Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Regionální přebor Vsetín 2018/2019

Poslední aktualizace03.03.2019 14:30:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  9. TJ Valašské Meziříčí B (Rtg prům.:1718, PH 1: 7 / PH 2: 32,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Horný Jaroslav1833CZE237110001½00½½2,561837
2Křižák Eduard1742CZE303631½010012,561883
3Prda Jan1658CZE392499½000½01,061768
4Gut Rudolf1650CZE23710985½½0½½0½02,581707
5Staněk Jiří1674CZE2371108600½1½½2,561626
6Gvozdek Jiří1572CZE11½0½½3,561555
7Hladký Jan1669CZE237109931111½0½5,071568
8Lev František1555CZE23711043½10½½103,571468
9Černý Ladislav1450CZE2371094200000,041697
10Novák Libor1432CZE3344211½001,541560
11Kramer Břetislav1608CZE2371102711,011470
12Kabeláč Tomáš1174CZE23709731½½½1,531537
13Kučera Pavel1161CZE½1½13,041211
14Kostrhůn Jan1778CZE01½12,541371

Info o hráči

Horný Jaroslav 1833 CZE Rp:1792
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
375Vilímek Petr1676CZE1,5s 11
4116Peterka Josef1839CZE2,0w ½1
662Špaňhel Petr2053CZE5,0w 01
73Lamper Vlastimil1901CZE5,0s 01
812Mladý Pavel1620CZE4,5w ½1
9104Bělunek Zdeněk1933CZE4,5s ½1
Křižák Eduard 1742 CZE Rp:1820
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
129Hájek Čestmír1953CZE2,0s ½1
376Bambušek Vladislav1640CZE3,0w 02
4118Růčka Petr1918CZE1,0s 12
587Juříček Stanislav2092CZE4,0s 01
663Hromada Petr1879CZE7,5s 02
9105Vičan Jaromír1814CZE6,0w 12
Prda Jan 1658 CZE Rp:1488
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
130Sagánek Miroslav1786CZE2,5w ½2
247Matůš Filip1744CZE3,5w 01
4119Skalík Milan1792CZE1,0w 03
588Mieres Petr1797CZE5,5w 02
664Čokavec Milan1763CZE3,0w ½3
9106Burdík Miloslav1727CZE2,0s 03
Gut Rudolf 1650 CZE Rp:1572
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
131Hurta Karel1771CZE4,5s ½3
248Dvořáček Roman1639CZE3,5s ½2
378Vrábel Petr1688CZE1,0s 03
4120Smutek Vladimír1652CZE2,5s ½4
589Koňařík Alois1767CZE4,0s ½3
666Bařinka Miroslav1637CZE2,5s 04
813Hradil Karel1781CZE1,0s ½2
9108Koláček Milan1722CZE4,5w 04
Staněk Jiří 1674 CZE Rp:1516
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
132Filák František1759CZE4,0w 04
252Hrtáň Vladislav1623CZE3,5w 03
379Ptáček Jiří1480CZE3,5w ½4
4121Capil Dalibor1618CZE1,5w 15
590Valo Rudolf1824CZE6,0w ½4
814Dančáková Klára1454CZE2,5w ½3
Gvozdek Jiří 1572 CZE Rp:1553
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
133Parák František1691CZE5,5s 15
253Randus Antonín1518CZE4,5s 14
380Křenek Roman1278CZE3,5s ½5
4125Komínek Martin1663CZE4,5s 06
669Šihor Vítězslav1644CZE6,5w ½5
817Klímek David1534CZE2,5s ½4
Hladký Jan 1669 CZE Rp:1689
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
134Šulák Radomír1667CZE3,5w 16
381Maňák Pavel1413CZE2,0w 16
4126Klíma Tomáš1534CZE3,0w 17
670Liška Pavel1632CZE3,5s 16
74Uhlíř Jiří1796CZE7,0w ½2
818Otáhalová Nela1359CZE3,0w 05
9110Feix Vilém1578CZE5,5s ½5
Lev František 1555 CZE Rp:1491
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
135Tkadlec Josef1000CZE6,0s ½7
383Michálek Josef1477CZE1,0s 17
4129Smutek Jiří1495CZE5,5s 08
672Štefka Bohumil1547CZE1,5w ½7
75Hapka Tomáš1801CZE6,0s ½3
819Kopecký Matěj1409CZE3,5s 16
9111Feix Jiří1549CZE4,0w 06
Černý Ladislav 1450 CZE Rp:904
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
254Matůš Marek1281CZE2,0w 05
591Bartošek Ivan1724CZE6,0s 05
76Kaminský Rudolf2025CZE5,5w 04
9112Malina Zdenek1757CZE8,0s 07
Novák Libor 1432 CZE Rp:1414
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
255Matůš Jakub1276CZE4,0s 16
384Kalvas Jaroslav1427CZE2,0w ½8
593Maňák Antonín1775CZE6,0w 06
77Káňa Zdeněk1763CZE4,5s 05
Kramer Břetislav 1608 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
256Grycman Ondřej1470CZE2,5w 17
Kabeláč Tomáš 1174 CZE Rp:1472
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
594Krátký Pavel1612CZE2,0s ½7
710Valenta Josef1582CZE5,5w ½6
824Šak Šimon1416CZE0,5w ½7
Kučera Pavel 1161 CZE Rp:1377
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
257Dorňák Jakub1334CZE3,5s ½8
7157Hildebrand Jiří0CZE0,0s 17
8159Dančák Stanislav0CZE2,0s ½8
9113Bártek Josef1511CZE2,0w 18
Kostrhůn Jan 1778 CZE Rp:1463
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
136Surovec Vladimír1664CZE2,0w 08
595Hrbáček Pavel1432CZE5,5w 18
673Kovář Jaromír1387CZE3,0s ½8
7158Švédová Denisa0CZE0,0w 18

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/21 Hodina 09:00
Šach.1  MEZ VsetínELO-10  TJ Valašské Meziříčí BELO4 : 4
1.1
Hájek, Čestmír
1953-
Křižák, Eduard
1742½ - ½
1.2
Sagánek, Miroslav
1786-
Prda, Jan
1658½ - ½
1.3
Hurta, Karel
1771-
Gut, Rudolf
1650½ - ½
1.4
Filák, František
1759-
Staněk, Jiří
16741 - 0
1.5
Parák, František
1691-
Gvozdek, Jiří
15720 - 1
1.6
Šulák, Radomír
1667-
Hladký, Jan
16690 - 1
1.7
Tkadlec, Josef
1000-
Lev, František
1555½ - ½
1.8
Surovec, Vladimír
1664-
Kostrhůn, Jan
17781 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/11/11 Hodina 09:00
Šach.10  TJ Valašské Meziříčí BELO-6  Sokol Ústí BELO4 : 4
1.1
Prda, Jan
1658-
Matůš, Filip
17440 - 1
1.2
Gut, Rudolf
1650-
Dvořáček, Roman
1639½ - ½
1.3
Staněk, Jiří
1674-
Hrtáň, Vladislav
16230 - 1
1.4
Gvozdek, Jiří
1572-
Randus, Antonín
15181 - 0
1.5
Černý, Ladislav
1450-
Matůš, Marek
12810 - 1
1.6
Novák, Libor
1432-
Matůš, Jakub
12761 - 0
1.7
Kramer, Břetislav
1608-
Grycman, Ondřej
14701 - 0
1.8
Kučera, Pavel
1161-
Dorňák, Jakub
1334½ - ½
3. Kolo Datum kola 2018/11/25 Hodina 09:00
Šach.2  ŠO TJ KarolinkaELO-10  TJ Valašské Meziříčí BELO3½:4½
1.1
Vilímek, Petr
1676-
Horný, Jaroslav
18330 - 1
1.2
Bambušek, Vladislav
1640-
Křižák, Eduard
17421 - 0
1.3
Vrábel, Petr
1688-
Gut, Rudolf
16501 - 0
1.4
Ptáček, Jiří
1480-
Staněk, Jiří
1674½ - ½
1.5
Křenek, Roman
1278-
Gvozdek, Jiří
1572½ - ½
1.6
Maňák, Pavel
1413-
Hladký, Jan
16690 - 1
1.7
Michálek, Josef
1477-
Lev, František
15550 - 1
1.8
Kalvas, Jaroslav
1427-
Novák, Libor
1432½ - ½
4. Kolo Datum kola 2018/12/09 Hodina 09:00
Šach.10  TJ Valašské Meziříčí BELO-7  TJ Sokol Valašská Bystřice CELO4 : 4
1.1
Horný, Jaroslav
1833-
Peterka, Josef
1839½ - ½
1.2
Křižák, Eduard
1742-
Růčka, Petr
19181 - 0
1.3
Prda, Jan
1658-
Skalík, Milan
17920 - 1
1.4
Gut, Rudolf
1650-
Smutek, Vladimír
1652½ - ½
1.5
Staněk, Jiří
1674-
Capil, Dalibor
16181 - 0
1.6
Gvozdek, Jiří
1572-
Komínek, Martin
16630 - 1
1.7
Hladký, Jan
1669-
Klíma, Tomáš
15341 - 0
1.8
Lev, František
1555-
Smutek, Jiří
14950 - 1
5. Kolo Datum kola 2019/01/06 Hodina 09:00
Šach.3  TJ Sokol HuslenkyELO-10  TJ Valašské Meziříčí BELO5½:2½
1.1
Juříček, Stanislav
2092-
Křižák, Eduard
17421 - 0
1.2
Mieres, Petr
1797-
Prda, Jan
16581 - 0
1.3
Koňařík, Alois
1767-
Gut, Rudolf
1650½ - ½
1.4
Valo, Rudolf
1824-
Staněk, Jiří
1674½ - ½
1.5
Bartošek, Ivan
1724-
Černý, Ladislav
14501 - 0
1.6
Maňák, Antonín
1775-
Novák, Libor
14321 - 0
1.7
Krátký, Pavel
1612-
Kabeláč, Tomáš
1174½ - ½
1.8
Hrbáček, Pavel
1432-
Kostrhůn, Jan
17780 - 1
6. Kolo Datum kola 2019/01/20 Hodina 09:00
Šach.10  TJ Valašské Meziříčí BELO-8  TJ Sokol Valašská PolankaELO3 : 5
1.1
Horný, Jaroslav
1833-
Špaňhel, Petr
20530 - 1
1.2
Křižák, Eduard
1742-
Hromada, Petr
18790 - 1
1.3
Prda, Jan
1658-
Čokavec, Milan
1763½ - ½
1.4
Gut, Rudolf
1650-
Bařinka, Miroslav
16370 - 1
1.5
Gvozdek, Jiří
1572-
Šihor, Vítězslav
1644½ - ½
1.6
Hladký, Jan
1669-
Liška, Pavel
16321 - 0
1.7
Lev, František
1555-
Štefka, Bohumil
1547½ - ½
1.8
Kostrhůn, Jan
1778-
Kovář, Jaromír
1387½ - ½
7. Kolo Datum kola 2019/02/03 Hodina 09:00
Šach.4  ŠK RajnochoviceELO-10  TJ Valašské Meziříčí BELO4½:3½
1.1
Lamper, Vlastimil
1901-
Horný, Jaroslav
18331 - 0
1.2
Uhlíř, Jiří
1796-
Hladký, Jan
1669½ - ½
1.3
Hapka, Tomáš
1801-
Lev, František
1555½ - ½
1.4
Kaminský, Rudolf
2025-
Černý, Ladislav
14501 - 0
1.5
Káňa, Zdeněk
1763-
Novák, Libor
14321 - 0
1.6
Valenta, Josef
1582-
Kabeláč, Tomáš
1174½ - ½
1.7
Hildebrand, Jiří
0-
Kučera, Pavel
11610 - 1
1.8
Švédová, Denisa
0-
Kostrhůn, Jan
17780 - 1
8. Kolo Datum kola 2019/02/17 Hodina 09:00
Šach.10  TJ Valašské Meziříčí BELO-9  ŠK Zbrojovka Vsetín DELO4 : 4
1.1
Horný, Jaroslav
1833-
Mladý, Pavel
1620½ - ½
1.2
Gut, Rudolf
1650-
Hradil, Karel
1781½ - ½
1.3
Staněk, Jiří
1674-
Dančáková, Klára
1454½ - ½
1.4
Gvozdek, Jiří
1572-
Klímek, David
1534½ - ½
1.5
Hladký, Jan
1669-
Otáhalová, Nela
13590 - 1
1.6
Lev, František
1555-
Kopecký, Matěj
14091 - 0
1.7
Kabeláč, Tomáš
1174-
Šak, Šimon
1416½ - ½
1.8
Kučera, Pavel
1161-
Dančák, Stanislav
0½ - ½
9. Kolo Datum kola 2019/03/03 Hodina 09:00
Šach.5  KH ZašováELO-10  TJ Valašské Meziříčí BELO5 : 3
1.1
Bělunek, Zdeněk
1933-
Horný, Jaroslav
1833½ - ½
1.2
Vičan, Jaromír
1814-
Křižák, Eduard
17420 - 1
1.3
Burdík, Miloslav
1727-
Prda, Jan
16581 - 0
1.4
Koláček, Milan
1722-
Gut, Rudolf
16501 - 0
1.5
Feix, Vilém
1578-
Hladký, Jan
1669½ - ½
1.6
Feix, Jiří
1549-
Lev, František
15551 - 0
1.7
Malina, Zdenek
1757-
Černý, Ladislav
14501 - 0
1.8
Bártek, Josef
1511-
Kučera, Pavel
11610 - 1