Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Zlínská krajská soutěž - východ 2018/2019

Poslední aktualizace31.03.2019 18:23:59, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  12. ŠO SK Pozlovice (Rtg prům.:1755, PH 1: 4 / PH 2: 31)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Vlach Karel2073CZE343447½½1,021943
2Krajíček Miroslav1905CZE½00½½001½003,0111984
3Kudera Zbyněk1913CZE½0½½1103,571887
4Hlavička Roman1669CZE½½00½½0002,091819
5Fojtů Vojtěch1667CZE10½0½0½½½03,5101775
6Haboň Martin1497CZE½0½½00½½½3,091720
7Lekeš René1645CZE½½1½½½0011½6,0111686
8Küchler Jindřich1603CZE1½0½00002,081614
9Dostálek Kamil1477CZE1½0½½010½1½5,5111566
10Cholasta Josef1561CZE0½0011,551476
12Procházka Miroslav1297CZE000,021641
13Hanus Aleš1495CZE00,011669
14Hrabinová Jindřiška1000CZE000,021651

Info o hráči

Vlach Karel 2073 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
6103Janček Milan1886CZE5,5w ½1
885Běhunčík Josef2000CZE3,5w ½1
Krajíček Miroslav 1905 CZE Rp:1805
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1159Špaňhel Petr2053CZE9,0w ½1
23Vraj Ondřej2050CZE5,0w 01
3141Pyš Zbyněk1963CZE4,5s 01
434Lev Pavel2191CZE7,0w ½1
5122Lukaštík Jaroslav1960CZE3,0s ½1
6104Řehák Lukáš1958CZE4,5s 02
7172Martinka Jakub1814CZE2,0s 01
886Raška Václav1935CZE2,0s 12
970Doležal Karel1984CZE5,5s ½1
1050Kovařík Matyáš1919CZE4,0w 01
11188Kubín Petr1996CZE6,0s 01
Kudera Zbyněk 1913 CZE Rp:1876
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1160Šmíd Jan1894CZE7,0s ½2
24Vraj Karel1968CZE5,5s 02
5123Zgarba Radek1953CZE2,0w ½2
6105Sviták Josef1855CZE6,0w ½3
887Častulík Jiří1764CZE3,0w 13
1051Jurča Marek1945CZE3,0s 12
11190Velčovský Josef1830CZE4,5w 02
Hlavička Roman 1669 CZE Rp:1603
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1161Brzobohatý Petr1803CZE2,0w ½3
26Vaculík Lubomír1909CZE7,5w ½3
3143Slížek Josef1900CZE7,5w 02
436Herman Vladimír1754CZE5,0s 02
5130Trčálek Lukáš1713CZE5,5s ½3
888Válek František1785CZE3,5s ½4
971Hromada Petr1879CZE1,5w 02
1052Závodný Jaroslav1795CZE5,0w 03
11191Krupa Josef1835CZE6,0s 03
Fojtů Vojtěch 1667 CZE Rp:1657
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1163Bařinka Miroslav1637CZE4,0s 14
27Vaculík Jiří1814CZE9,0s 04
3144Břoušek Jiří1841CZE5,5s ½3
437Hurta Karel1734CZE6,0w 03
5131Dvořáček Roman1639CZE1,0w ½4
6107Křek Pavel1963CZE6,5s 04
7173Suchánek Kryštof1819CZE4,5w ½2
889Častulík Libor1733CZE4,0w ½5
973Filák Josef1768CZE3,5s ½3
11193Krupa Jaroslav1799CZE10,0w 04
Haboň Martin 1497 CZE Rp:1585
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1164Hora Miroslav1753CZE5,5w ½5
28Surý Jaroslav1587CZE3,5w 05
439Malina Zdenek1757CZE3,5s ½4
5133Hrtáň Vladislav1623CZE2,0s ½5
6108Petráš Milan1714CZE5,5w 05
7174Foukal František1854CZE2,0s 03
974Jakubál Petr1824CZE6,5w ½4
1053Hradil Karel1781CZE4,5s ½4
11195Křenek Jaroslav1587CZE2,0s ½5
Lekeš René 1645 CZE Rp:1709
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1166Nekvapil Jiří1529CZE3,5s ½6
211Červenka Emil1661CZE1,0s ½6
3145Pagáč Jaroslav1868CZE1,5w 14
440Parák František1691CZE4,0w ½5
5134Plachtovič Lubomír1641CZE0,5w ½6
6109Kroutil Zdeněk1640CZE3,0s ½6
7175Dubovecký Josef1800CZE4,5w 04
891Horňák Michal1611CZE5,0s 06
975Čokavec Milan1763CZE4,0s 15
1054Bartošek Ivan1724CZE1,5w 15
11196Poruba Roman1615CZE2,0w ½6
Küchler Jindřich 1603 CZE Rp:1404
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1168Kozáček Radomír1880CZE0,0w 17
212Ondroušek Michal1602CZE3,0w ½7
441Bártek Jaromír1689CZE6,0s 06
5135Matůš Marek1281CZE0,5s ½7
6114Hrbáček David1284CZE3,5w 07
7176Kokrda Vladimír1770CZE4,5s 05
893Hošík Václav1753CZE3,0w 07
1058Múdrý Jan1655CZE1,0s 06
Dostálek Kamil 1477 CZE Rp:1562
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1169Crlík Luděk1665CZE1,0s 18
213Galda Tomáš1508CZE7,0s ½8
3146Foukal Jiří1835CZE2,0s 05
444Burdík Petr1507CZE1,5w ½7
5136Zajíc Jaroslav1608CZE0,5w ½8
6116Hofschneider Tomáš1267CZE2,0s 08
7177Stojan František1716CZE4,0w 16
894Machara Radek1342CZE1,5s 08
976Smílek Jan1722CZE5,0w ½6
1063Dančáková Klára1454CZE3,0w 17
11197Paseka Petr1601CZE4,0s ½7
Cholasta Josef 1561 CZE Rp:1275
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3147Peterka Josef1839CZE8,0w 06
445Černotík Jaroslav1428CZE2,5s ½8
977Smetana Rostislav1702CZE5,5s 07
1067Kopecký Matěj1409CZE5,5s 08
11201Krupa Tobiáš0CZE0,5w 18
Procházka Miroslav 1297 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
7178Navrátil Patrik1617CZE5,0s 07
978Surovec Vladimír1664CZE5,0w 08
Hanus Aleš 1495 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3150Sewiola Petr1669CZE5,5s 07
Hrabinová Jindřiška 1000 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3152Obšivačová Hana1687CZE7,0w 08
7179Machala Matěj1614CZE5,5w 08

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/14 Hodina 09:00
Šach.1  ŠO SK PozloviceELO-12  ŠO TJ Sokol VizoviceELO5½:2½
1.1
Krajíček, Miroslav
1905-
Špaňhel, Petr
2053½ - ½
1.2
Kudera, Zbyněk
1913-
Šmíd, Jan
1894½ - ½
1.3
Hlavička, Roman
1669-
Brzobohatý, Petr
1803½ - ½
1.4
Fojtů, Vojtěch
1667-
Bařinka, Miroslav
16371 - 0
1.5
Haboň, Martin
1497-
Hora, Miroslav
1753½ - ½
1.6
Lekeš, René
1645-
Nekvapil, Jiří
1529½ - ½
1.7
Küchler, Jindřich
1603-
Kozáček, Radomír
18801 - 0
1.8
Dostálek, Kamil
1477-
Crlík, Luděk
16651 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/11/04 Hodina 09:00
Šach.1  ŠO SK PozloviceELO-2  Šachy Hošťálková BELO2 : 6
6.1
Krajíček, Miroslav
1905-
Vraj, Ondřej
20500 - 1
6.2
Kudera, Zbyněk
1913-
Vraj, Karel
19680 - 1
6.3
Hlavička, Roman
1669-
Vaculík, Lubomír
1909½ - ½
6.4
Fojtů, Vojtěch
1667-
Vaculík, Jiří
18140 - 1
6.5
Haboň, Martin
1497-
Surý, Jaroslav
15870 - 1
6.6
Lekeš, René
1645-
Červenka, Emil
1661½ - ½
6.7
Küchler, Jindřich
1603-
Ondroušek, Michal
1602½ - ½
6.8
Dostálek, Kamil
1477-
Galda, Tomáš
1508½ - ½
3. Kolo Datum kola 2018/11/18 Hodina 09:00
Šach.3  TJ Sokol Valašská Bystřice BELO-1  ŠO SK PozloviceELO6½:1½
2.1
Pyš, Zbyněk
1963-
Krajíček, Miroslav
19051 - 0
2.2
Slížek, Josef
1900-
Hlavička, Roman
16691 - 0
2.3
Břoušek, Jiří
1841-
Fojtů, Vojtěch
1667½ - ½
2.4
Pagáč, Jaroslav
1868-
Lekeš, René
16450 - 1
2.5
Foukal, Jiří
1835-
Dostálek, Kamil
14771 - 0
2.6
Peterka, Josef
1839-
Cholasta, Josef
15611 - 0
2.7
Sewiola, Petr
1669-
Hanus, Aleš
14951 - 0
2.8
Obšivačová, Hana
1687-
Hrabinová, Jindřiška
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2018/12/02 Hodina 09:00
Šach.1  ŠO SK PozloviceELO-4  ŠO Sokol BystřičkaELO2½:5½
5.1
Krajíček, Miroslav
1905-
Lev, Pavel
2191½ - ½
5.2
Hlavička, Roman
1669-
Herman, Vladimír
17540 - 1
5.3
Fojtů, Vojtěch
1667-
Hurta, Karel
17340 - 1
5.4
Haboň, Martin
1497-
Malina, Zdenek
1757½ - ½
5.5
Lekeš, René
1645-
Parák, František
1691½ - ½
5.6
Küchler, Jindřich
1603-
Bártek, Jaromír
16890 - 1
5.7
Dostálek, Kamil
1477-
Burdík, Petr
1507½ - ½
5.8
Cholasta, Josef
1561-
Černotík, Jaroslav
1428½ - ½
5. Kolo Datum kola 2018/12/16 Hodina 09:00
Šach.5  Sokol ÚstíELO-1  ŠO SK PozloviceELO4 : 4
3.1
Lukaštík, Jaroslav
1960-
Krajíček, Miroslav
1905½ - ½
3.2
Zgarba, Radek
1953-
Kudera, Zbyněk
1913½ - ½
3.3
Trčálek, Lukáš
1713-
Hlavička, Roman
1669½ - ½
3.4
Dvořáček, Roman
1639-
Fojtů, Vojtěch
1667½ - ½
3.5
Hrtáň, Vladislav
1623-
Haboň, Martin
1497½ - ½
3.6
Plachtovič, Lubomír
1641-
Lekeš, René
1645½ - ½
3.7
Matůš, Marek
1281-
Küchler, Jindřich
1603½ - ½
3.8
Zajíc, Jaroslav
1608-
Dostálek, Kamil
1477½ - ½
6. Kolo Datum kola 2019/01/13 Hodina 09:00
Šach.1  ŠO SK PozloviceELO-6  ŠK DDM SlavičínELO1½:6½
4.1
Vlach, Karel
2073-
Janček, Milan
1886½ - ½
4.2
Krajíček, Miroslav
1905-
Řehák, Lukáš
19580 - 1
4.3
Kudera, Zbyněk
1913-
Sviták, Josef
1855½ - ½
4.4
Fojtů, Vojtěch
1667-
Křek, Pavel
19630 - 1
4.5
Haboň, Martin
1497-
Petráš, Milan
17140 - 1
4.6
Lekeš, René
1645-
Kroutil, Zdeněk
1640½ - ½
4.7
Küchler, Jindřich
1603-
Hrbáček, David
12840 - 1
4.8
Dostálek, Kamil
1477-
Hofschneider, Tomáš
12670 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/01/27 Hodina 09:00
Šach.7  ŠK Zlín CELO-1  ŠO SK PozloviceELO6½:1½
4.1
Martinka, Jakub
1814-
Krajíček, Miroslav
19051 - 0
4.2
Suchánek, Kryštof
1819-
Fojtů, Vojtěch
1667½ - ½
4.3
Foukal, František
1854-
Haboň, Martin
14971 - 0
4.4
Dubovecký, Josef
1800-
Lekeš, René
16451 - 0
4.5
Kokrda, Vladimír
1770-
Küchler, Jindřich
16031 - 0
4.6
Stojan, František
1716-
Dostálek, Kamil
14770 - 1
4.7
Navrátil, Patrik
1617-
Procházka, Miroslav
12971 - 0
4.8
Machala, Matěj
1614-
Hrabinová, Jindřiška
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2019/02/10 Hodina 09:00
Šach.1  ŠO SK PozloviceELO-8  SK Brumov-BylniceELO3½:4½
3.1
Vlach, Karel
2073-
Běhunčík, Josef
2000½ - ½
3.2
Krajíček, Miroslav
1905-
Raška, Václav
19351 - 0
3.3
Kudera, Zbyněk
1913-
Častulík, Jiří
17641 - 0
3.4
Hlavička, Roman
1669-
Válek, František
1785½ - ½
3.5
Fojtů, Vojtěch
1667-
Častulík, Libor
1733½ - ½
3.6
Lekeš, René
1645-
Horňák, Michal
16110 - 1
3.7
Küchler, Jindřich
1603-
Hošík, Václav
17530 - 1
3.8
Dostálek, Kamil
1477-
Machara, Radek
13420 - 1
9. Kolo Datum kola 2019/02/24 Hodina 09:00
Šach.9  ŠO TJ Sokol LužnáELO-1  ŠO SK PozloviceELO5 : 3
5.1
Doležal, Karel
1984-
Krajíček, Miroslav
1905½ - ½
5.2
Hromada, Petr
1879-
Hlavička, Roman
16691 - 0
5.3
Filák, Josef
1768-
Fojtů, Vojtěch
1667½ - ½
5.4
Jakubál, Petr
1824-
Haboň, Martin
1497½ - ½
5.5
Čokavec, Milan
1763-
Lekeš, René
16450 - 1
5.6
Smílek, Jan
1722-
Dostálek, Kamil
1477½ - ½
5.7
Smetana, Rostislav
1702-
Cholasta, Josef
15611 - 0
5.8
Surovec, Vladimír
1664-
Procházka, Miroslav
12971 - 0
10. Kolo Datum kola 2019/03/17 Hodina 09:00
Šach.1  ŠO SK PozloviceELO-10  ŠK Zbrojovka Vsetín CELO3½:4½
2.1
Krajíček, Miroslav
1905-
Kovařík, Matyáš
19190 - 1
2.2
Kudera, Zbyněk
1913-
Jurča, Marek
19451 - 0
2.3
Hlavička, Roman
1669-
Závodný, Jaroslav
17950 - 1
2.4
Haboň, Martin
1497-
Hradil, Karel
1781½ - ½
2.5
Lekeš, René
1645-
Bartošek, Ivan
17241 - 0
2.6
Küchler, Jindřich
1603-
Múdrý, Jan
16550 - 1
2.7
Dostálek, Kamil
1477-
Dančáková, Klára
14541 - 0
2.8
Cholasta, Josef
1561-
Kopecký, Matěj
14090 - 1
11. Kolo Datum kola 2019/03/31 Hodina 09:00
Šach.11  TJ Gumárny ZubříELO-1  ŠO SK PozloviceELO5½:2½
6.1
Kubín, Petr
1996-
Krajíček, Miroslav
19051 - 0
6.2
Velčovský, Josef
1830-
Kudera, Zbyněk
19131 - 0
6.3
Krupa, Josef
1835-
Hlavička, Roman
16691 - 0
6.4
Krupa, Jaroslav
1799-
Fojtů, Vojtěch
16671 - 0
6.5
Křenek, Jaroslav
1587-
Haboň, Martin
1497½ - ½
6.6
Poruba, Roman
1615-
Lekeš, René
1645½ - ½
6.7
Paseka, Petr
1601-
Dostálek, Kamil
1477½ - ½
6.8
Krupa, Tobiáš
0-
Cholasta, Josef
15610 - 1