Zlínská krajská soutěž - východ 2018/2019

Poslední aktualizace18.11.2018 17:03:32, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeZKP, ZKS-zapad, ZKS-východ, RP UH, RS UH, RPVS, RSVS, RP KM, RS KM, RP ZL
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. TJ Sokol Valašská Bystřice B (Rtg prům.:1924, PH 1: 9 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Volčík Luděk2136CZE338931½0,511996
2Pyš Zbyněk1963CZE3038440112,031885
3Jasný Igor1915CZE38117911,011795
4Slížek Josef1900CZE3383701012,031762
5Břoušek Jiří1841CZE3140210½½1,031730
6Pagáč Jaroslav1868CZE30381000,011645
7Foukal Jiří1835CZE351113112,021566
8Peterka Josef1839CZE3852201113,031618
9Růčka Petr1918CZE329541112,021577
11Sewiola Petr1669CZE347159112,021548
13Obšivačová Hana1687CZE3603171½12,531360
  2. Šachy Hošťálková B (Rtg prům.:1995, PH 1: 9 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Krejča Jakub2149CZE36577711,012007
2Pala Vladimír2205CZE301531½0,511996
3Vraj Ondřej2050CZE374644½101,531931
4Vraj Karel1968CZE366056½112,531869
5Veselský František1955CZE31836111,011637
6Vaculík Lubomír1909CZE3621311½01,531710
7Vaculík Jiří1814CZE3621151113,031594
8Surý Jaroslav1587CZE359165011,021549
11Červenka Emil1661CZE374865½½1,021593
12Ondroušek Michal1602CZE23706708½0,511603
13Galda Tomáš1508CZE390291½11,521512
14Karlík Jáchym1522CZE3816911+2,021430
  3. ŠK Zlín C (Rtg prům.:1819, PH 1: 6 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Balážec Ludovít1934CZE3180781113,031964
3Suchánek Kryštof1819CZE3875501012,031891
4Foukal František1854CZE318817000,021840
5Dubovecký Josef1800CZE3543410112,031768
6Kokrda Vladimír1770CZE3620180011,031818
7Stojan František1716CZE31722510½1,531666
8Navrátil Patrik1617CZE23718650101,021697
9Machala Matěj1614CZE23717467½101,531412
11Suchánek Hanuš1615CZE2370671611,011135
13Hronek Štěpán1565CZE392847½0,511434
  4. ŠO TJ Sokol Lužná (Rtg prům.:1815, PH 1: 4 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Doležal Karel1984CZE31499410½1,532010
3Orsák Radim1877CZE381209½0,511754
4Filák Josef1768CZE3290881102,031848
5Jakubál Petr1824CZE1½1,521826
6Čokavec Milan1763CZE½½01,031764
7Smílek Jan1722CZE½½01,031719
8Smetana Rostislav1702CZE3544300112,031645
9Surovec Vladimír1664CZE354457101,021612
10Papšík Miroslav1691CZE237097741001,031394
12Smílek Jan1695CZE11,011000
  5. ŠK DDM Slavičín (Rtg prům.:1827, PH 1: 4 / PH 2: 12)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Janček Milan1886CZE00½0,531973
2Řehák Lukáš1958CZE304417½11,521852
3Sviták Josef1855CZE35120201½1,531802
4Procházka Ludvík1767CZE368091112,021782
5Křek Pavel1963CZE112,021778
6Petráš Milan1714CZE0½11,531683
7Kroutil Zdeněk1640CZE0½00,531554
8Fibich Ondřej1543CZE½00,521672
11Plášek Jonáš1434CZE½½1,021553
12Hrbáček David1284CZE11,011691
15Coufalík Marián1000CZE00,011695
  6. Sokol Ústí (Rtg prům.:1817, PH 1: 4 / PH 2: 11,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
2Zgarba Radek1953CZE392863½11,521992
3Trčálek David1851CZE359190½000,531826
4Matůš Filip1744CZE398179½11,521790
5Mieres Petr1797CZE359122½000,531779
6Koňařík Alois1767CZE0½½1,031699
7Bierská Adéla1752CZE374458½½1,021641
8Kovář Matěj1607CZE3986401001,031673
9Trčálek Lukáš1713CZE39418111½2,531586
10Dvořáček Roman1639CZE½0,511540
12Hrtáň Vladislav1623CZE23717440½0,511409
17Grycman Ondřej1470CZE2370921911,011691
  7. ŠO Sokol Bystřička (Rtg prům.:1788, PH 1: 4 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Lev Pavel2191CZE3146840011,031966
2Burdík Miloslav1727CZE3473881½1,521813
3Herman Vladimír1754CZE347426½½½1,531831
4Hurta Karel1734CZE3474420101,031764
5Filák František1759CZE½00,521744
6Malina Zdenek1757CZE11,011707
7Parák František1691CZE351180½½½1,531652
8Bártek Jaromír1689CZE3473531102,031603
10Bártek Josef1511CZE0½0,521559
12Černotík Jaroslav1428CZE237097150½0,521561
  8. ŠK Zbrojovka Vsetín C (Rtg prům.:1833, PH 1: 3 / PH 2: 10,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Kovařík Matyáš1919CZE350508112,022077
2Jurča Marek1945CZE35438411,011851
3Závodný Jaroslav1795CZE3592200000,031795
4Hradil Karel1781CZE3291690½11,531817
5Bartošek Ivan1724CZE30328310½1,531781
7Budík Pavel1724CZE35905011,011759
8Mladý Pavel1620CZE359130½0,511691
9Múdrý Jan1655CZE30240600,011835
11Žižka Petr1587CZE346764011,021723
12Růžička Jiří1567CZE346748000,021804
14Dančáková Klára1454CZE386596½0,511511
15Dvořák Martin1553CZE392790½0,511713
17Zátopek Jaroslav1540CZE237097900½0,521663
18Kopecký Matěj1409CZE23703113½0,511623
  9. ŠO TJ Sokol Vizovice (Rtg prům.:1909, PH 1: 3 / PH 2: 9,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Chmelař Zdeněk2007CZE361992000,022042
2Špaňhel Petr2053CZE308285½112,531925
3Šmíd Jan1894CZE323055½101,531912
5Brzobohatý Petr1803CZE½00,521735
6Macura Emil1880CZE32168011,011770
7Bařinka Miroslav1637CZE3451800101,031779
8Hora Miroslav1753CZE½112,531674
10Nekvapil Jiří1529CZE½000,531691
12Kozáček Radomír1880CZE00,011603
13Crlík Luděk1665CZE00,011477
14Štefka Bohumil1547CZE00,011508
  10. ŠO SK Pozlovice (Rtg prům.:1755, PH 1: 3 / PH 2: 9)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
2Krajíček Miroslav1905CZE½000,532022
3Kudera Zbyněk1913CZE½00,521931
4Hlavička Roman1669CZE½½01,031871
5Fojtů Vojtěch1667CZE10½1,531764
6Haboň Martin1497CZE½00,521670
7Lekeš René1645CZE½½12,031686
8Küchler Jindřich1603CZE1½1,521741
9Dostálek Kamil1477CZE1½01,531669
10Cholasta Josef1561CZE00,011839
13Hanus Aleš1495CZE00,011669
14Hrabinová Jindřiška1000CZE00,011687
  11. SK Brumov-Bylnice (Rtg prům.:1796, PH 1: 1 / PH 2: 10)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Běhunčík Josef2000CZE341169½101,531924
2Raška Václav1935CZE341282½0,511958
3Častulík Jiří1764CZE341185½000,531842
4Válek František1785CZE341339½011,531854
5Častulík Libor1733CZE341193½00,521799
7Horňák Michal1611CZE1½01,531750
8Čermák Petr1560CZE387452½0,511752
10Machara Radek1342CZE½0,511640
11Vítek Karel1730CZE341347011,021575
12Jedlička František1541CZE0½0,521574
13Siegl Jiří1648CZE½0,511716
16Holba Josef1165CZE11,011614
17Kroupa David1135CZE00,011615
  12. TJ Gumárny Zubří (Rtg prům.:1809, PH 1: 1 / PH 2: 9,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Kubín Petr1996CZE325040½½01,032177
3Velčovský Josef1830CZE3040770½0,521845
4Krupa Josef1835CZE303666½1½2,031901
6Krupa Jaroslav1799CZE347493½½12,031848
7Svák Josef1707CZE3475660000,031835
8Křenek Jaroslav1587CZE387495000,021866
9Poruba Roman1615CZE23705507½0,511691
10Paseka Petr1601CZE101,021628
11Raždík Zdeněk1541CZE½½12,031679
12Paseka Pavel1430CZE3475230½0,521475