Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:24:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Hjem
Turneringsdatabase
Østrigsk mester
Fotos
FAQ / OSS
Online tilmelding
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:
Turnir sahovski tabor Maribor
Sidst opdateret 26.07.2018 21:43:54, Oprettet af/Sidste upload: Ciska
Søg efter spiller
Søg
Start rangliste
Nr.
Navn
FideID
FED
Rat
Klub/By
1
FM
Martic Ivan
929301
SRB
2375
2
FM
Randazzo Adrian
114251
ITA
2225
3
WFM
Caglar Sila
6364063
TUR
2204
4
Dudin Gleb
34184934
RUS
2174
5
Juvan Jaka
14618850
SLO
2132
6
WMK
Rozman Monika
14609118
SLO
2125
ŠS TZ Prevodi Dvojka
7
WFM
Srdanovic Jovana
954810
SRB
2064
8
Lane Hakan
1433695
DEN
2055
9
MK
Brilej Jaka
14618818
SLO
2054
Celjski ŠK
10
WIM
Hercog Nuša
14614324
SLO
2011
Celjski ŠK
11
Gjestemoen-Vonhirsch Andre
1539531
NOR
1988
12
Pribyl Viktor
371971
CZE
1983
13
WCM
Pribylova Sofie
371726
CZE
1931
14
II
Mohr Pablo
14631849
SLO
1902
ŽŠK Maribor
15
III
Pivec Žak
14630109
SLO
1748
ŠK Slovenec Poljčane
16
WI
Ružič Pia Marie
14620057
SLO
1737
ŠK Triglav Krško
17
III
Casar Izidor
14638215
SLO
1686
ŽŠK Maribor
18
IV
Heric Luka
14641062
SLO
1666
ŽŠK Maribor
19
WIII
Heric Meta
14640848
SLO
1651
ŽŠK Maribor
20
Klajnšek Aljan
SLO
1615
ŠK Impol Slovenska Bistrica
21
Timagina Sofia
14640422
SLO
1525
ŠD Mengeš-Trzin
22
Kim Changhyung
13205200
KOR
1517
23
Drevenšek Nuša
14638800
SLO
1491
ŽŠK Maribor
24
Marovt Nejc
54600944
SLO
1378
ŠK Slovenec Poljčane
25
II
Jug Franc
14610264
SLO
1322
ŠK Slovenec Poljčane
26
Randazzo Kukhta Nikole Alexandr
24571822
ESP
1287
27
WII
Drevenšek Doroteja
14635283
SLO
1250
ŽŠK Maribor
28
II
Drevenšek Gašper
14635801
SLO
1194
ŽŠK Maribor
29
Bhandari Arjun Neel
452637
ENG
1156
30
Casar Zala
14635275
SLO
1133
ŽŠK Maribor
31
Bhandari Arya Neel
452629
ENG
1121
32
III
Čurič Enej
14634015
SLO
1091
ŽŠK Maribor
33
Hampl Pavel
23713780
CZE
0
34
Jianxing Wan
CHN
0
35
Jincheng Zhang
CHN
0
36
Juvan Hana
SLO
0
37
Kim Sang Yoon
13200720
KOR
0
38
Leming Chen
CHN
0
39
Lu Zi Kang
CHN
0
40
Masliyevych Maksym
14193159
UKR
0
41
Sklenar Tomas
23722762
CZE
0
42
Šavora Andrej
SLO
0
43
Šega Jošt
SLO
0
Skakturnerings resultatserver
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Juridiske detaljer / brugs betingelser