Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:28:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
European Youth Chess Championship G-18 - 2018
Poslední aktualizace02.09.2018 18:13:08, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
1
FM
Garcia Martin Marta
32084030
ESP
2361
2
WGM
Obolentseva Alexandra
24153648
RUS
2301
3
WFM
Sliwicka Alicja
1150677
POL
2293
4
Berdnyk Mariia
14137054
UKR
2291
5
WIM
Sieber Fiona
12902373
GER
2290
6
WFM
Radeva Viktoria
2915405
FID
2284
7
WFM
Antolak Julia
1159569
POL
2272
8
WIM
Gajcin Marina
949086
SRB
2228
9
WIM
Kiolbasa Oliwia
1154613
POL
2213
10
WFM
Afonasieva Anna
24173606
RUS
2193
11
WFM
Schloffer Jasmin-Denise
1631209
AUT
2192
12
FM
Cvitan Ena
14534215
CRO
2189
13
WFM
Hrescak Ivana
14613441
SLO
2185
14
WIM
Dimitrova Aleksandra
24173371
RUS
2166
15
FM
Kalaiyalahan Akshaya
422894
ENG
2138
16
WFM
Nazarova Anastasia
34101737
FIN
2138
17
WFM
Nosacheva Mariya
34111422
RUS
2127
18
WFM
Olde Margareth
4503082
EST
2127
19
WFM
Parol Pola
1163116
POL
2104
20
WFM
Redondo Benavente Ana
32021674
ESP
2102
21
WFM
Blazeka Mihaela
14528576
CRO
2098
22
WFM
Represa Perez Mireya
32010036
ESP
2078
23
WFM
Palma Maria
898481
ITA
2075
24
WFM
Kochukova Anna
24173932
RUS
2068
25
Nemcova Karin
360821
CZE
2068
26
WFM
Limanovska Elizabete
11603542
LAT
2066
27
WFM
Lomandong Noela-Joyce
5400384
MNC
2040
28
Stanciu Andreea-Briana
1233769
ROU
2036
29
Sewald Kathrin
12964557
GER
2030
30
WFM
Scarpa Silvia
875856
ITA
2020
31
Cieslak Wiktoria
1160036
POL
2018
32
Nastase Andreea-Cristina
1221183
ROU
2009
33
WFM
Jalaghonia Nino
13605895
GEO
2006
34
WFM
Maksimovic Masa
14408902
BIH
1991
35
Belluire Beatrice
26017296
FRA
1988
36
Grigoryan Arpine
13307231
ARM
1959
37
Golub Nikolina
14539055
CRO
1957
38
Gailiunaite Saule
12807737
LTU
1939
39
WFM
Jorge Rita Maria Osorio
1923161
POR
1936
40
WFM
Vrtiakova Anna
14927870
SVK
1917
41
Greibrokk Ingrid
1518321
NOR
1913
42
WFM
Mirza Diana
2503999
IRL
1886
43
Krzysztynska Anna
1172794
POL
1875
44
Stashis Anna
13507567
BLR
1869
45
Golsta Madara
11607386
LAT
1861
46
WFM
Mammadova Susan
13413210
AZE
1853
47
Dolbieva Ksenia
13510096
BLR
1845
48
Koljevic Nikolina
16503945
MNE
1827
49
Simic Anja
958670
SRB
1820
50
Manova Ivana
15003590
MKD
1809
51
Demirtas Hafize
6382070
TUR
1794
52
Huttl Sofie
236730
BEL
1770
53
WCM
Kostecka Marika
1193473
POL
1767
54
Swennen Fleur
233366
BEL
1755
55
WCM
Blond Hanten Elsa
4001516
LUX
1752
56
Louka Magdalini
4271246
GRE
1749
57
Buchta Agnieszka
1187597
POL
1742
58
Leczek Weronika
1169629
POL
1740
59
Sheremetyeva Elizaveta
433608
ENG
1733
60
Tomcikova Zuzana
14939126
SVK
1717
61
WCM
Micoogullari Lara
6344968
TUR
1688
62
Przepiora Anna
21803846
POL
1663
63
Manitcaia Alina
13907433
MDA
1655
64
Zach Asif
2818604
ISR
1515
65
Tadmor Maya
2816237
ISR
1456
66
Ivanova Katrina Telma
11609125
LAT
1313
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž