Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:50:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Jeseník Open B
Poslední aktualizace26.08.2018 15:01:26, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
4. Kolo Datum kola 2018/08/21 Hodina 15.45
Šach.
Čís.
Jméno
Typ
FED
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
Typ
FED
ELO
Čís.
1
23
Repák Jan
CZE
1798
3
1 - 0
3
Hrbáček Miroslav
S50
CZE
1977
2
2
13
Hřebíček Petr
CZE
1876
3
1 - 0
3
Jeřábková Julia
U20
CZE
1626
54
3
3
Gemsa Pavel
U20
CZE
1955
2½
½ - ½
3
Šobotník Petr
S50
CZE
1881
12
4
27
Číhal Jan
CZE
1782
2½
0 - 1
2½
Gazda Petr
S50
CZE
1947
4
5
5
Čujdík Jiří
S50
CZE
1936
2½
1 - 0
2½
Martinec Karel
S65
CZE
1772
28
6
7
Kozák Pavel
S50
CZE
1897
2½
1 - 0
2½
Janeček Miroslav
U20
CZE
1731
32
7
33
Fabian Zdeněk
S50
CZE
1730
2½
½ - ½
2½
Daříček Vítězslav
S50
CZE
1888
10
8
36
Krawiec Grzegorz
U20
POL
1724
2½
½ - ½
2½
Dostál Petr
S50
CZE
1862
14
9
43
Beres Tomas
U14
SVK
1703
2½
0 - 1
2½
Mrázek Roman
CZE
1834
18
10
47
Bayer Vlastimil
S65
CZE
1684
2½
0 - 1
2½
Paseka Matyáš
U12
CZE
1827
20
11
46
Lewandowski Wiktor
U16
POL
1691
2½
1 - 0
2½
Novotný Stanislav
S50
CZE
1790
24
12
1
Slepánková Radka
CZE
2001
2
½ - ½
2
Pop Ladislav
S65
CZE
1698
44
13
53
Till Jaroslav
S65
CZE
1631
2
0 - 1
2
Kopecký Jiří
S50
CZE
1927
6
14
55
Žítek Jiří
S65
CZE
1616
2
0 - 1
2
Mašek Jan
S50
CZE
1894
8
15
11
Ling Bronislav
S50
CZE
1882
2
1 - 0
2
Kolář Jan
U14
CZE
1664
50
16
57
Kubelová Soňa
CZE
1608
2
0 - 1
2
Folwarczny Marek
CZE
1845
16
17
17
Slepánek Jan
S50
CZE
1837
2
1 - 0
2
Bartošová Hana
U16
CZE
1633
52
18
21
Broda Michal
CZE
1804
2
1 - 0
2
Olešňan Ervín
S50
CZE
1616
56
19
25
Peřík Alois
S65
CZE
1788
2
1 - 0
2
Navrátil Patrik
CZE
1600
58
20
26
Střecha Zdeněk
S65
CZE
1787
2
1 - 0
2
Karásek Jaroslav
S50
CZE
1553
62
21
59
Třetina Zdeněk
S65
CZE
1599
2
½ - ½
2
Rychlík Zdeněk
S50
CZE
1752
30
22
31
Stojan František
S65
CZE
1735
2
1 - 0
2
Bartoš Václav
U14
CZE
1479
68
23
35
Klaban Roman
CZE
1726
2
1 - 0
2
Cimburek Jan
U12
CZE
1321
78
24
60
Nisztuk Michal
S50
POL
1596
2
0 - 1
2
Cyroň Karel
S65
CZE
1712
40
25
89
Wesolek Krzysztof
U12
POL
1081
2
½ - ½
2
Čermák Tomáš
S65
CZE
1705
42
26
91
Nepožítek Svatomír
S50
CZE
1842
2
0 - 1
1½
Filipík Jaroslav
S65
CZE
1859
15
27
9
Grepl Lukáš
CZE
1894
1½
1 - 0
1½
Weber Tomáš
CZE
1409
73
28
29
Snopek Jiří
S65
CZE
1761
1½
½ - ½
1½
Čech Petr
U14
CZE
1349
77
29
81
Ondroušek Michal
U16
CZE
1282
1½
1 - 0
1½
Bartoš Michal
S50
CZE
1726
34
30
83
Brož Jan
U12
CZE
1269
1½
½ - ½
1½
Tomek Milan
S50
CZE
1722
38
31
39
Skalka Josef
S65
CZE
1714
1½
½ - ½
1½
Suchomel Jaromír
CZE
1400
74
32
41
Chudáček Vladimír
S50
CZE
1710
1½
1 - 0
1½
Kudlička Robert
U16
CZE
1242
84
33
45
Porč Pavel
CZE
1692
1½
0 - 1
1½
Londin Martin
CZE
1000
90
34
117
Friedrich Pavel
U14
CZE
1043
1½
0 - 1
1½
Čecháček Miroslav
S50
CZE
1679
48
35
49
Lánský Petr
S50
CZE
1668
1½
1 - 0
1½
Dočkal ml. Karel
U14
CZE
1000
107
36
51
Walák Jiří
S50
CZE
1651
1½
1 - 0
1½
Ostojski Dawid
U12
POL
0
124
37
69
Galda Tomáš
U16
CZE
1445
1½
1 - 0
1½
Wrzodak Wiktoria
U10
POL
0
126
38
19
Gajda Rostislav
S50
CZE
1827
1
1 - 0
1
Golebiowski Bartlomiej
U14
POL
1131
88
39
22
Schindler Gerhard
S50
AUT
1801
1
½ - ½
1
Dorazil Tomáš
CZE
1000
92
40
37
Vítová Anna
U18
CZE
1722
1
1 - 0
1
Korbel Jiří
S50
CZE
1412
93
41
96
Dudková Josefína
U10
CZE
1207
1
0 - 1
1
Zbořil Radomír
S65
CZE
1588
61
42
63
Vodák Vojtěch
U14
CZE
1553
1
1 - 0
1
Málek Jiří
S50
CZE
1000
94
43
98
Liewehr Robert
U14
CZE
1189
1
0 - 1
1
Anděl Vít
U16
CZE
1542
64
44
65
Gemsová Tereza
U16
CZE
1530
1
1 - 0
1
Novotný Petr
U10
CZE
1202
97
45
100
Hruška Karel
CZE
1144
1
0 - 1
1
Vyvial Václav
CZE
1502
66
46
67
Kohut Pavel
U16
CZE
1496
1
½ - ½
1
Rudolf Martin
CZE
1161
99
47
102
Basler Jan
U10
CZE
1116
1
0 - 1
1
Lička Denis
U12
CZE
1433
70
48
104
Londin Michal Karol
U12
CZE
1103
1
0 - 1
1
Křivohlávek Josef
S65
CZE
1413
72
49
75
Šlachta Jan
U14
CZE
1395
1
1 - 0
1
Liewehr Kryštof
U12
CZE
1115
103
50
79
Londin Lukáš Vojtěch
U14
CZE
1299
1
0 - 1
1
Jirout Oldřich
S65
CZE
1000
109
51
80
Wrzodak Jaroslaw
POL
1291
1
1 - 0
1
Golebiowska Maja
U08
POL
0
121
52
85
Jaššo Matěj
U10
CZE
1241
1
1 - 0
1
Wrzodak Natalia
U10
POL
0
125
53
108
Dočkal st. Karel
CZE
1000
1
0 - 1
1
Londinová Jasmína Marie
U14
CZE
1231
86
54
87
Bojarski Maksymilian
U14
POL
1192
1
1 - 0
1
Morongová Gabriela
U14
CZE
1000
127
55
71
Kubelka Jaroslav
S65
CZE
1427
½
½ - ½
½
Kužílek Martin
U16
CZE
1140
101
56
106
Bartusík Jan
S65
CZE
1000
½
0 - 1
½
Hruška Marek
U14
CZE
1366
76
57
112
Skypala Erik
U12
CZE
1000
½
0 - 1
½
Trněný Jiří
U18
CZE
1277
82
58
95
Valíček Martin
U14
CZE
1000
½
1 - 0
½
Golebiowski Pawel
POL
0
122
59
115
Tschuliková Dominika
U14
CZE
1000
0
0 - 1
0
Gvizdová Michala
U16
CZE
1046
105
60
116
Tschuliková Sára
U12
CZE
1000
0
1 - 0
0
Liewehr Gabriel
U10
CZE
1000
110
61
118
Bialecki Jakub
U14
POL
0
0
1 - 0
0
Morongová Natálie
U10
CZE
1000
111
62
119
Cieplak Blanka
U10
POL
0
0
1 - 0
0
Tichá Diana
U12
CZE
1000
113
63
114
Tschulik Daniel
U10
CZE
1000
0
1 - 0
0
Cieplak Daria
U08
POL
0
120
64
123
Niescior Bartosz
U12
POL
0
0
1
volno
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž