Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 06:50:39
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
ICCD 5th Deaf Chess Olympiad - Blitz
Последња измена16.07.2018 13:00:56, Creator/Last Upload: Manchester Junior Chess (License 1)
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФидеИД
ФЕД
Ртг
1
IM
Collutiis Duilio
805475
ITA
2458
2
GM
Gruenfeld Yehuda
2800020
ISR
2397
3
IM
Orsag Milan
300853
CZE
2346
4
Varezhkin Viktor
24149942
RUS
2209
5
FM
Zivic Dragan
904740
SRB
2185
6
Nurymov Berik
13707175
KAZ
2131
7
Mate Balazs
717096
HUN
2126
8
Filippskikh Oleksii
14145162
UKR
2115
9
Kononov Viktor V.
4129474
RUS
2105
10
WIM
Gerasimova Olga
24109622
RUS
2102
11
Lapaj Mateusz
1170805
POL
2102
12
Rozhkov Maxim
13703714
KAZ
2095
13
Smirnov Andrey
4161165
RUS
2080
14
Skorobogatykh Andrey
24148989
RUS
2072
15
WFM
Turkeeva Yulia
24132535
RUS
2050
16
Checiak Krzysztof
1119427
POL
2035
17
FM
Zaynidinov Sirojiddin
14201828
UZB
2028
18
Kettebekov Samazhan
13714643
KAZ
2022
19
Ovcharov Taras
14103206
UKR
2019
20
Shalagin Vladimir
34191990
RUS
1997
21
Schmid Jaroslav
313076
CZE
1995
22
Macleod Alasdair
413968
ENG
1994
23
Martin Lewis
410551
ENG
1994
24
Bjornvall Tord
1716557
SWE
1992
25
Rexhepi Halit
1304968
SUI
1992
26
Raibl Zoltan
726435
HUN
1983
27
Pogoskin Roman
4114671
RUS
1969
28
Wirth Adam
713082
HUN
1919
29
Lagutina Olga
14122294
RUS
1905
30
Cellucci Alessandro
884421
ITA
1903
31
Glasser Abraham
2056720
USA
1897
32
Paulik Martin
349089
CZE
1894
33
Pasquotto Mirko
825166
ITA
1882
34
Guy David
1800337
WLS
1850
35
Kireeva Ljubov
24145173
RUS
1847
36
Lebedev Sergey Y.
34107255
RUS
1844
37
Szentgyorgyi Sandor
738000
HUN
1783
38
Oorzhak Aldar
54175488
RUS
1765
39
Grudina Marco
801097
ITA
1762
40
Johansen Torbjorn Reidar
1509578
NOR
1754
41
Andersson Simon
3227120
AUS
1748
42
Gardner Phillip K
413690
ENG
1736
43
Zhukovskaya Nina
13704192
KAZ
1696
44
Dharmadhikari Siddhesh
5072930
IND
1567
45
Andersen Martin
1706799
SWE
1541
46
Grashin Mikhail
34155071
RUS
1491
47
Konkoly Sandor
741795
HUN
1442
48
Rohit Sharma
46691120
IND
1434
49
Mariani Romeo
2833463
ITA
1342
50
Szewczyk Malwina
21801649
POL
1333
51
Mahendra Pal
45049777
IND
1292
52
Malika Handa
35061615
IND
1291
53
Kozhakhmetov Sultan
13731661
KAZ
1198
54
Bhambu Suman
25051938
IND
1131
55
Yashaswi K
25668617
IND
1101
56
Ashish Krishnamurari Desai
25974955
IND
0
57
Burnett Robert
2402700
SCO
0
58
Garugu Krishna Reddy
IND
0
59
Jangid Swati
25051946
IND
0
60
Mcrobbie Eddie
2408023
SCO
0
61
Muratova Aliya
13736973
KAZ
0
62
Nuserova Almash
13707167
KAZ
0
63
Sharpe Peter T
424927
ENG
0
64
Towler Mark
2404770
SCO
0
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
мастхеад