Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:13:08
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Soustředění Suchá Rudná rapid skupina 2-3-4
Son yeniləmə13.07.2018 20:17:57, Müəllif/Son yükləmə: Czech Republic licence 2
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Tip
Klub/Şəhər
1
Klapuch Dominik
23712937
CZE
1214
2
Slezan Opava
2
Weczerek Jan
23714271
CZE
1186
2
Lokomotiva Krnov
3
Ziakas Damián
23710772
CZE
1116
2
Lokomotiva Krnov
4
Šťastná Alena
23723157
CZE
1107
2
Lokomotiva Krnov
5
Kolomazník Martin
CZE
1077
2
Lokomotiva Krnov
6
Stilecz David
CZE
1077
2
TJ Město Albrechtice z.s.
7
Grček Matyáš
23723505
CZE
1070
2
TJ Město Albrechtice z.s.
8
Sekyra Vojtěch
23714905
CZE
1068
2
SK Slavia Orlová
9
Perout Martin
23723599
CZE
1002
3
Lokomotiva Krnov
10
Gruss Erik
CZE
1000
2
ŠO Jiskra Rýmařov
11
Hudecz David
CZE
1000
4
TJ Město Albrechtice z.s.
12
Jaššová Natálie
CZE
1000
3
Lokomotiva Krnov
13
Kadlec Jaroslav
CZE
1000
4
Lokomotiva Krnov
14
Kozelský Antonín
23719290
CZE
1000
3
Slezan Opava
15
Kubelová Sarah
CZE
1000
4
Lokomotiva Krnov
16
Liberda Adam
CZE
1000
2
Třemešná
17
Novotný Jan
CZE
1000
4
Sokol Vrbno p/P
18
Ondrák Radim
CZE
1000
4
TJ Město Albrechtice z.s.
19
Pleský Maxim
CZE
1000
4
Šachový klub Bruntál z.s.
20
Rašo Tomáš
CZE
1000
3
Město Albrechtice
21
Remešová Kateřina
CZE
1000
3
Sokol Vrbno p/P
22
Siudová Veronika
23724110
CZE
1000
4
SK Slavia Orlová
23
Stříž Tadeáš
23723530
CZE
1000
3
Lokomotiva Krnov
24
Vrba Jan
CZE
1000
4
Šachový klub Bruntál z.s.
25
Řoutil Tomáš
CZE
1000
3
ŠO Jiskra Rýmařov
26
Šuba Marek
CZE
1000
3
ŠO Jiskra Rýmařov
27
Živčák Daniel
CZE
1000
3
TJ Město Albrechtice z.s.
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri