Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
2018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 9 Boys Group BΤελευταία ενημέρωση14.07.2018 19:35:42, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: alexholowczak
Αρχική Κατάταξη
Α/Α | | Όνομα | Έλο | Σύλλογος |
1 | | Gardiner Ethan | 117 | Pennine |
2 | | Usharovsky Tom | 114 | Surrey East |
3 | | Ye Tim | 84 | Cheshire East And Manchester |
4 | | Rajinikanth Arnav | 78 | Staffordshire |
5 | | Tokar Kyrylo | 75 | Middlesex Central |
6 | | Drew Oliver | 65 | Nottinghamshire |
7 | | Trivedi Aayoush | 64 | West Anglia |
8 | | Landon Michael | 62 | Northumbria |
9 | | Suriarachchi Moksha | 58 | Buckinghamshire |
10 | | Knight Pauly | 57 | Cheshire East And Manchester |
11 | | Datoo Noor | 51 | Northamptonshire And Leicester |
12 | | Isaacs Ruairi | 46 | Surrey East |
13 | | Davidson Ciaran | 41 | Northumbria |
14 | | Berry Naman | 28 | Northumbria |
15 | | Humphreys Thomas | 23 | Cheshire West, North Wales And |
16 | | Patterson-Navarro Carlos | 22 | Mercia |
17 | | Bolt Charlie | 0 | Scotland East |
18 | | Bonsall James | 0 | Surrey East |
19 | | Bucknell Sam | 0 | North And West Yorkshire |
20 | | Chandra Samuel | 0 | Scotland East |
21 | | Charlton Harry | 0 | Teesside |
22 | | Cook Corey | 0 | Cheshire West, North Wales And |
23 | | Docwra Oliver | 0 | North And West Yorkshire |
24 | | Epstein Jacob | 0 | Cheshire East And Manchester |
25 | | Guest Eric | 0 | Pennine |
26 | | Halvatzis Nikolaos | 0 | Sussex |
27 | | Hird Alex | 0 | Pennine |
28 | | Khan Ibrahim | 0 | Scotland West |
29 | | Lancaster Marshall | 0 | Teesside |
30 | | Mckinnon Charlie | 0 | Scotland East |
31 | | Moroz Michael | 0 | Scotland West |
32 | | Moustafa Lawrence | 0 | Pennine |
33 | | Qian William | 0 | Pennine |
34 | | Ranpura Kirin | 0 | Somerset |
35 | | Sequeira Robert | 0 | South Wales |
36 | | Taylor Ladas Finn | 0 | Scotland East |
37 | | Thompson Wilf | 0 | Teesside |
38 | | Zaveri Aditya | 0 | Scotland West |
|
|
|
|