Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:35:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
Campionatele Nationale pe echipe de copii U08 - sah clasic - 2018
Последња измена20.07.2018 10:50:23, Creator/Last Upload: Romanian Chess Federation (Licence 12)
Search for player or team
Претражи
Бодови по плочама
7. Коло на 2018/07/18 код 09.00
Бо.
6
Csu Arad
Ртг
-
9
Clubul Central de Sah Bucuresti
Ртг
2½: ½
1.1
II
Dimitriu Filip
1102
-
II
Sava Robert-Gabriel
1220
½ - ½
1.2
III
Dragos Victor
1157
-
II
Paraschiv Andrei (C.)
1073
1 - 0
1.3
III
Gales Randi-Ioan
1130
-
FC
Badea Andrei-Mihai
1001
1 - 0
Бо.
1
SCM Gloria Buzau
Ртг
-
2
Cs Universitar de Sah Bucuresti A
Ртг
0 : 3
2.1
II
Iordachescu George-Matei
1178
-
II
Danila Tudor-Gabriel
1194
0 - 1
2.2
II
Basturea Ianis-Stefan
1205
-
II
Nica Tudor-Stefan
1123
0 - 1
2.3
IV
Cirstian David-Stefan
1099
-
IV
Savu Victor-Xavier
1075
0 - 1
Бо.
10
Cs Politehnica Iasi A
Ртг
-
5
Micul Sahist A
Ртг
1 : 2
3.1
II
Apostol Ioan
1142
-
II
Bendescu Matei-Constantin
1208
1 - 0
3.2
II
Asavinei Rares-Adrian
1084
-
II
Nemtisor Andrei
1022
0 - 1
3.3
Popa Casian
1001
-
III
Cuzub David
1168
0 - 1
Бо.
7
Cs Universitar de Sah Bucuresti B
Ртг
-
4
Cs Politehnica Iasi B
Ртг
0 : 3
4.1
II
Gurau Matei-Alexandru
1103
-
II
Barbieru Alexie
1261
0 - 1
4.2
II
Calin Mihai-Octavian
1222
-
II
Lintes Albert-Ioan
1065
0 - 1
4.3
IV
Roiu David-Gabriel
1001
-
II
Stefan Alexandru
1128
0 - 1
Бо.
11
Micul Sahist B
Ртг
-
8
Cs Capablanca Iasi
Ртг
1½:1½
5.1
Vinca Lucas
1001
-
II
Ignat Andrei-Daniel
1052
1 - 0
5.2
Moisei David
1001
-
II
Stancu Eric-Flavius
1085
0 - 1
5.3
Tazlaoanu Antonia
1001
-
III
Dascalescu David-Ioan
1163
½ - ½
Бо.
12
Sah Club Galati
Ртг
-
15
Cs Comunal Dudestii Noi
Ртг
3 : 0
6.1
FC
Chihaea Iustin-Fabian
1001
-
Dejeu Emanuel
1001
1 - 0
6.2
IV
Iorga Alexandru-Gabriel
1043
-
Ripa Andrei
1001
1 - 0
6.3
Ionescu Stelian
1001
-
FC
Nica Filip-Ionut
1001
1 - 0
Бо.
3
Csm Bucuresti
Ртг
-
16
Cs Stiinta Miroslava
Ртг
3 : 0
7.1
I
Ivancescu Bogdan-Andrei
1259
-
FC
Cozaru Medeea-Gabriela
1001
+ - -
7.2
IV
Ianchis David-Cristian
1072
-
FC
Apostol Andrei (A.)
1001
+ - -
7.3
FC
Anghelescu Teodor-Stefan
1001
-
без играча
0
+ - -
Бо.
13
Cs Unio Satu Mare
Ртг
-
14
Cs Colosseum Giurgiu
Ртг
2 : 1
8.1
IV
David Andrei-Alexandru
1037
-
FC
Tirca Terapont-Razvan
1001
1 - 0
8.2
FC
Hejja David-Miklos
1001
-
FC
Marinache Luca-Marian
1001
0 - 1
8.3
FC
Zvenyak Johanna-Rita
1001
-
FC
Petcu Alexandru-Florin
1014
1 - 0
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
мастхеад