Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:15:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
Campionatele Nationale pe echipe de copii U08 - sah clasic - 2018
Последња измена20.07.2018 10:50:23, Creator/Last Upload: Romanian Chess Federation (Licence 12)
Search for player or team
Претражи
Бодови по плочама
6. Коло на 2018/07/17 код 15.00
Бо.
4
Cs Politehnica Iasi B
Ртг
-
6
Csu Arad
Ртг
1 : 2
1.1
II
Barbieru Alexie
1261
-
II
Dimitriu Filip
1102
1 - 0
1.2
II
Lintes Albert-Ioan
1065
-
III
Dragos Victor
1157
0 - 1
1.3
II
Stefan Alexandru
1128
-
III
Gales Randi-Ioan
1130
0 - 1
Бо.
5
Micul Sahist A
Ртг
-
2
Cs Universitar de Sah Bucuresti A
Ртг
1 : 2
2.1
II
Bendescu Matei-Constantin
1208
-
II
Danila Tudor-Gabriel
1194
0 - 1
2.2
II
Nemtisor Andrei
1022
-
II
Nica Tudor-Stefan
1123
0 - 1
2.3
III
Cuzub David
1168
-
III
Podarica Alexandru-Constantin
1159
1 - 0
Бо.
3
Csm Bucuresti
Ртг
-
1
SCM Gloria Buzau
Ртг
1 : 2
3.1
I
Ivancescu Bogdan-Andrei
1259
-
II
Iordachescu George-Matei
1178
1 - 0
3.2
II
Bibis Vlad-Andreas
1124
-
II
Basturea Ianis-Stefan
1205
0 - 1
3.3
IV
Ianchis David-Cristian
1072
-
IV
Cirstian David-Stefan
1099
0 - 1
Бо.
9
Clubul Central de Sah Bucuresti
Ртг
-
8
Cs Capablanca Iasi
Ртг
2 : 1
4.1
II
Sava Robert-Gabriel
1220
-
II
Ignat Andrei-Daniel
1052
1 - 0
4.2
II
Paraschiv Andrei (C.)
1073
-
II
Stancu Eric-Flavius
1085
1 - 0
4.3
FC
Badea Andrei-Mihai
1001
-
III
Dascalescu David-Ioan
1163
0 - 1
Бо.
13
Cs Unio Satu Mare
Ртг
-
10
Cs Politehnica Iasi A
Ртг
0 : 3
5.1
IV
David Andrei-Alexandru
1037
-
II
Apostol Ioan
1142
0 - 1
5.2
FC
Hejja David-Miklos
1001
-
II
Asavinei Rares-Adrian
1084
0 - 1
5.3
FC
Zvenyak Johanna-Rita
1001
-
Popa Casian
1001
0 - 1
Бо.
14
Cs Colosseum Giurgiu
Ртг
-
12
Sah Club Galati
Ртг
1 : 2
6.1
FC
Tirca Terapont-Razvan
1001
-
FC
Chihaea Iustin-Fabian
1001
0 - 1
6.2
FC
Marinache Luca-Marian
1001
-
IV
Iorga Alexandru-Gabriel
1043
0 - 1
6.3
FC
Petcu Alexandru-Florin
1014
-
Ionescu Stelian
1001
1 - 0
Бо.
15
Cs Comunal Dudestii Noi
Ртг
-
7
Cs Universitar de Sah Bucuresti B
Ртг
0 : 3
7.1
Dejeu Emanuel
1001
-
II
Gurau Matei-Alexandru
1103
0 - 1
7.2
Ripa Andrei
1001
-
II
Calin Mihai-Octavian
1222
0 - 1
7.3
FC
Nica Filip-Ionut
1001
-
IV
Savu Vicentiu-Dorian
1046
0 - 1
Бо.
16
Cs Stiinta Miroslava
Ртг
-
11
Micul Sahist B
Ртг
0 : 3
8.1
FC
Cozaru Medeea-Gabriela
1001
-
III
Filip Gabriel
1100
0 - 1
8.2
FC
Apostol Andrei (A.)
1001
-
Vinca Lucas
1001
0 - 1
8.3
без играча
0
-
Tazlaoanu Antonia
1001
- - +
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
мастхеад