Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Polgar Superstar Chess World Championship 2018

Poslední aktualizace19.07.2018 13:38:38, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Konečné pořadí po 22 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgBody PH 1  PH 2 
13Shutzman TomUSA100022,0220,000,0
25IMKrapivin VladislavRUS231017,5152,500,0
31Krapivina GalinaRUS185217,5142,750,0
46Dorogi OliverHUN100015,0105,500,0
57Vojan IstvanHUN191314,5108,750,0
69Hamori ViktoriaHUN012,586,500,0
74Pereszlenyi GabriellaHUN100011,066,000,0
810Balazs SzabóHUN10007,531,750,0
98Zhou TiantongCHN06,028,000,0
1011Smuk SamUSA10004,518,750,0
1112Han YingCHN02,59,750,0
122Zhou LeiCHN01,53,750,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

Advertisement