Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:08:39
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
CZECH OPEN 2018 "AUTO IN OPEN" - Q2 - Open blitz tournaments series
Poslední aktualizace26.07.2018 16:16:20, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Search for player
Hledej
Abecední seznam hráčů
Čís.
Jméno
FideID
Rtg
FED
1
Anatskiy Alexey
14119323
1929
UKR
2
Balcerczak Ewa
1152548
1476
POL
3
Basson Heinrich
14301440
1966
RSA
4
Becker Dirk
12938564
2266
GER
5
Bennett Eric
2501384
1954
IRL
6
GM
Bernadskiy Vitaliy
14100371
2489
UKR
7
IM
Bogdanov Egor
14119137
2440
UKR
8
Bueble Joschua
16225554
1722
GER
9
Burmistrov Mikhail
34136336
1604
RUS
10
IM
Bystrov Sergej M.
4118561
2101
RUS
11
Cherepanova Viktoriya
14162440
1568
UKR
12
IM
Chubar Vladimir
14101491
1937
UKR
13
Czepczynski Boguslaw
1123858
1730
POL
14
Dotsenko Makar
54198534
1451
RUS
15
Fiala Jan
349950
1448
CZE
16
Foos Vanessa
16245270
1173
GER
17
Franz Jochen
24607002
1766
GER
18
Freiman Mark
2808862
1861
ISR
19
Galperin Platon
14165414
2383
UKR
20
FM
Gheng Josef
4618041
2351
GER
21
Gorbatenko Alexander
4145976
1954
RUS
22
Gramb Marius
24656593
2067
GER
23
IM
Gukesh D
46616543
2052
IND
24
Haack Stefan
24614580
1820
GER
25
Hajek Radovan
332496
1919
CZE
26
Henderson De La Fuente Andrea
32096577
1601
ESP
27
Henderson Franklin Matthew
32096593
1615
ESP
28
Hlavacek Ondrej
392197
1631
CZE
29
FM
Hollan Petr
360945
2211
CZE
30
Ilnicki Tomasz
1199765
1645
POL
31
Ivanchenko Volodymyr
14183293
1413
UKR
32
Jecha Petr
336823
1929
CZE
33
Joukl Martin
376744
1592
CZE
34
Joukl Jakub
376736
1600
CZE
35
Katzenbach Linus
16257537
1619
GER
36
Khachatryan Taron
16216598
1719
GER
37
Khmelev Mikhail
24175641
2026
RUS
38
Klimek Petr
322105
1907
CZE
39
Koch Jim
16264924
1000
GER
40
Koci Lukas
23718234
1000
CZE
41
FM
Korinek Ondrej
319856
2329
CZE
42
Kraiukhin Leonid
24284556
1315
RUS
43
IM
Krapivin Vladislav
4126149
2306
RUS
44
Krapivina Galina
24159182
1811
RUS
45
FM
Krouzel Jaroslav
301566
2080
CZE
46
Kukelko Alexey
14153084
2149
UKR
47
Kvapil Paul
1000
CZE
48
Lamser Tomas
330710
1990
CZE
49
Liberadzki Slawomir
1123483
2022
POL
50
Lofaldli Sofie
34168815
1399
RUS
51
Lukovski Lev
4634837
1765
GER
52
Lysenko Maria
24122084
2063
RUS
53
Macek Oldrich
339415
1680
CZE
54
Macek Ondrej
384356
1596
CZE
55
Maciak Gabriela
1172999
1429
POL
56
Majchrzak Przemyslaw
21822549
1412
POL
57
Meyer Henrik
12958182
2053
GER
58
Micka Josef
392340
1349
CZE
59
IM
Mirzoev Emil
14108640
2451
UKR
60
Moskaleva Arina
34166332
1745
RUS
61
GM
Mozharov Mikhail
4189825
2601
RUS
62
Narr Kevin
24607207
2185
GER
63
FM
Nasanjargal Urtnasan
4900774
2435
MGL
64
Oburka Vladislav
322768
1852
CZE
65
Omelchenko Ivan
14168790
1653
UKR
66
Pipek Petr
394025
1731
CZE
67
Plzak Jan
398420
1433
CZE
68
Podjavorinsky Michal
14936925
1916
SVK
69
Polak Michal
23704012
1749
CZE
70
Pulpan Jan
23720042
1000
CZE
71
Pulpan Ondrej
395110
1546
CZE
72
Rajini Kanth D
46662332
1187
IND
73
Ret Adam Josef
384240
1637
CZE
74
Rodak Przemyslaw
1154826
1735
POL
75
Rogacka Natalia
1149350
1640
POL
76
Rozenblit Stas
2819791
1699
ISR
77
Salykin Aleksandr
44107730
1759
RUS
78
Samarin Leonid
2812487
1728
ISR
79
Schubert Vincent
16253884
1439
GER
80
Setina Marek
23722479
1000
CZE
81
Shatkovskaia Elizaveta
44148801
1429
RUS
82
Sidorika Vladislav
14145928
2282
UKR
83
IM
Skliarov Viktor
14106736
2371
UKR
84
ACM
Skopp Jonathan
16201914
1203
GER
85
Sondermann Jonathan
16224906
1659
GER
86
Stekl Filip
398250
1297
CZE
87
Stocek Martin
380121
1449
CZE
88
Stsepkina Katsiaryna
13507575
1770
BLR
89
Svoboda Petr
311189
2088
CZE
90
Sykora Josef
313220
1785
CZE
91
Trost Edvin
1729519
1743
SWE
92
Trost Martin
1710737
1873
SWE
93
Trybula Agata
21820147
1631
POL
94
Tumasov Alexandr
2803240
1755
ISR
95
Usov Olexandr
14170175
1586
UKR
96
Vasylenko Yehor
34117229
1619
UKR
97
Vetter Udo
4624440
1544
GER
98
Vinklarek Ondrej
318370
2053
CZE
99
Voith Walter
24614181
1420
GER
100
WFM
Yanjinlkham Bayarsaikhan
4901452
1889
MGL
101
Zbrzeski Piotr
1137654
1682
POL
102
Zeleny Ondrej
23708077
1483
CZE
103
Zielinski Hubert
1171178
1913
POL
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž