Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska 2018 Kategorie H+D14

Poslední aktualizace01.11.2018 13:41:15, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 RpKrtg+/-
11Frank Adam20292050Beskydská šachová škola z.s.8,00,051,056,049,0020374035,2
25Neumann Filip18211792SK Slavia Orlová7,01,050,555,041,7518434047,2
33Vantuch Lucian19691982Beskydská šachová škola z.s.7,00,049,052,538,25183940-8,8
46Petříček Lukáš18011858ŠK Kuřim, z.s.6,50,048,552,033,5017334010,0
54Babula Vlastimil18651904ŠK Staré Město6,50,047,551,033,00170040-22,8
68Nezval Filip17051705ŠK Duras BVK6,50,046,550,535,2516674016,4
72Nguyen Thai Dai Vinh19701980Interchess z.s.6,50,046,550,533,50165340-50,0
825Vylíčil Adam13781369Sokol Postoupky6,50,042,545,030,0016154088,0
911Faja Vilém15781682Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.6,00,048,052,031,0016644045,2
1012Fizerová Lucie15381589Interchess z.s.6,00,046,049,029,7515834020,0
117Kolář Jan17341843Šachový klub Mohelnice, z.s.6,00,042,545,529,25144740-70,4
129Vokoun Tomáš16131664TJ Žďár nad Sázavou z.s.6,00,040,543,527,0015314016,4
1310Černý Michal15801589ŠK Zlín-Malenovice, z.s.5,50,046,050,027,251565407,2
1437Růžičková Ema12831399Agentura 64 Grygov5,50,045,547,024,25161640122,0
1517Habinová Alice14621536ŠK Kuřim, z.s.5,50,045,048,026,0015344036,0
1616Richter Rudolf14791564SK Baník Ratíškovice5,50,042,546,026,50141540-28,0
1751Zádrapa Jakub11511305Zbrojovka Vsetín5,50,040,544,526,25144640117,6
1835Blaha Lukáš13001465ŠK 1921 Zábřeh5,50,040,543,522,7514424044,8
1922Šedý Matěj14121529Šachový klub Světlá nad Sázavou5,50,040,043,021,50147240-14,8
2014Večeřa Dominik14991506Sokol Postoupky5,50,038,040,522,75128640-84,8
2115Šlachta Jan14841498Lokomotiva Krnov5,50,037,541,022,75133140-55,2
2226Fikejs Tomáš13741382ŠK Kuřim, z.s.5,50,035,538,522,501316407,2
2323Londin Lukáš Vojtěch13981580KVASACO Vacenovice5,50,033,537,021,75128140-45,2
2438Trojan Matyáš12611263Beskydská šachová škola z.s.5,00,044,048,024,7514594072,8
2532Mařák Jakub13221493ŠK Zlín, z.s.5,00,043,547,024,2514864050,4
2633Kubiczek Michal13221305Šachová akademie Ostrava5,00,042,045,022,001413402,8
2755Mrázek Roman10971333SK Slavia Orlová5,00,040,044,023,75143340109,6
2820Vávra Jan14381512ŠK Staré Město5,00,040,042,018,50137240-39,2
2934Brož Jan13151449ŠK Duras BVK5,00,040,041,518,251360401,6
3042Blahut Vladislav12191233Beskydská šachová škola z.s.5,00,039,543,019,00142040-11,6
3119Neděla Adam14391486TJ Slovan Havířov5,00,039,542,521,25134140-40,4
3228Cimburek Jan13641574SK Řetězárna5,00,038,041,021,25123740-24,4
3331Nesporá Taťána13241436ŠK 1921 Zábřeh5,00,036,539,518,75136340-4,8
3421Lukáš Vojtěch14131491ŠK Staré Město5,00,036,039,021,00121940-94,0
3518Boháček Jan Andrej14411441ŠK Zlín-Malenovice, z.s.5,00,034,538,019,75123140-108,0
3654Valkovič Marek11031160ŠK Zlín-Malenovice, z.s.5,00,034,035,517,0013094034,0
3736Vaňková Marie12911377ŠO Kunovice4,50,042,544,518,50130040-11,2
3841Vojtek Pavel12341392Jezdci Jundrov4,50,041,543,018,7514024060,4
3930Kučera David13271343Gambit Jihlava4,50,040,044,019,25128840-47,6
4045Brückmann Jan Gregor11751386SK Slavia Orlová4,50,039,542,517,7513844023,2
4139Grycman Ondřej12481470Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s4,50,039,542,017,7513584031,2
4224Čech Petr13971388Lokomotiva Krnov4,50,039,042,518,25125540-85,6
4371Houška Dominik01058TJ Náměšť n/Oslavou4,50,036,539,518,001268
4413Gřes Michal15151342Interchess z.s.4,50,036,539,517,00116440-134,0
4556Pejcha Ivoš10931206Gambit Jihlava4,50,034,036,515,2512424030,4
4646Havel Vojtěch11731215ŠK Kuřim, z.s.4,50,032,535,015,25120240-8,8
4748Ecler Matěj11601290TJ Spartak Pelhřimov4,00,043,548,021,0014114092,8
4860Kraus Rudolf10611269Slavoj Český Těšín4,00,041,045,019,75135440107,6
4943Zedníček Filip12051286Gambit Jihlava4,00,040,544,017,501300406,4
5064Vaněk Robin01269Š.K. 1923 Sokol Kyjov4,00,040,043,017,501359
5149Novák Tomáš11581284SK Slavia Orlová4,00,039,541,515,5012734014,4
5269Dvořáček Matyáš01099Sokol Postoupky4,00,035,038,014,751141
5352Konderla Maciej11201203Slavoj Český Těšín4,00,035,038,013,75120340-1,2
5478Orság Roman01000Zbrojovka Vsetín4,00,033,034,511,001168
5529Randus Antonín13271518Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s4,00,032,034,012,75108540-68,8
5668Zvolánek Tomáš01100Šachový klub Světlá nad Sázavou4,00,031,032,510,501101
5770Mikeš Radek01060Agentura 64 Grygov4,00,030,032,011,001078
5844Zámarský Patrik11841242Lokomotiva Krnov3,50,041,044,012,75129040-11,2
5963Lúč Martin01466ŠK Duras BVK3,50,039,543,015,251199
6047Weczerek Jan11731190Lokomotiva Krnov3,50,037,539,010,00120340-18,0
6157Tomanec Samuel10771328SK Slavia Orlová3,50,036,538,510,75120240-14,4
6227Hlouch Lubomír13661366Zbrojovka Vsetín3,50,035,539,014,75113040-71,2
6372Teplý Jan01053Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.3,50,035,037,511,501142
6465Chalupa Adam01157Šachový klub Světlá nad Sázavou3,50,032,534,09,251126
6559Šťávová Helena10711109TJ Náměšť n/Oslavou3,50,032,033,58,75115740-30,8
6640Londinová Jasmína Marie12431206KVASACO Vacenovice3,50,031,033,09,25110940-43,2
6753Šťastná Alena11121119Lokomotiva Krnov3,00,036,538,09,0011004014,4
6858Škopík Jakub10711113Šachový klub Bruntál z.s.3,00,036,037,59,751147409,6
6967Frolík Vojtěch01112ŠO TJ Velká Polom3,00,034,536,510,501057
7073Bureš Lukáš01046Agentura 64 Grygov3,00,030,532,09,001032
7150Kotajný Samuel11531066Slavoj Český Těšín3,00,030,032,07,5098940-3,2
7262Mika Tibor10051081SK Slavia Orlová3,00,029,030,56,50103100,0
7366Zelenka Adam01152TJ Žďár nad Sázavou z.s.2,50,033,535,05,75973
7479Vondra Marek01000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod2,50,027,529,05,75941
7575Alfimova Julija01000Agentura 64 Grygov2,50,026,027,54,25961
7676Mitášová Klára01000ŠK Rozrazil z.s.2,00,027,028,53,50905
7761Ivanov Alexandr10161060ŠK Duras BVK2,00,026,528,03,0090300,0
7880Váhalová Veronika01000Gambit Jihlava2,00,023,524,53,00774
7977Movsisyan Lusine01000ŠK Kuřim, z.s.1,51,026,528,03,00781
8074Svoboda Michal01011ŠK Kuřim, z.s.1,50,023,525,03,00796

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable