VI Campeonato Territorial de Ajedrez Activos de Girona, CALDES

Darrera actualització21.07.2018 20:24:06, Creador/Darrera càrrega: jesus caballero maytin

Selecció del torneigCALDES
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFEDEloClub/Ciutat
1CMColls Gelaberto EmiliESP2293Figueres C.E.
2Mayor Sanchez AngelESP2266Cassa C.E.
3Terry Cuellar Luis AntonioESP2250Olot
4Serrat Rifa ErnestESP2236Olot
5Saurina Suñer Francesc XavierESP2226Gerunda, C.E.
6MKCasanellas Ruano LluisESP2199Santa Eugenia Escacs
7Parramon Ros FrancescESP2196Gerunda, C.E.
8Castrillon Otero JavierESP2188Gerunda, C.E.
9Rovira Vila JaumeESP2149Gerunda, C.E.
10Clot Chico ArnauESP2141Santa Eugenia Escacs
11Alejo Alvarez RicardoESP2127Cassa C.E.
12Alvarez Martinez Robert CarlosESP2089Figueres C.E.
13Mundet Riera JoaquimESP2056Gerunda, C.E.
14Viñas Serra JaumeESP2035Figueres C.E.
15Estruch Andreu GuimESP2029Lleida C.E.
16Ruiz De Morales I Cespedes JaumeESP1984Banyoles, C.E.
17Massaguer Soles FrancescESP1954Caldenc Club Escacs
18Martinez Robles HermenegildoESP1951Tordera C.E.
19Carranza Font JoanESP1929Vilobi C.E.
20Alarcon Pages SalvadorESP1925Santa Eugenia Escacs
21Estruch Andreu LlucESP1913Lleida C.E.
22Vidal Palou JordiESP1910Santa Eugenia Escacs
23Cano Egea Joan ManelESP1903Sant Gregori C.E.
24Faixedas Vidal JordiESP1898Caldenc Club Escacs
25Trias Punset CarlesESP1896Santa Pau Club Escacs
26Sala Huguet SantiagoESP1865Olot
27Foix Breto AntoniESP1854Sant Gregori C.E.
28Romera Fernandez ManelESP1841Guixolenc C.E.
29Saborit Verdaguer RogerESP1841Manlleu Club Escacs
30Moles Benali JoanESP1840Santa Eugenia Escacs
31Serrat Juanola XavierESP1832Santa Pau Club Escacs
32Olcina Monells JordiESP1826Olot
33Roqueta Maffei Oscar NahuelESP1819Santa Eugenia Escacs
34Ros Camps AndreuESP1802Caldenc Club Escacs
35Casanovas Barniol GerardESP1788Manlleu Club Escacs
36Goloubev Goloubeva MariaESP1771Gerunda, C.E.
37Puigvert Vigo LluisESP1771Olot
38Vigueras Ruiz FranciscoESP1751Caldenc Club Escacs
39Gallardo Gonzalez RafaelESP1717Hostalric Club Escacs
40Campos Hernandez GuillemESP1712Alt Emporda, Club D'escacs
41Vila Grabulosa Francesc XavierESP1700Olot
42Sabria Mestras JordiESP1694Santa Eugenia Escacs
43Ros Agusti SalvadorESP1683Vilobi C.E.
44Rojas Gutierrez MiquelESP1678Manlleu Club Escacs
45Garcia Castany JoseESP1664Santa Eugenia Escacs
46Verdaguer Planella PolESP1647Olot
47Jurado Coderch HeribertESP1640Olot
48Romero Kovina DanielESP1627Maritim Blanes, Club Escacs
49Saborit Codina JaumeESP1617Manlleu Club Escacs
50Saurina Colomer CarlesESP1560Gerunda, C.E.
51Compte Auge LluisESP1529Figueres C.E.
52Fernandez Syropyatova DanielESP1512Gerunda, C.E.