VI Campeonato Territorial de Ajedrez Activos de Girona, CALDES

Darrera actualització21.07.2018 20:24:06, Creador/Darrera càrrega: jesus caballero maytin

Selecció del torneigCALDES
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

6. Ronda El 2018/07/21 A les 18:30

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
11CMColls Gelaberto Emili 2293 1 - 05 Terry Cuellar Luis Antonio 22503
210Clot Chico Arnau 21414 1 - 04 Saurina Suñer Francesc Xavier 22265
38Castrillon Otero Javier 21884 ½ - ½4 Rovira Vila Jaume 21499
44Serrat Rifa Ernest 2236 1 - 0 Estruch Andreu Guim 202915
56MKCasanellas Ruano Lluis 2199 1 - 0 Ruiz De Morales I Cespedes Jaume 198416
67Parramon Ros Francesc 2196 ½ - ½ Faixedas Vidal Jordi 189824
72Mayor Sanchez Angel 22663 1 - 03 Moles Benali Joan 184030
812Alvarez Martinez Robert Carlos 20893 1 - 03 Cano Egea Joan Manel 190323
926Sala Huguet Santiago 18653 0 - 13 Mundet Riera Joaquim 205613
1014Viñas Serra Jaume 20353 1 - 03 Serrat Juanola Xavier 183231
1118Martinez Robles Hermenegildo 1951 ½ - ½ Romera Fernandez Manel 184128
1233Roqueta Maffei Oscar Nahuel 1819 ½ - ½ Alarcon Pages Salvador 192520
1346Verdaguer Planella Pol 1647 0 - 1 Estruch Andreu Lluc 191321
1437Puigvert Vigo Lluis 1771 ½ - ½ Trias Punset Carles 189625
1529Saborit Verdaguer Roger 1841 1 - 0 Vigueras Ruiz Francisco 175138
1627Foix Breto Antoni 18542 1 - 02 Massaguer Soles Francesc 195417
1747Jurado Coderch Heribert 16402 0 - 12 Carranza Font Joan 192919
1822Vidal Palou Jordi 19102 0 - 12 Saurina Colomer Carles 156050
1945Garcia Castany Jose 16642 1 - 02 Sabria Mestras Jordi 169442
2032Olcina Monells Jordi 18262 ½ - ½ Casanovas Barniol Gerard 178835
2152Fernandez Syropyatova Daniel 1512 0 - 1 Romero Kovina Daniel 162748
2239Gallardo Gonzalez Rafael 17171 0 - 1 Campos Hernandez Guillem 171240
2343Ros Agusti Salvador 16831 ½ - ½1 Goloubev Goloubeva Maria 177136
2441Vila Grabulosa Francesc Xavier 17001 0 - 11 Compte Auge Lluis 152951
2544Rojas Gutierrez Miquel 16781 0 - 11 Saborit Codina Jaume 161749
2611Alejo Alvarez Ricardo 2127 0 Sense emparellar
2734Ros Camps Andreu 18020 0 Sense emparellar