Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

tabor rapid

Poslední aktualizace03.07.2018 12:49:30, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Dolenský FilipCZE1694ŠK Libštát8,50,0853,5
23Dolenský ŠtěpánCZE1585ŠK Libštát8,00,0748,0
31Hurtík MatějCZE17531. Novoborský ŠK7,00,0754,0
410Sysel FrantišekCZE1343ŠK Spartak Ústí nad Labem6,00,0654,5
56Sichrovský TomášCZE14331. Novoborský ŠK6,00,0653,0
65Toman JanCZE1455ŠK Spartak Ústí nad Labem6,00,0647,5
713Sichrovský FilipCZE12731. Novoborský ŠK6,00,0645,5
87Polák MartinCZE1411SK Šachy Chlumec5,50,0551,5
94Václavík JanCZE1556ŠK Teplice5,00,0550,0
109Mrkvan FrantišekCZE1346ŠK Spartak Ústí nad Labem5,00,0549,5
1134Postránský WilliamCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem5,00,0545,0
1217Vondra AlešCZE1046TJ Jiskra Havlíčkův Brod5,00,0543,0
138Křelina JanCZE1378ŠK Frýdlant, z.s.5,00,0543,0
1411Adam DominikCZE1311TJ Uranové doly Hamr5,00,0542,0
1521Bánok PetrCZE1000Ústí n.L.5,00,0541,0
1620Bojtár MartinCZE1000TJ Sokol Údlice5,00,0539,0
1716Kulašová NikolaCZE10641. Novoborský ŠK5,00,0538,5
1823Hanč JindřichCZE1000ZŠ Vojnovičova5,00,0531,0
1938Šťastný VítězslavCZE1000SK Spartak Usti nad Labem4,50,0440,0
2012Bureš KarelCZE1286ŠK Spartak Ústí nad Labem4,00,0446,0
2132Mikulka Martin MichaelCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem4,00,0440,5
2215Rejzek JáchymCZE1076ŠK Spartak Ústí nad Labem4,00,0438,5
2325Hodan MarekCZE1000SK Šachy Chlumec4,00,0438,5
2437Ščasný AdamCZE1000T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl4,00,0438,0
2514Štejnar JakubCZE11671. Novoborský ŠK4,00,0342,5
2633Nacházel VáclavCZE1000SK Šachy Chlumec4,00,0334,0
2719Balej MartinCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem3,50,0335,0
2829Křelina Jakub PavelCZE1000ŠK Frýdlant, z.s.3,50,0334,0
2924Hejný AlešCZE1000SK Šachy Chlumec3,50,0334,0
3027Krajča KamilCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem3,50,0328,0
3128Kulaša TomášCZE10001. Novoborský ŠK3,00,0337,0
3231Mach ŠtěpánCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem3,00,0334,0
3326Jíra JonášCZE1000Ústí n.L.3,00,0330,5
3418Andree DaliborCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem3,00,0330,0
3535Růžička AntonínCZE1000Ústí n.L.2,50,0228,0
3630Losenická AnnaCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem1,50,0026,5
3736Štejnarová VeronikaCZE10001. Novoborský ŠK1,00,0131,5
3822Gebertová MarcelaCZE1000Ústí n.L.0,50,0032,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)