Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:51:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Hjem
Turneringsdatabase
Østrigsk mester
Fotos
FAQ / OSS
Online tilmelding
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:
4th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-B
Sidst opdateret 10.07.2018 13:53:00, Oprettet af/Sidste upload: MARIKA JAPARIDZE
Søg efter spiller
Søg
Start rangliste
Nr.
Navn
FideID
FED
Rat
køn
Gr
1
Kiziria Kakhaber
13619977
GEO
1529
2
Kotolashvili Davit
13620509
GEO
1403
3
Chanturia Giorgi
13620460
GEO
1343
4
Sesikashvili Otar
13620681
GEO
1318
5
Hashimov Ahmadagha
13429299
AZE
1258
6
Tushishvili Tamaz
13624997
GEO
1230
7
Garuchava Alexandre
13620770
GEO
1191
8
Gogiashvili Giorgi
13620584
GEO
1103
9
Dugalov Arsen
13732161
KAZ
1080
10
Mskhaladze Alexandre
13617001
GEO
1049
11
Abuladze Rati
13622765
GEO
0
12
Amiranashvili Giorgi
GEO
0
13
Amirli Mirteymur
13428810
AZE
0
14
Ayyildiz Batuhan
26316889
TUR
0
15
Bolkvadze Bachi
GEO
0
16
Chanturia Giorgi
13621149
GEO
0
17
Chibirashvili Giorgi
13626370
GEO
0
18
Chkhetiani Levan
13622781
GEO
0
19
Chubinidze Saba
13623915
GEO
0
20
Dumbadze Aleko
13627120
GEO
0
21
Esvanjia Saba
13623630
GEO
0
22
Ghlonti Giorgi
GEO
0
23
Ghurtskaia Giorgi
13626264
GEO
0
24
Jojua Andria
13623923
GEO
0
25
Kevkhishvili Andria
13627147
GEO
0
26
Kharshiladze Daviti
GEO
0
27
Kiknadze Alexandre
13626248
GEO
0
28
Kobuladze Irakli
GEO
0
29
Koplatadze Mate
13622838
GEO
0
30
Lominadze Tamaz
13620878
GEO
0
31
Makharadze Luka
13624148
GEO
0
32
Margaryan Vahan
13314920
ARM
0
33
Martirosyan Ishkhan
13316516
ARM
0
34
Molodchii Maksim
13626710
GEO
0
35
Nodia Saba
GEO
0
36
Otiashvili Shio
GEO
0
37
Sakandelidze Daviti
GEO
0
38
Salimli Raul
13437453
AZE
0
39
Sanikidze Lado
13624210
GEO
0
40
Shamiladze Giorgi
13623702
GEO
0
41
Sharvashidze Tornike
13622811
GEO
0
42
Shavadze Anri
13624032
GEO
0
43
Shavishvili Saba
GEO
0
44
Tavdgiridze Jumber
13622757
GEO
0
45
Tavdishvili Nikoloz
13626221
GEO
0
46
Tsertsvadze Saba
GEO
0
47
Tsirekidze Giorgi
13626230
GEO
0
48
Tsurtsumia Luka
13624130
GEO
0
Skakturnerings resultatserver
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Juridiske detaljer / brugs betingelser