Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:39:21
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
II International chess Festival «Black pawn» Tournament A Rapid <=2011 Турнир по быстрым шахматам для игроков 2011 г.р. и мол
Son yeniləmə03.11.2018 20:24:58, Müəllif/Son yükləmə: BELARUS CHESS FEDERATION
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FED
Rtg
cinsi
Tip
1
Анучин Сергей
UKR
1131
U08
2
Московкин Платон
BLR
1065
U08
3
Скоморощенко Дария
BLR
1060
w
U08
4
Mulawa Bianka
POL
0
w
U08
5
Авсяников Роман
BLR
0
U08
6
Аксеневич Амадей
BLR
0
U08
7
Андреюк Дмитрий
BLR
0
U08
8
Баландин Фёдор
RUS
0
U08
9
Бенчук Глеб
BLR
0
U08
10
Берилло Денис
BLR
0
U08
11
Беспалый Захар
BLR
0
U08
12
Бобрикович Герман
BLR
0
U08
13
Богданов Павел
RUS
0
U08
14
Бубнович Мария
BLR
0
w
U08
15
Вакулик Дмитрий
BLR
0
U08
16
Виноградов Теодор
BLR
0
U08
17
Волков Ян
BLR
0
U08
18
Гайдис Эдвардс
LAT
0
U08
19
Герасимович Арсений
BLR
0
U08
20
Гончарова Алина
BLR
0
w
U08
21
Гончарова Алиса
BLR
0
w
U08
22
Демина Доминика
BLR
0
w
U08
23
Детскин Даниил
BLR
0
U08
24
Добровский Давид
BLR
0
U08
25
Драцевич Дарья
BLR
0
w
U08
26
Егоров Тимофей
RUS
0
U08
27
Жук Дмитрий
BLR
0
U08
28
Каменец Мария
BLR
0
w
U08
29
Квартальный Мирослав
BLR
0
U08
30
Климович Дмитрий
BLR
0
U08
31
Климович Ярослав
BLR
0
U08
32
Козлова Ксения
BLR
0
U08
33
Кондратюк Павел
BLR
0
U08
34
Костючик Дарья
BLR
0
w
U08
35
Коцюбко Мирослав
BLR
0
U08
36
Куган Полина
BLR
0
w
U08
37
Кульбаков Никита
BLR
0
U08
38
Левчук Александр
BLR
0
U08
39
Лисицин Андрей
RUS
0
U08
40
Личик Ольга
BLR
0
w
U08
41
Лоянич Артемий
BLR
0
U08
42
Лысак Владислав
BLR
0
U08
43
Макарчук Марк
BLR
0
U08
44
Маринчук Василий
BLR
0
U08
45
Машутин Роман
BLR
0
U08
46
Метлицкая Арина
BLR
0
w
U08
47
Мовчанюк Михаил
RUS
0
U08
48
Надежкина Марианна
BLR
0
w
U08
49
Некрасов Игорь
RUS
0
U08
50
Новиков Никита
BLR
0
U08
51
Олёх Дмитрий
BLR
0
U08
52
Пиманов Максим
BLR
0
U08
53
Попок Вероника
BLR
0
w
U08
54
Прилуцкий Михаил
BLR
0
U08
55
Пузач Евгений
BLR
0
U08
56
Ревякин Евгений
BLR
0
U08
57
Романович Мария
BLR
0
w
U08
58
Савчик Вера
BLR
0
w
U08
59
Сакун Дарья
BLR
0
w
U08
60
Сахарчук Александр
BLR
0
U08
61
Сацюк Даниил
BLR
0
U08
62
Севостьянчук Анастасия
BLR
0
w
U08
63
Сидореня Родион
BLR
0
U08
64
Синчук Мария
BLR
0
w
U08
65
Смирнов Ярослав
BLR
0
U08
66
Снитовец Денис
BLR
0
U08
67
Старикович Владислав
BLR
0
U08
68
Столповских Илья
RUS
0
U08
69
Сытько Владимир
BLR
0
U08
70
Тарасевич Ян
BLR
0
U08
71
Товпенец Елена
BLR
0
w
U08
72
Тришкина Евгения
RUS
0
w
U08
73
Уктамов Умархуза
UZB
0
U08
74
Хлебникова София
BLR
0
w
U08
75
Цыдик Алиса
BLR
0
w
U08
76
Цюга Максим
BLR
0
U08
77
Чеботарев Всеволод
RUS
0
U08
78
Шандроха Илья
BLR
0
U08
79
Шестакова Ева
BLR
0
U08
80
Шидловский Тимур
BLR
0
U08
81
Шукелович Матвей
BLR
0
U08
82
Ящук Никита
BLR
0
U08
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri