Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
Grazer Stadtmeisterschaft 2018 - Gruppe B Последно обновяване23.09.2018 13:57:14, Creator/Last Upload: Steirischer Landesverband
Стартов лист
No. | | | Name | ID | ФЕД | Rtg | пол | Тип | Клуб/Град |
1 | | | Vollprecht Daniel Dr. | 120937 | GER | 1854 | | | Esv Austria Graz |
2 | | | Dobersberger Werner | 101975 | AUT | 1822 | | S60 | Sv Steyregg |
3 | | | Storer Hans | 131772 | AUT | 1801 | | S60 | Sv Gamlitz |
4 | | | Schranz Martin | 118808 | AUT | 1795 | | | Königsgambit Graz |
5 | | | Flitsch Guenther | 103010 | AUT | 1776 | | S60 | Gratwein-Straßengel |
6 | | | Marakovits Nico | 131952 | AUT | 1776 | | U14 | Fürstenfeld |
7 | | | Hirsch Johann DI. | 105133 | AUT | 1770 | | S60 | Sk Windheimat Tus Krieglach |
8 | | | Pudmich Guenter Dr. | 111339 | AUT | 1762 | | | Bärnbach |
9 | | | Sljivic Nebojsa | 130225 | BIH | 1757 | | | Styria Graz |
10 | | | Klasinc Kristjan | 126233 | GER | 1756 | | | Schachfreunde Graz |
11 | | | Wenger Klaus Dr. | 116041 | AUT | 1752 | | S60 | Styria Graz |
12 | | | Amtmann Franz | 100229 | AUT | 1734 | | | Ej. Gleisdorf |
13 | | | Schmidt Johann | 112958 | AUT | 1725 | | S60 | Sc Extraherb Ws |
14 | | | Schlick Horst | 112862 | AUT | 1697 | | | Liebocher Schachgesellschaft |
15 | | | Horvath Wolfgang | 105545 | AUT | 1695 | | | Styria Graz |
16 | | | Zach Hannes | 116619 | AUT | 1663 | | | Grazer Schachgesellschaft |
17 | | | Schönberger Jochen Mag. | 117098 | AUT | 1608 | | | Königsgambit Graz |
18 | | | Hainzl Markus | 104497 | AUT | 1604 | | | Graz-Eggenberg |
19 | | | Kellner Nikolaus | 127876 | AUT | 1593 | | | Sk Austria Wien |
20 | | | Wendl Philipp | 127615 | AUT | 1556 | | U14 | Schachfreunde Graz |
21 | | | Junkers Christopher | 137103 | AUT | 1553 | | | Schachfreunde Graz |
22 | | | Bytyqi Kujtim | 134714 | AUT | 1535 | | | Sc Extraherb Ws |
23 | | | Steinberger Karl Mag. | 134851 | AUT | 1522 | | S60 | Gratwein-Straßengel |
24 | | | Schernthaner Markus | 132336 | AUT | 1491 | | | Bärnbach |
25 | | | Kirchmayer Peter | 127562 | AUT | 1477 | | S60 | Fürstenfeld |
26 | | | Zehentner Karl-Heinz | 116726 | AUT | 1443 | | S60 | Schachfreunde Graz |
27 | | | Marakovits Klemens Ing. | 131951 | AUT | 1442 | | | Fürstenfeld |
28 | | | Reisenhofer Maximilian | 131811 | AUT | 1426 | | U18 | Sc Extraherb Ws |
29 | | | Nowak Klaus | 110007 | AUT | 1388 | | S60 | Graz-Eggenberg |
30 | | | Tumur-Ochir Duluu | 132145 | MGL | 1378 | | U14 | Schachklub Kapfenberg |
31 | | | Zaytsev Alexander | 133594 | AUT | 1355 | | U14 | Fürstenfeld |
32 | | | Zenz Karl | 135162 | AUT | 1330 | | S60 | Sk Bruck/Mur |
33 | | | Wendl Paul | 127608 | AUT | 1323 | | U18 | Schachfreunde Graz |
34 | | | Maichin Rainer | 132996 | AUT | 1316 | | | Sc Extraherb Ws |
35 | | | Saeckl Guenther | 112342 | AUT | 1292 | | S60 | Grazer Scachgesellschaft |
36 | | | Frank Michael | 126921 | AUT | 1251 | | U18 | Boom Software Leibnitz |
37 | | | Sadek Sameh | 112336 | AUT | 1212 | | S60 | |
38 | | | Vu Tran Tue Anh | 133323 | AUT | 1239 | w | U14 | Styria Graz |
39 | | | Walcher Johann | 135401 | AUT | 1151 | | S60 | Sk Bruck/Mur |
40 | | | Wang Ziqian Paul | 136737 | CHN | 1028 | | U14 | Grazer Schachgesellschaft |
41 | | | Zakeri Haniyeh | 132982 | IRI | 934 | w | U18 | Grazer Schachgesellschaft |
42 | | | Uyasakh Undram | 137121 | MGL | 819 | | U14 | Grazer Schachgesellschaft |
|
|
|
|