Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 11:33:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
Gros Xake GAZTE Txapelketa Sub18
Posledná aktualizácia 23.06.2018 13:06:17, Creator/Last Upload: GIPUZKOAKO XAKE FEDERAKUNTZA
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FideID
FED
Elo
1
AITOR CORRAL
ESP
18
2
IKER ITURRALDE
ESP
18
3
IMANOL LOPERENA
ESP
18
4
AITOR DUO
ESP
16
5
ANDONI ETXABE
ESP
16
6
ANER ALONSO
ESP
16
7
ESTIBALIZ APELLANIZ
ESP
16
8
SARA BARANDIARAN
ESP
16
9
AIMAR ALVAREZ
ESP
14
10
ASIER CORRAL
ESP
14
11
IBAN GOMEZ
ESP
14
12
IKER MARTINEZ
ESP
14
13
INKO MARTINEZ
ESP
14
14
JON LOPEZ A.
ESP
14
15
MIRIAM APELLANIZ
ESP
14
16
SAMUEL JOUANDET
ESP
14
17
TELMO AZCARATE
ESP
14
18
UNAX GILLENEA
ESP
14
19
AITOR ALTZIBAR
ESP
12
20
ALEX ODRIOZOLA
ESP
12
21
GAUTHIER BARBIER
ESP
12
22
IKER CASADO
ESP
12
23
IKER LOPEZ
ESP
12
24
INTZA ASTIGARRAGA
ESP
12
25
IORITZ INTXAURRANDIETA
ESP
12
26
IRATI GIMENEZ
ESP
12
27
IRUNE JIMENEZ
ESP
12
28
IÑAKI ALTZIBAR
ESP
12
29
IÑIGO MIJOLE
ESP
12
30
JON GONZALEZ C.
ESP
12
31
JON ROLLAN
ESP
12
32
MARKEL CASARES
ESP
12
33
MIKEL GILLENEA
ESP
12
34
NATHANIEL IBARRA
ESP
12
35
TELMO URTEAGA
ESP
12
36
UNAI URTEAGA
ESP
12
37
ZUHAITZ GIMENEZ
ESP
12
38
ADUR OLANO
ESP
10
39
AMAIA AUSIN
ESP
10
40
ANGELA GARCIA
ESP
10
41
ARITZ ALVAREZ
ESP
10
42
ENAITZ INTXAURRANDIETA
ESP
10
43
IBAI MARTINEZ
ESP
10
44
IBON MUÑOZ F.
ESP
10
45
IKER GIMENEZ
ESP
10
46
IKER GOÑI
ESP
10
47
IÑIGO GOENAGA
ESP
10
48
JOANES KROCZEK
ESP
10
49
JOKIN ARTETXE
ESP
10
50
JON ANDER GONZALEZ
ESP
10
51
JON ASSOGBA
ESP
10
52
JULEN IRIONDO
ESP
10
53
KEMEN PICASARRI
ESP
10
54
KIMETZ ZALDUA
ESP
10
55
LANDER MARQUEZ
ESP
10
56
LUKEN BUJANDA
ESP
10
57
LUKEN LARRINAGA
ESP
10
58
MARKEL MACUSO
ESP
10
59
NAIA RISCO
ESP
10
60
OIER GARCIA B.
ESP
10
61
OIHANA MURGIONDO
ESP
10
62
PABLO AZURMENDI
ESP
10
63
UNAX MOLINERO
ESP
10
64
ALEX AUSIN
ESP
8
65
ARTHUR BARBIER
ESP
8
66
DANI ODRIOZOLA
ESP
8
67
HODEI MACUSO
ESP
8
68
SIENA IBARRA
ESP
8
69
THIERRY BARBIER
ESP
8
70
VICTOR GARCIA
ESP
8
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Tiráž