Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:42:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP C (192054)
Darrera actualització11.09.2018 01:59:45, Creador/Darrera càrrega: DE LA CRUZ CHUMILLAS, Valerio
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
7. Ronda El 2018/10/07 A les 17:00
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
5
Serentill Tost Eduard
1613
6
½ - ½
5
Carbajal Gutiérrez Sergi Rober
1529
12
2
7
Tortosa Moros Joan
1596
4½
½ - ½
4½
Martínez Torras Pol
1621
4
3
10
Flores Muñoz Daniel
1565
4
1 - 0
4
Romero Funieles Rafael
1628
3
4
24
Bautista Sarmiento Joel
1359
4
0 - 1
4
Fernández Pintado Xavier
1602
6
5
13
Vidal Moll Francesc
1525
3½
1 - 0
4
Gibert Juan Ramon
1582
8
6
23
Garcia Extremera Manuel
1365
3½
1 - 0
3½
Farre Liarte Francesc
1638
1
7
15
Febrero Pérez Lluís
1502
3½
0 - 1
3½
Puente Fernández Lucas
1485
18
8
20
Salvador Sanchez Ricardo
1465
3½
½ - ½
3½
García Torres Adolfo
1491
17
9
2
Montserrat Rubia Ángel
1632
3
1 - 0
3½
Iborra Polo Eric
1333
26
10
14
Marcas Vila Luis
1517
3
1 - 0
3
Gómez Cervantes Joan Carles
1316
28
11
35
Prada Villagrasa Pau Manel
1267
3
½ - ½
3
Farell Duran Josep
1421
21
12
42
Torres Teruel Joan
1155
3
0 - 1
3
Navajas Álvarez Antoni
1326
27
13
33
Lorenzo Castro Danilo
1274
3
0 - 1
3
Altomonte Castilla Alex
1256
36
14
11
Menéndez Cabrera Enric
1549
2½
1 - 0
2½
Orts Gonzalez Rafael
1104
44
15
32
Prada Villagrasa Adrià
1277
2½
1 - 0
2½
Ribera Caro Joan
1359
25
16
30
Herman Gamazo Isaac
1306
2
1 - 0
2
Ley Altimira Aran
1120
43
17
46
Juanico Rull Marcel
1035
2
½ - ½
2
Membrives Cano Diego
1295
31
18
38
Artigas Torras Oriol
1218
2
0 - 1
2
Español Bada Nuria
1078
45
19
40
Armengol Badia Joan
1201
1½
0 - 1
1½
Llonch Farrés Gerard
1311
29
20
39
Romero González Denis
1209
1½
½ - ½
1½
De Maya Valenzuela Issac
1024
47
21
41
Busca Esteba Guillem
1187
1½
1 - 0
1
Fernández Aguilar Julio
1470
19
22
22
Martínez Molina José
1395
0
1
bye
23
9
Giralt Toro Julio
1572
0
0
Sense emparellar
24
16
Martínez Lopez-Cozar Manuel
1491
3
0
Sense emparellar
25
34
Soriano Girbau Santiago
1269
2
0
Sense emparellar
26
37
Contijoch Montpart Roger
1256
2½
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió