Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:39:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Paul Keres 102 kiirmale turniir Avatud Nõmme - EV 100 sari
Zadnja izmjena17.06.2018 16:10:18, Creator/Last Upload: Eesti Maleliit
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
GM
Švõrjov Igor
EST
2369
T. Truusi MKK
2
CM
Dubrovin Robert
EST
2368
Kadrioru MK
3
FM
Vovk Ilja
EST
2359
Vabaettur
4
FM
Šiškov Andrei
EST
2340
T. Truusi MKK
5
MK
Kukk Sander
4502094
EST
2338
Sk Reval-Sport
6
FM
Narva Jaan
EST
2247
MK Faalanks
7
CM
Neff Sergei
EST
2214
Kadrioru MK
8
CM
Remmel Anto
EST
2208
SK Reval-Sport
9
WFM
Olde Margareth
EST
2194
Tallinna MK
10
MK
Tarakanov Oleg
4500610
EST
2189
Kadrioru Mk
11
CM
Tolmatšov Eduard
EST
2170
Narva MK Kaissa
12
WIM
Tsõganova Monika
EST
2152
Narva SK Maletäht
13
CM
Peebo Kalle
EST
2130
Tartu Kalev
14
Olde Grete
EST
2130
Tallinna MK
15
Uibokant Mathias Robert
EST
2130
Tallinna MK
16
Medar Marti
EST
2123
T. Truusi MKK
17
CM
Kortšagin Oleg
EST
2108
MK Chess Continent
18
Sirp Karl Aleksander
EST
2094
Tallinna MK
19
CM
Garber Vjatšeslav
EST
2066
Kadrioru MK
20
Ruus Rein
EST
2033
T. Truusi MKK
21
Šabarov Fjodor
EST
2021
- - -
22
CM
Nikitin Pjotr
EST
2013
Kadrioru MK
23
Blokhin Sofia
EST
1961
Tallinna MK
24
CM
Ilves Jüri
EST
1950
- - -
25
Hansen Jüri
EST
1946
Vanad Olümpiaalad
26
Sookruus Heiki
EST
1946
Keila MK
27
Orgse Karl Kristofer
EST
1929
Vabaettur
28
Mikko Rondo
EST
1928
Pärnu Spordikool
29
Laigna Marko
EST
1925
Viimsi MS Apones
30
Kestlane Harry
EST
1921
- - -
31
Olde Karl Erik
EST
1904
Tallinna MK
32
Sander Jaan
EST
1903
Nõmme P. Kerese MK
33
CM
Teemäe Leo
EST
1902
MK Chess Continent
34
Rozenblit David
EST
1894
T. Truusi MKK
35
Vaino Einar
EST
1890
SK Diagonaal
36
Rõtšagov Nikita
EST
1859
Malekool 64
37
Lilleorg Ilmar
EST
1845
Nõmme P. Kerese MK
38
Kalvik Taavi
EST
1841
Nõmme P. Kerese MK
39
Murutalu Aavo
4507282
EST
1837
Harjumaa
40
Urgas Jaan
EST
1835
- - -
41
Niinepuu Elmar
EST
1827
Keila MK
42
Zarovski Mihhail
EST
1813
- - -
43
Sandu Ilie
EST
1797
- - -
44
Parts Tiit
EST
1794
Tartumaa
45
Savinov Matvei
EST
1794
MK Areng
46
Reiland Indrek
EST
1790
- - -
47
Rudnik Viktoria
EST
1790
Kohtla-Järve SK Kalev
48
Tõnisson Trent Asso
EST
1788
Mustamäe Loomingumaja
49
Nazarov Vladislav
EST
1785
Maleklubi Lootus
50
Sepandi Jaak
EST
1784
- - -
51
Leede Gutnar
EST
1780
Rakvere MK
52
Poom Mati
EST
1780
Nõmme P. Kerese MK
53
Levchenko Marina
EST
1773
Vabaettur
54
Uibokant Karl Oskar
EST
1773
Tallinna MK
55
Stepanov Juhan
EST
1764
- - -
56
Staub Madis
EST
1754
Viimsi MS Apones
57
Dukov Vladimir
EST
1749
Vabaettur
58
Kuhi Hillar
EST
1749
Viljandimaa
59
Kalvet Tõnu
EST
1734
MK Faalanks
60
Haabu Aare
EST
1728
Nõmme P. Kerese MK
61
Tomson Mikk
EST
1728
SK Reval-Sport
62
Ioganson Oleg
EST
1726
- - -
63
CM
Rõtova Merike
EST
1724
SK Reval-Sport
64
Barkaševa Sofia
EST
1720
Malekool 64
65
Hirvi Katarina
EST
1720
Vabaettur
66
Rikas Artur
EST
1719
Narva SK Maletäht
67
Sild Marta Pauline
EST
1709
MK Areng
68
Terk Erik
EST
1708
- - -
69
Gaav Arnold
EST
1706
- - -
70
Ennok Heigo
EST
1698
- - -
71
Poluektova Arina
EST
1694
Narva SK Maletäht
72
Sirp Ivar
EST
1686
Saku Mk
73
Samberk Vahur
EST
1666
- - -
74
Sadekov Maksim
EST
1660
Narva SK Maletäht
75
Dudakov Andrei
EST
1617
Vabaettur
76
Panfilov Sergei
EST
1613
- - -
77
Kiisk Heino
EST
1612
Keila MK
78
Domoskanov Ivan
EST
1598
- - -
79
Aedla Mariel
4506391
EST
1576
Nõmme Noortemaja
80
Saue Karl Elias
EST
1550
MK Areng
81
Liebert Robin
EST
1491
SK Reval-Sport
82
Barinov Robert
EST
1480
- - -
83
Riispapp Kert
EST
1430
Vabaettur
84
Wartiovaara Oliver
FIN
1381
FIN
85
Hirvi Jüri
EST
1241
Vabaettur
86
Steblevski Daniel
EST
1208
T. Truusi MKK
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use