Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

F - OCE OPEN

Poslední aktualizace18.07.2010 18:48:27, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstva bez výsledků

  1. A64 Grygov (MCR) (Rtg prům.:2460 / PH 1: 11 / PH 2: 18,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1IMSimacek Pavel25320CZEF3,06,0
2IMBiolek Richard Jr24070CZEF4,56,0
3GMVokac Marek24580CZEF5,05,0
4IMBiolek Richard24410CZEF3,56,0
5FMObsivac Josef22880CZEF2,55,0
  2. SK Zikuda Turnov A (MCR) (Rtg prům.:2453 / PH 1: 12 / PH 2: 22)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1GMFtacnik Lubomir25510SVKZF6,07,0
2IMNeuman Petr24690CZEAF6,07,0
3IMKulhanek Tomas24110CZEAF2,54,0
4FMVojta Tomas23800CZEAF5,07,0
5IMMozny Milos23790CZEAF2,53,0
  3. Dnepr (Rtg prům.:2438 / PH 1: 13 / PH 2: 20,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1GMKononenko Dmitry25900UKRF5,57,0
2GMMaximov Dmitry25060UKRF4,07,0
3IMKireev Aleksei23550RUSF6,07,0
4IMVaritski Igor23020UKRF5,07,0
5GMKorobov Anton26570UKRF0,00,0
  4. Siberia (Rtg prům.:2435 / PH 1: 12 / PH 2: 23)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1GMShomoev Anton25610RUSF5,07,0
2GMProkopchuk Evgeny25110RUSF6,57,0
3GMIskusnyh Sergei24800RUSF6,07,0
4CMYuffa Daniil21870RUSF5,57,0
  5. AD Jicin A (MCR) (Rtg prům.:2433 / PH 1: 12 / PH 2: 20,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1IMSpirin Oleg24680RUSZF5,57,0
2GMVolosin Leonid24530CZEAF4,57,0
3GMMeduna Eduard24350CZEAF4,57,0
4GMLechtynsky Jiri23750CZEAF6,07,0
  6. Yamal A (Rtg prům.:2405 / PH 1: 10 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1IMPotapov Pavel24450RUSF4,07,0
2GMPotapov Alexander24260RUSF5,07,0
3IMTolstikh Nikolay23870RUSF4,07,0
4IMKrapivin Vladislav23620RUSF6,07,0
  7. 2222 SK Polabiny A (MCR) (Rtg prům.:2370 / PH 1: 10 / PH 2: 18,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1IMPetr Martin25110CZEAF4,07,0
2FMRosko Lubos23510CZEAF3,06,0
3FMCerveny Martin23180CZEAF4,06,0
4FMJedlicka Ales22990CZEAF4,05,0
5FMNovotny Michal22370CZEAF3,54,0
  8. Riga chess school 1 (Rtg prům.:2338 / PH 1: 10 / PH 2: 20)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1GMKlovans Janis24440LATF3,57,0
2WGMRogule Laura23050LATF5,07,0
3FMKantans Toms23430LATF5,57,0
4Meskovs Nikita22590LATF6,07,0
  9. Slavia Hradec Kralove (MCR) (Rtg prům.:2305 / PH 1: 12 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1IMNun Jiri23620CZEF2,04,0
2FMJuptner Jan22830CZEF1,53,0
3FMKorinek Ondrej22960CZEF2,54,0
4FMPrymula Roman22770CZEF4,57,0
5Doring Robert21900CZEF4,06,0
6Jiruse Josef20780CZEF2,54,0
  10. SK Zlin A (MCR) (Rtg prům.:2298 / PH 1: 11 / PH 2: 18,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMPonizil Cyril24060CZEAF5,07,0
2IMChytilek Roman23720CZEAF4,07,0
3Roubalik Jakub22620CZEAF5,07,0
4Senkyr Martin21530CZEAF4,57,0
  11. SK Oaza Praha A (MCR) (Rtg prům.:2273 / PH 1: 9 / PH 2: 17,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMKubecka David22910CZEAF3,07,0
2Erneker Josef22980CZEAF4,57,0
3Klecker Tadeas22190CZECF5,07,0
4Vedral Oldrich22840CZEAF5,07,0
  12. SK Zikuda Turnov B (MCR) (Rtg prům.:2273 / PH 1: 9 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMVaculik Martin22830CZEAF3,06,0
2Sodoma Jan23640CZEAF2,03,0
3Vltavsky Vladimir22080CZEAF3,04,0
4Duran Tomas22360CZEAF4,06,0
5Marsalek Zdenek22380CZEAF2,53,0
6Hacha Ales21390CZEAF3,56,0
  13. AD Jicin B (MCR) (Rtg prům.:2272 / PH 1: 9 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1GMZezulkin Jurij24370POLF0,00,0
2Fiala Jaroslav22600CZEAF4,07,0
3Novotny Jaroslav22150CZEAF4,57,0
4Mkhitaryan Karlen21760ARMF4,57,0
5Snorek Milan21430CZEBF5,07,0
  14. Kalitea (Rtg prům.:2254 / PH 1: 11 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vanek Tomas22380CZEAF2,02,0
2Kovar Vojtech23440CZEAF4,06,0
3Umanec Filip22250CZEAF2,56,0
4Kuba Jindrich22100CZEAF4,57,0
5Smid Miroslav21940CZEAF2,53,0
6Pokorny Petr22230CZEAF3,54,0
  15. Neklanovi kone (Rtg prům.:2248 / PH 1: 10 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1IMVyskocil Neklan23730CZEAF4,05,0
2Skacelik Petr22230CZEAF3,05,0
3Nepomucky Ondrej22190CZEAF4,04,0
4Macharacek Simon21770CZEAF2,05,0
5Micanek Tomas21270CZEAF2,55,0
6Ciprys Martin21240CZEAF2,54,0
  16. Vysehrad A (MCR) (Rtg prům.:2239 / PH 1: 11 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1IMVavra Pavel23450CZEAF5,57,0
2IMTichy Vladimir22850CZEAF4,07,0
3Filipi Stepan21520CZEAF2,07,0
4Vanek Petr21740CZEAF4,57,0
5Hlavsa Petr20530CZEAF0,00,0
  17. SOKOL Kobylisy A (MCR) (Rtg prům.:2235 / PH 1: 9 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMSimek Petr23130CZEAF2,04,0
2Jancarik Joel21790CZECF4,06,0
3Kopta Pavel22680CZEAF3,54,0
4Dvorak Jan21790CZEAF2,04,0
5Chmel Kristian19820CZECF2,05,0
6Janda Jiri22230CZEAF3,55,0
  18. Sokol Mlada Boleslav A (MCR) (Rtg prům.:2206 / PH 1: 10 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Jacek Martin21910CZEAF3,56,0
2Rehorek Martin22800CZEAF4,57,0
3Vichnar David22230CZEAF5,07,0
4Vodicka Vlastimil21280CZEAF5,07,0
5Jirounek Miroslav01689CZEAN0,01,0
  19. SK Lisa (MCR) (Rtg prům.:2175 / PH 1: 9 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMPapacek Stepan23010CZEAF3,55,0
2Smutny Jan21760CZEAF4,05,0
3Dvorak Ludvik21750CZEAF3,05,0
4Reznicek Marcel20490CZEAF2,55,0
5Kubeczka Ales19200CZEAF1,55,0
6Pos Jiri19490CZEAF1,03,0
  20. SK Vysoke Myto A (MCR) (Rtg prům.:2173 / PH 1: 9 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMSabol Marian23710CZEF6,07,0
2Fiedler Bedrich21520CZEF3,06,0
3Smid Jaroslav20380CZEF3,07,0
4Dosedel Jiri21320CZEF4,06,0
5Sabolova Gabriela18430CZEF0,51,0
6Sabolova Kristyna17100CZEF0,51,0
  21. Bohemia Pardubice (MCR) (Rtg prům.:2168 / PH 1: 9 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMShilov Sergej22190UKRZF5,07,0
2Karasek Lukas21880CZEAF3,06,0
3Petuchov Sergej21500CZEAF3,56,0
4Makes Martin21130CZEAF2,03,0
5Jelinek Vaclav20730CZEAF0,53,0
6Danek Pavel19520CZEAF2,03,0
  22. Pokergaming.cz (Rtg prům.:2166 / PH 1: 9 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Oresky Jan22090CZEAF2,57,0
2Cuhra Martin21570CZEAF5,57,0
3Kratochvil Karel21500CZEAF4,07,0
4Kratochvil Milan21480CZEAF5,07,0
  23. CAISSA Trebic (MCR) (Rtg prům.:2165 / PH 1: 9 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMBuchnicek Petr23030CZEAF3,05,0
2Uher Vladimir21050CZEAF3,05,0
3Tesar Jan21140CZEAF4,06,0
4Skaroupka Jiri21370CZEAF0,00,0
5Milostny Milos20630CZEAF3,06,0
6Bradac Roman20340CZEAF4,06,0
  24. SS Panda Rychnov A (MCR) (Rtg prům.:2151 / PH 1: 8 / PH 2: 17,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Cechura Petr22570CZEAF4,07,0
2Ringel Zbynek22370CZEAF6,57,0
3Vrnata Jiri20690CZEAF4,07,0
4Kuchar Jiri20410CZEAF3,07,0
  25. Stomape (Rtg prům.:2142 / PH 1: 9 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1WFMOlsarova Tereza22520CZEAF1,55,0
2Cizinsky Petr21410CZECF2,56,0
3Seidl Stepan20730CZECF3,56,0
4Kraus Tomas21020CZECF5,06,0
5Skoda Martin20050CZECF1,55,0
  26. Vammala Chess club (Rtg prům.:2127 / PH 1: 9 / PH 2: 17,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Pohjala Henri22200FINF4,06,0
2Satonen Arto22060FINF3,05,0
3Lehtimaki Tero20450FINF2,04,0
4Nurmi Timo20360NORF1,03,0
5Hautaniemi Jarmo02002FINN4,05,0
6Kaatiala Pekka01962FINN3,55,0
  27. Magnitka (Rtg prům.:2122 / PH 1: 7 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1GMPanarin Mikhail25310RUSF6,57,0
2FMMorozov Dmitry23540RUSF5,07,0
3Ivanova Olga17520RUSF0,57,0
4Novokrestenova Irina01850RUS*2,07,0
  28. Zlinska strela (Rtg prům.:2101 / PH 1: 9 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Rubal Adam22390CZEF3,56,0
2Hodovsky Jiri20810CZEF2,56,0
3Kocian Miroslav20390CZEF2,56,0
4Slovak Pavel20430CZEF5,07,0
5Vesely Miroslav20530CZEF1,53,0
  29. 2222 SK Polabiny B (MCR) (Rtg prům.:2095 / PH 1: 9 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMMojzis Jaroslav21820CZEBF4,05,0
2Kourek Josef21160CZEAF2,54,0
3Trojan Lubos20500CZEBF1,06,0
4Just Pavel20300CZEAF2,55,0
5Torvenyi Roman19990CZEAF2,03,0
6Pulpan Jakub19540CZECF2,55,0
  30. Sokol Mlada Boleslav B (MCR) (Rtg prům.:2081 / PH 1: 8 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Hajny Miloslav20770CZEAF2,57,0
2Crha Pavel20880CZEAF3,57,0
3Crha Ondrej21140CZEAF5,07,0
4Jacek Miloslav20460CZEBF3,57,0
5Klain Vaclav19820CZEAF0,00,0
  31. TJ CHS Chotebor A (MCR) (Rtg prům.:2076 / PH 1: 8 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMTuma Jiri22750CZEAF4,07,0
2Ondracek Ondrej21430CZEAF2,54,0
3Linhart Jan19690CZEAF3,07,0
4Novotny Tomas19180CZEAF3,07,0
5Krejcik Tomas18950CZEAF2,03,0
  32. Fima A (Rtg prům.:2070 / PH 1: 9 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1WGMBerzina Ilze22670LATF5,07,0
2Gaj Milos20170CZEAF1,57,0
3Splichal Petr20080CZEAF4,57,0
4Popper Tomas19890CZEAF4,07,0
  33. Sokol Kolin (MCR) (Rtg prům.:2070 / PH 1: 8 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Michalek Frantisek21040CZEAF2,57,0
2Balacek Tadeas20960CZECF4,56,0
3Kaplan Daniel20390CZEAF4,57,0
4Hala Viktor20410CZEAF0,51,0
5Franc Lubor19490CZEAF3,57,0
  34. DDM Pisek (MCR) (Rtg prům.:2066 / PH 1: 9 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1FMBretsnajdr Vladimir22820CZEAF3,55,0
2Lacha Jan19680CZEAF0,02,0
3Bures Jiri02047CZEAN2,57,0
4Janovsky Martin19650CZENF5,07,0
5Ruzicka Tomas18090CZEAF4,07,0
  35. SPARTAK Vlasim A (MCR) (Rtg prům.:2063 / PH 1: 8 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vojta Pavel21610CZEAF3,07,0
2Moravec Vit20650CZEAF4,57,0
3Matejovsky Ondrej20370CZEAF4,57,0
4Prochazka Petr19870CZEAF2,57,0
  36. SK Lipa Kucici (Rtg prům.:2058 / PH 1: 6 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Jedlicka Lubos21330CZEAF2,05,0
2Kaisler Martin20800CZEAF4,06,0
3Ruda Ondrej20810CZEAF4,07,0
4Vesela Misha19380CZEAF0,53,0
5Charvat Vaclav01641CZEAN3,07,0
  37. Vysehrad B (MCR) (Rtg prům.:2046 / PH 1: 7 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Svoboda Vaclav22780CZECF5,07,0
2Rut Vojtech19720CZEAF2,57,0
3Drahorad Daniel20270CZEAF4,57,0
4Sneiberg Krystof19080CZECF3,57,0
  38. TJ Zdar nad Sazavou (MCR) (Rtg prům.:2044 / PH 1: 7 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vecera Pavel22060CZEF5,07,0
2Bukacek Lubomir20630CZEF4,05,0
3Svoboda Ivo20230CZEF0,03,0
4Hajek Radovan18820CZEF3,06,0
5Oburka Vladislav18000CZEF2,57,0
6Bukacek Lubomir17850CZEF0,00,0
  39. SK Vysoke Myto B (MCR) (Rtg prům.:2041 / PH 1: 9 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Trhal Tomas20240CZEF4,07,0
2Kosek Jiri20940CZEF5,07,0
3Kosek Marek19950CZEF3,07,0
4Ptacek Lubos20520CZEF2,54,0
5Trhal Michal19920CZEF1,03,0
  40. AD Jicin C (MCR) (Rtg prům.:2038 / PH 1: 7 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Novotny Lubomir19510CZEAF1,05,0
2Urban Zdenek21960CZEAF3,54,0
3Zakoucka Adela19990CZEAF2,56,0
4Rychna Lukas20040CZEAF4,57,0
5Kohout Jan19970CZEAF2,56,0
  41. SK Rapid Pardubice A (MCR) (Rtg prům.:2031 / PH 1: 7 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vesely Tomas21870CZEAF2,05,0
2Hodova Lucie21390CZEF3,05,0
3Kraus Ondrej19170CZECF1,03,0
4Krmencik Roman18810CZEAF0,54,0
5Vesely Emanuel01816CZEAN3,55,0
6Zoubek David16730CZECF3,56,0
  42. SK Oaza Praha B (MCR) (Rtg prům.:2031 / PH 1: 8 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Pirklova Hana21490CZEAF3,57,0
2Tyle Vladimir20040CZEAF2,07,0
3Kastner Vojtech19920CZEAF4,57,0
4Noha Michal19770CZEAF5,07,0
  43. Slavia Liberec (MCR) (Rtg prům.:2026 / PH 1: 7 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Polak Benedikt20970CZEAF4,06,0
2Jares Jiri20440CZEAF2,56,0
3Vit Jiri20860CZEAF3,06,0
4Lasek Frantisek18760CZEAF3,56,0
  44. TJ MLADOST Zilina (Rtg prům.:2025 / PH 1: 6 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vyparina Matej21920SVKZF3,54,0
2Turcel Jozef20270SVKF3,05,0
3Holubcik Marian19710SVKF2,55,0
4Rzeszoto Rastislav19090SVKF2,55,0
5Piroha Martin16520SVKF1,54,0
6Vyparina Lubomir01471SVKN0,05,0
  45. Jarfalla SS (Rtg prům.:2025 / PH 1: 10 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Kring Stephan02150SWE*4,57,0
2Wademark Helge20890SWEF2,57,0
3Kenneskog Theodor19600SWEF5,07,0
4Lokander Martin18990SWEF5,07,0
  46. Postoupky Muflons (Rtg prům.:2024 / PH 1: 7 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Shanel Jaroslav21780CZEAF2,04,0
2Pukl Rostislav20220CZEAF3,07,0
3Vecera Petr19240CZEAF3,57,0
4Dungl Martin19720CZEAF4,06,0
5Sevcik Zdenek18950CZEAF2,04,0
  47. Jiskra Horice A (MCR) (Rtg prům.:2023 / PH 1: 7 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Srejber Michal21430CZECF4,57,0
2Safarik Jakub19660CZECF1,57,0
3Tazlar Petr19940CZECF4,07,0
4Hubacek Ondrej19880CZECF2,53,0
5Rusnak Jan20140CZEAF2,04,0
  48. Tatran Podborany (MCR) (Rtg prům.:2019 / PH 1: 7 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Balin Jan23470CZEAF5,06,0
2Balin Kamil20760CZEAF3,06,0
3Bandas Lukas19690CZEAF3,57,0
4Srkal Miroslav01683CZEAN2,57,0
5Zima Jiri01701CZEAN0,02,0
  49. Vjedmi (Rtg prům.:2016 / PH 1: 8 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Brcak Marek19080CZEAF0,04,0
2Pravdik Kamil20430CZEAF3,06,0
3Hasek Vaclav20490CZEAF3,56,0
4Ruzicka Ales20640CZEAF2,56,0
5Trepka Jan21090CZEAF5,56,0
  50. TJ Tourist Biomedica Ricany A (MCR) (Rtg prům.:2013 / PH 1: 6 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vavrinec Tomas20300CZEAF2,06,0
2Pospisil Evzen21610CZEAF3,55,0
3Riha Jaroslav20210CZEAF1,53,0
4Maly Dusan18410CZEAF2,56,0
5Havlicek Pavel18100CZEAF2,55,0
6Rihova Kamila16290CZEAF1,03,0
  51. Jiskra Horice B (MCR) (Rtg prům.:2013 / PH 1: 6 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Balaz Rene20840CZEAF1,01,0
2Matonoha Ctirad20470CZEAF2,57,0
3Stefan Jaroslav18580CZEAF3,07,0
4Lustinec Vladimir20630CZEAF1,04,0
5Dousek Otakar18150CZEAF2,55,0
6Johnova Eliska17430CZECF3,54,0
  52. Good morning (Rtg prům.:2003 / PH 1: 7 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Schulz Jens21560GERF3,07,0
2Wierum Colin19560GERF3,57,0
3Stotyn Fabian20630GERF4,57,0
4Duessler Stefanie18350GERF2,57,0
  53. MI (Rtg prům.:2002 / PH 1: 7 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vala Filip20620CZECF2,57,0
2Motacek Vladimir20820CZEAF2,05,0
3Cermak Michael19600CZEAF3,56,0
4Stukheil Martin19040CZEAF2,06,0
5Saroun Radek17930CZEAF2,54,0
  54. Black Mamba (Rtg prům.:2000 / PH 1: 7 / PH 2: 11,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Schwarz Milan21260CZEAF3,56,0
2Vitovec Jiri19580CZEAF1,56,0
3Pekarkova Eva19670CZEAF2,05,0
4Pacovsky Martin19480CZEAF3,06,0
5Martinkova Monika18280CZEAF1,55,0
  55. Lokomotiva Ceska Trebova (MCR) (Rtg prům.:1996 / PH 1: 6 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Simek Jan21380CZEAF4,57,0
2Vondra Lukas20070CZEAF2,07,0
3Borek Pavel19710CZEAF3,57,0
4Simek Zdenek18680CZEAF3,07,0
5Krasa Marek01674CZEAN0,00,0
  56. SK Oaza Praha C (MCR) (Rtg prům.:1993 / PH 1: 5 / PH 2: 10)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Hulin Petr20370CZEAF1,57,0
2Cmiko Jakub20520CZEAF3,07,0
3Sterba Karel19090CZEAF3,07,0
4Hudec Ondrej19750CZEAF2,57,0
  57. Lokomotiva Brno (MCR) (Rtg prům.:1993 / PH 1: 8 / PH 2: 17,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Hosek Martin20110CZECF3,07,0
2Mikulu Lukas19960CZEAF5,57,0
3Pakosta Miroslav21420CZEAF5,07,0
4Sikora Lukas18210CZECF4,07,0
  58. SK Bohemia Pardubice A (MCR) (Rtg prům.:1988 / PH 1: 8 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Horacek Michal19960CZEAF3,07,0
2Novak Ales20910CZEAF2,56,0
3Nadrchal Tomas20100CZEAF5,57,0
4Juchelka Petr18560CZEAF2,06,0
5Kvapil Petr01250CZEA*2,02,0
  59. CAISSA Uholicky A (MCR) (Rtg prům.:1987 / PH 1: 8 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vevera Radek20440CZEF4,07,0
2Palas Ales20000CZEF4,07,0
3Marsalek Lubos19930CZEF4,07,0
4Halla Jiri19120CZEF4,07,0
  60. SC 1994 Oberland - Leutendorf (Rtg prům.:1984 / PH 1: 6 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Haeusler Felix19990GERF2,06,0
2Braunstein Fabian19560GERF3,57,0
3Noack Christian20640GERF4,05,0
4Fuchs Oliver19180GERF2,05,0
5Byhan Gert20050GERF2,55,0
  61. Riga chess school 2 (Rtg prům.:1976 / PH 1: 7 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Borisovs Leonids20780LATF1,57,0
2Kuzmina Anna20580RUSF4,07,0
3Smirnovs Aleksandrs20660LATF4,57,0
4Jemeljanova Irina01700LAT*2,57,0
  62. Hagener SV 1 (Rtg prům.:1970 / PH 1: 6 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Woellermann Jan20840GERF2,03,0
2Bonacic Jascha17860GERF3,07,0
3Bertram Karsten21770GERF0,00,0
4Rieping Heiner18320GERF3,57,0
5Orschulik Nils19380GERF2,55,0
6Rethmann Kristin17860GERF2,06,0
  63. DDM Trebechovice pod Orebem (MCR) (Rtg prům.:1967 / PH 1: 7 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Kracik Tomas20950CZECF3,57,0
2Slavik Jan20510CZEAF3,57,0
3Batka Jan18480CZECF4,07,0
4Slavik Libor18730CZEAF3,03,0
5Kracik Martin18450CZEAF0,54,0
6Dvorak Zdenek17340CZEF0,00,0
  64. Banik Sokolov (MCR) (Rtg prům.:1957 / PH 1: 7 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Kratochvil Jakub20820CZEAF4,57,0
2Holes Michal18980CZEAF2,57,0
3Klimek Petr19680CZEAF4,57,0
4Kves Martin18800CZEAF2,07,0
  65. Jiskra Litomysl (MCR) (Rtg prům.:1952 / PH 1: 8 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Kotva Milan20570CZEAF3,57,0
2Jirsa Lukas19900CZEAF3,05,0
3Zeman Ladislav19860CZEBF2,54,0
4Odstrcil Jaromir17760CZEAF2,05,0
5Svab Jiri01859CZEAN4,57,0
6Odstrcil Jan01426CZEAN0,00,0
  66. Pohodari (Rtg prům.:1952 / PH 1: 8 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Hollmann Zdenek19970CZEBF2,07,0
2Snizek Kvetoslav19970CZEAF0,01,0
3Grecny Karol19900CZEAF5,07,0
4Kopecky Tomas18230CZEAF3,57,0
5Lenc Zdenek18650CZEAF5,06,0
  67. Zacatecnici (Rtg prům.:1949 / PH 1: 7 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Drabek Vojtech21280CZEAF2,07,0
2Silhan Petr19930CZEAF3,57,0
3Kacafirek Miroslav19060CZEAF4,57,0
4Zamorsky Ladislav17680CZEAF3,57,0
  68. Kacatka (Rtg prům.:1949 / PH 1: 5 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Barta Miroslav19960CZEAF1,56,0
2Kopr Stanislav19420CZEAF2,55,0
3Mrazik Tomas19250CZEAF2,56,0
4Nedoma Michal19310CZEAF1,55,0
5Janak Josef17470CZEAF4,55,0
6Svihalkova Katerina01250CZEA*0,01,0
  69. SK Lipa C (MCR) (Rtg prům.:1945 / PH 1: 8 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Pavlicek Miroslav20630CZEF4,57,0
2Novak Ludek19440CZEF3,04,0
3Nemec Otakar18900CZEF3,05,0
4Mares Ilja18820CZEF2,04,0
5Portych Vaclav18260CZEF3,07,0
6Splitek Lubos18030CZEF0,01,0
  70. Loko Zabreh (MCR) (Rtg prům.:1945 / PH 1: 5 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1CMStrasil Pavel21260CZEAF3,06,0
2Opravil Karel20870CZEAF3,57,0
3Reichl Roman19050CZEAF3,07,0
4Milfort Vaclav16610CZEBF1,55,0
5Reichl Lubos01321CZECN0,03,0
  71. Daugmall (Rtg prům.:1943 / PH 1: 5 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Mierins Eriks21350LATF4,07,0
2Ni Polina18950LATF1,05,0
3Marutkins Olegs18430LATF3,57,0
4Petrovskis Olegs01899LATN3,56,0
5Golubeva Marija01871LATN0,53,0
  72. Synpo Pardubice (MCR) (Rtg prům.:1937 / PH 1: 6 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Hon Jiri19010CZEAF1,57,0
2Konrad Frantisek19540CZEAF0,00,0
3Muller Petr20090CZEAF3,07,0
4Stary Lukas18820CZEAF4,57,0
5Stary Vladimir01561CZEAN4,07,0
  73. Cesky Slavoj (MCR) (Rtg prům.:1933 / PH 1: 6 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Herejk Petr21800CZEAF6,57,0
2Sladek Jaroslav19970CZEAF2,57,0
3Vojir Vaclav17980CZENF2,07,0
4Vojir Vaclav17560CZENF2,57,0
  74. The Slayers (Rtg prům.:1930 / PH 1: 5 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Schmalz Michal19850CZEAF1,05,0
2Rosenbaum Vit19850CZEAF3,06,0
3Fencl Pavel19470CZEAF4,57,0
4Safr Jan18030CZEAF3,56,0
5Vytacek Martin01485CZECN1,54,0
  75. Kutna Hora (MCR) (Rtg prům.:1926 / PH 1: 6 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vrkota Milos20740CZEAF4,05,0
2Stehlik Jiri18360CZEBF0,02,0
3Vokolek Jaroslav19060CZEAF2,07,0
4Vocilka Jiri18890CZEAF5,57,0
5Novotny Roman18440CZEAF4,57,0
  76. Vertinale (Rtg prům.:1911 / PH 1: 6 / PH 2: 11,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1WIMVoronova Tatiana22240LATF5,57,0
2Pazhomenko Margarita01841LATN1,07,0
3Batasevs Arsens01830LATN2,06,0
4Cechladze Giorg01750LAT*2,05,0
5Pazhomenko Anastasija01700LAT*1,03,0
  77. TJ Rovensko pod Troskami (MCR) (Rtg prům.:1896 / PH 1: 6 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Najman Jan19190CZEAF2,55,0
2Bartak Pavel01958CZEAN3,55,0
3Stanek Bohumil19840CZEAF4,57,0
4Patocka Josef01721CZEAN2,07,0
5Martinek Lubomir17100CZEBF0,04,0
  78. Tatrovaci (Rtg prům.:1894 / PH 1: 4 / PH 2: 12)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vermirovsky Vlastimil20340CZEAF2,07,0
2Kahanek Martin19090CZEAF2,57,0
3Kovalsky David01825CZEAN3,07,0
4Vild Vojtech01806CZEN4,57,0
  79. Sokol Kobylisy B (MCR) (Rtg prům.:1880 / PH 1: 7 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Zemlicka Vit19250CZEAF4,57,0
2Malek Martin01870CZEAN5,07,0
3Lhotka Jiri01864CZECN4,07,0
4Plasil Petr01859CZEAN3,57,0
  80. TJ Namest nad Oslavou (MCR) (Rtg prům.:1872 / PH 1: 7 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Zezula Rudolf18960CZECF3,07,0
2Miculka David18260CZECF4,57,0
3Kratochvil Vit17660CZECF2,57,0
4Miculka Petr20000CZEAF5,07,0
  81. TJ Spartak OEZ Letohrad (MCR) (Rtg prům.:1869 / PH 1: 6 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vesely Petr19410CZEAF2,04,0
2Maceska Bohumir18700CZEAF3,07,0
3Mikyska Kamil18740CZEAF1,02,0
4Kvasnicka Ladislav17900CZEAF1,06,0
5Glockner Jaromir01916CZEBN4,06,0
6Rehak Jiri19220CZEAF0,03,0
  82. Pribramsky spolek 2010 B (Rtg prům.:1867 / PH 1: 5 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Trmal Jaroslav22230CZEBF4,56,0
2Pechoc Bohumil20520CZEAF5,06,0
3Sasyn Stanislav01636CZEAN1,06,0
4Radovsky Pavel01557CZEAN2,07,0
5Radovsky Kosta01313CZEBN0,03,0
  83. TJ Tourist Biomedica Ricany B (MCR) (Rtg prům.:1866 / PH 1: 8 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Pospisil Martin19310CZECF4,06,0
2Starek Stanislav18720CZECF2,56,0
3Skalicky Tomas18090CZECF2,06,0
4Marikova Jana18500CZECF3,04,0
5Luzikova Nicola17400CZECF3,06,0
  84. Fima B (MCR) (Rtg prům.:1862 / PH 1: 4 / PH 2: 11,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Miskolczi Vitezslav20120CZEAF3,57,0
2Kouba Libor01916CZEAN3,57,0
3Kozel Miroslav18580CZEAF1,05,0
4Wadura Robert01662CZEAN3,05,0
5Cerny Jan01632CZEAN0,54,0
  85. Riga chess school 3 (Rtg prům.:1833 / PH 1: 3 / PH 2: 9)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Jaickis Vladislavs17380LATF1,57,0
2Ivasjuta Vladimirs01894LATN4,57,0
3Briicers Aleksandrs01950LAT*2,07,0
4Lukonins Aleksejs01750LAT*1,07,0
  86. CAISSA Uholicky B (MCR) (Rtg prům.:1825 / PH 1: 5 / PH 2: 9)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Framberk Jan20040CZEF2,07,0
2Burianek Petr18530CZEF3,07,0
3Hatas Radim17420CZEF1,57,0
4Hatas Ondrej17000CZEF2,57,0
  87. Slovan Broumov (MCR) (Rtg prům.:1824 / PH 1: 6 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Stepan Michal20910CZEAF4,57,0
2Pribyl Jaroslav17960CZEAF2,57,0
3Hepnar David17930CZEAF1,57,0
4Madr Tomas01617CZEAN5,07,0
  88. SK Rapid Pardubice B (MCR) (Rtg prům.:1821 / PH 1: 4 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Voboril Pavel20450CZEF1,03,0
2Janko Jan18470CZEF3,06,0
3Hrnciarik Karel17650CZEF4,06,0
4Kalhous Miroslav16280CZEF1,56,0
5Svitil Radek01584CZEN0,01,0
6Pistora Lubomir01405CZEBN1,55,0
  89. 2222 SK Polabiny C (MCR) (Rtg prům.:1821 / PH 1: 6 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Mojzis Martin20500CZEAF1,06,0
2Skroch Martin19090CZEAF3,55,0
3Krejci Jan01592CZEAN2,57,0
4Dudek Vladimir01733CZEAN1,54,0
5Dolezal Rudolf01800CZENN3,54,0
6Liduch Martin01250CZEA*1,02,0
  90. TJ CHS Chotebor B (MCR) (Rtg prům.:1818 / PH 1: 3 / PH 2: 12)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Zverina Jan19190CZEAF5,07,0
2Fiala Milan18930CZEAF1,03,0
3Pour Bretislav17530CZEAF1,57,0
4Doubal Petr01708CZEN2,57,0
5Tuma Jan17500CZECF2,04,0
  91. SK Lipa D (MCR) (Rtg prům.:1807 / PH 1: 5 / PH 2: 9,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Tsapanidis Vasilis17960CZEAF2,07,0
2Szucs Matyas17280CZECF2,06,0
3Prazak Pavel19020CZEAF1,02,0
4Gersenson Jesse18030CZEAF0,01,0
5Volf Michal17440CZEAF1,55,0
6Barvinek Milan01454CZEAN3,07,0
  92. Pribramsky spolek 2010 A (Rtg prům.:1770 / PH 1: 5 / PH 2: 11,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Petras Milan20180CZEAF2,54,0
2Saxl Jiri16650CZEAF1,06,0
3Matas Stanislav17610CZEAF3,06,0
4Kraus Roman01635CZEAN2,06,0
5Benes Karel01608CZEAN3,06,0
  93. Letuska (Rtg prům.:1738 / PH 1: 4 / PH 2: 10,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Balkova Anna19150CZEAF2,06,0
2Kozlova Lucie17690CZEAF1,55,0
3Litvinova Oxana16420CZEAF1,05,0
4Horackova Alena16270CZEAF3,06,0
5Kormoutova Adela01467CZEAN3,06,0
  94. NIKO (Rtg prům.:1730 / PH 1: 4 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Polivoda Anastasiia01700UKR*1,57,0
2Ruban Irina17700UKRF5,07,0
3Blyuss Oleg01750UKR*2,07,0
4Dymikova Kateryna01700UKR*2,57,0
  95. Reaktor Bannewitzka (Rtg prům.:1723 / PH 1: 4 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Porschberg Thomas20090GERF3,57,0
2Jeute Peter19750GERF3,57,0
3Seifert Jacob01588GERN4,07,0
4Neffe Günther01321GERN2,07,0
  96. Pivni komando (Rtg prům.:1722 / PH 1: 6 / PH 2: 11,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Vyprachticky David19520CZECF4,07,0
2Kratky Josef17480CZECF4,07,0
3Sodomka Adam01669CZEAN2,07,0
4Schaffer David01520CZEAN1,57,0
  97. Jiskra Horice C (MCR) (Rtg prům.:1719 / PH 1: 4 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Kykal Zbynek01805CZEAN2,02,0
2Flasar Jaroslav17370CZECF1,55,0
3John Jiri17900CZEAF2,04,0
4Kykal Vojtech01545CZECN2,03,0
5Safarik Kamil01382CZECN1,57,0
6Kabelka Ondrej01550CZEC*2,07,0
  98. SPgS Znojmo (MCR) (Rtg prům.:1715 / PH 1: 5 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Docekal Jan22570CZEAF5,57,0
2Hemala Lubos16890CZEAF4,07,0
3Smrckova Svetlana15380CZECF2,57,0
4Hemalova Lydie01374CZECN2,07,0
5Dobes Oldrich20080CZEAF0,00,0
6Vlk Miroslav20600CZEAF0,00,0
  99. TJ Stefanydes Policka (MCR) (Rtg prům.:1679 / PH 1: 6 / PH 2: 10,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Stodola Marek01806CZECN2,06,0
2Sion David01553CZECN2,56,0
3Schaffer Ondrej16720CZECF2,56,0
4Pospisil Petr01685CZECN2,05,0
5Petrasek Kamil01567CZECN1,55,0
  100. SPARTAK Vlasim B (MCR) (Rtg prům.:1672 / PH 1: 6 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Hasek Tomas18060CZEAF2,07,0
2Houdek Daniel01737CZEAN3,07,0
3Filip Vojtech01534CZECN3,57,0
4Filip Lukas16120CZECF5,57,0
  101. 2222 SK Polabiny D (MCR) (Rtg prům.:1664 / PH 1: 4 / PH 2: 10,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Nespurek Petr16780CZECF1,57,0
2Pulpan Matej17180CZECF1,54,0
3Vancura Daniel16960CZECF3,06,0
4Melichar Vojtech15620CZECF3,07,0
5Melichar Zdenek01250CZEA*1,54,0
  102. CAISSA Uholicky C (MCR) (Rtg prům.:1644 / PH 1: 5 / PH 2: 11,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Sochorova Jana19190CZEF1,53,0
2Aron Oto17660CZEF1,57,0
4Stvan Marek16920CZEF0,54,0
5Vagner Patrik17120CZEF2,57,0
6Hatasova Michaela15470CZEF5,57,0
  103. Hagener SV 2 (Rtg prům.:1631 / PH 1: 3 / PH 2: 10,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Fiegenbaum Manuel01735GERN1,05,0
2List Tilman18670GERF3,05,0
3Worpenberg Matthias01504GERN1,06,0
4Vogel Jannis01419GERN3,06,0
5Vogel Julian01378GERN2,56,0
  104. Ortex Hradec Kralove (MCR) (Rtg prům.:1630 / PH 1: 5 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Bielavsky Jiri20000CZEF4,57,0
2Langr Jiri16150CZEBF4,07,0
3Wagner Vojtech01518CZECN1,57,0
4Chvatil Simon01387CZECN1,07,0
  105. METALLURG (Rtg prům.:1588 / PH 1: 3 / PH 2: 8)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Kherkin Pavlo01250RUS*2,07,0
2Pupena Valentin01901UKRN3,07,0
3Permyakov Lev01950RUS*2,07,0
4Yeskov Nikita01250RUS*1,07,0
5Khomenko Yuri20740RUSF0,00,0
6Migel Elena01250RUS*0,00,0
  106. ZOSOS (Rtg prům.:1550 / PH 1: 2 / PH 2: 4)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Zapare Anton01550UKR*0,07,0
2Sayenko Duiytro01550UKR*0,56,0
3Olifirenko Oleksandr01550UKR*1,57,0
4Semenov Stanislav01550UKR*2,07,0
5Olifirenko Sergii01550UKR*0,01,0
  107. Hagener SV 3 (Rtg prům.:1471 / PH 1: 4 / PH 2: 9,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Beinke Lukas01510GERN1,57,0
2Rau Nikita01411GERN2,06,0
3Bergmeyer Sebastian01466GERN1,03,0
4Boehning Kilian01495GERN1,56,0
5Worpenberg Lukas01430GERN3,56,0
  108. 2222 SK Polabiny E (MCR) (Rtg prům.:1400 / PH 1: 2 / PH 2: 5,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Fisnar Karel01550CZEC*1,06,0
2Pazourek Eduard01350CZEC*1,05,0
3Bílek Marek01350CZE*0,05,0
4Nespurek Jan01350CZEC*2,56,0
5Tilgner Jan01350CZEC*1,06,0
  109. Hagener SV 4 (Rtg prům.:1250 / PH 1: 2 / PH 2: 4)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Laubrock Paul01250GER*2,07,0
2Hoppe Andreas01250GER*1,07,0
3Hoppe Michael01250GER*1,07,0
4Balasz Balnit01250GER*0,07,0
  110. Hagener SV 5 (Rtg prům.:1250 / PH 1: 1 / PH 2: 4)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.TypBodyPartie
1Pitzer Alexander01250GER*1,07,0
2Balasz Miklos01250GER*1,07,0
3Kestermann Mirko01250GER*0,07,0
4Balasz Kata01250GER*2,07,0