Logged on: Gast
Servertime 09.05.2024 23:50:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
2018 Menlo Open Chess Tournament D Section
Son güncelleme21.07.2018 15:41:51, Oluşturan/Son Yükleme: Fransiena Kruger
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
ID
FED
Rtg
Cinsiyet
1
Jansen Hilmar
107057848
RSA
803
2
Erlank Brandon Graham
109086534
RSA
799
3
Monyebodi Kgabo
297092476
RSA
799
w
4
Gerber Juandre
109083426
RSA
796
5
Molobi Gomolemo
199092500
RSA
775
6
Van Nieuwenhuizen Bernard
110092658
RSA
773
7
Bezuidenhout Daniel
1090098580
RSA
772
8
Smith Luhane Mari
208086359
RSA
770
w
9
Steyn Amelia
210086545
RSA
762
w
10
Dippenaar Adriaan
106095058
RSA
757
11
Schabort Danie
106090915
RSA
746
12
Van Den Berg Rynhardt
105055266
RSA
737
13
Lovell Michael Will
106090515
RSA
732
14
Yang Alex
109086362
RSA
724
15
Swart Sebastiaan
107079039
RSA
706
16
Amrouni Alexia Shakira
207087582
RSA
705
w
17
West Megan
207076729
RSA
704
w
18
Lourens Jurgen
110095325
RSA
702
19
Jacobs Angelo
1070096808
RSA
701
20
Koopmans Victor
1060103916
RSA
697
21
Mostert Mj
109091542
RSA
696
22
Webb Kagan
109092649
RSA
682
23
Vlok Jan
109089433
RSA
673
24
Van Der Merwe Danika
209093189
RSA
668
w
25
Du Preez Julian
1100096766
RSA
660
26
Johnstone Jessica
209073138
RSA
660
w
27
Smit Anika
210075151
RSA
658
w
28
Dvir Jordan
205086770
RSA
656
w
29
Kowalsky Brandon
1060103922
RSA
655
30
De Jager Jacques
109076153
RSA
646
31
Louw Nova
210088596
RSA
646
w
32
Redelinghuys Ayden
1100098596
RSA
645
33
Beetge Wilna
207056034
RSA
637
w
34
Motsoaledi Boipelo
199089714
RSA
629
35
Behr Stesha
206095322
RSA
627
w
36
Beyers Stephanus
1120097851
RSA
623
37
Van Rooyen Marcel
110092783
RSA
616
38
Radley Carl Christophe
109092651
RSA
612
39
Smith Kayle
208086374
RSA
610
w
40
Stone Frederick Georg
110092657
RSA
601
41
Crause Mynhardt
107079041
RSA
597
42
De Waal Nadine
1110101741
RSA
584
43
Gruenenfelder Werni
109088372
RSA
584
44
Volschenk Owen Eugene
1090103921
RSA
578
45
Beyers Lisa
210086543
RSA
576
w
46
Jacobs Alyssa Elizabet
1110103926
RSA
576
47
Lourens Edrich
107073047
RSA
576
48
Mostert Nea
2050100297
RSA
572
w
49
Slabbert Zander Nicolaas
1110103928
RSA
567
50
De Almeida Kelly
206092298
RSA
559
w
51
Yang Jenn Tjer Danie
1120096779
RSA
558
52
Brummer Kean
107069959
RSA
554
53
Weber Ulrich
1120099318
RSA
521
54
Van Der Walt Antonie
110089426
RSA
515
55
Diedericks Heinrich
106069961
RSA
500
56
Jacobs Lenita
105086771
RSA
500
57
Lombard Anjubelle Ttali
2100099819
RSA
500
w
58
Sutherland Yunay
210095326
RSA
500
w
59
Annandale James Gabriel
0
RSA
0
60
Bhudai Arman
0
RSA
0
61
Moreku Joy Keabetswe
0
RSA
0
62
Swart Nika Cornelia
0
RSA
0
w
63
Van Deventer Nathaniel Steven
0
RSA
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları