Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:38:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - III - dərəcə alamaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il
Viimeisin päivitys19.06.2018 11:15:13, Creator/Last Upload: Ilgar Bajarani
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Abbasov Amin
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
2
Allahverənov Nihad
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
3
Atamov Nihad
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
4
Ağazadə Mail
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
5
Bağırov Muhəmməd
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
6
Bədəlov Fəxrəddin
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
7
Cəlilov Vüsal
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
8
Cəlilova Şəhla
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
9
Eynullazadə Səidə
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
10
Fərzəlizadə Royal
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
11
Fərəcova Aysun
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
12
Hacızadə Adnan
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
13
Hüseynli Hüseyn
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
14
Hüseynzadə Nəsib
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
15
Hüseynəlizadə Raul
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
16
Həmidov Çingiz
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
17
Həsənov Rüstəm
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
18
Həsənzadə Cavidan
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
19
Kazımlı Kənan
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
20
Kazımlı Nihad
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
21
Manafov Ağamusa
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
22
Mirzəyev Ülvi
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
23
Mustafa Atilla
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
24
Mustafa Atillay
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
25
Məmmədli Aysiman
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
26
Məmmədli Fatimə
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
27
Məmmədli Nihad
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
28
Məmmədli Ramal
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
29
Məmmədli Əli
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
30
Məmmədov Turqay
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
31
Nadirov Tahir
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
32
Nağıyev Fərid
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
33
Nuri Mehdi
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
34
Quliyev Xanlar
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
35
Quliyev Ümid
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
36
Rəhimzadə Mehdi
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
37
Sadıqov Cihad
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
38
Sadıqov Tural
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
39
Sadıqova Nisə
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
40
Salamov Cavad
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
41
Suleymanov Nadir
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
42
Vəliyev Vüqar
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
43
Xəlilov Əli
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
44
Yusifova Səlimə
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
45
İbişov İbadullah
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
46
İbişov İbrahim
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
47
İmamquluzadə Həcər
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
48
İsayev Orxan
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
49
Əbilova Aygün
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
50
Əliyev Malik
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
51
Əlizadə Emil
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
52
Əlizadə Həmail
AZE
1300
4 İOEUGİŞM
53
Talışxanov Əli
AZE
1400
4 İOEUGİŞM
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot