Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:44:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Турнир по быстрым шахматам посвященный "Дню России"
Τελευταία ενημέρωση16.06.2018 08:51:26, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Dvchess
Search for player
Αναζήτηση
Κληρώσεις/Αποτελέσματα
5. Γύρος
Σκ.
Α/Α
Όνομα
Έλο
Βαθ.
Αποτέλεσμα
Βαθ.
Όνομα
Έλο
Α/Α
1
1
Чухачев Владимир Александрович
2285
4
½ - ½
4
Чхань Виктория
2059
4
2
3
Муратов Сергей Владимирович
2218
4
0 - 1
4
Слупский Сергей
2275
2
3
5
Шпаков Владимир
1892
3½
1 - 0
3½
Джумабаева Наталья
1159
38
4
8
Ли Альберт
1685
3
0 - 1
3½
Салин Анатолий
1244
28
5
21
Волков Александр Семенович
1311
3
1 - 0
3
Скачков Роман
1759
6
6
23
Втулкин Сергей
1286
3
0 - 1
3
Карнаухов Евгений Алексеевич
1452
12
7
13
Синдяев Дмитрий
1441
3
0 - 1
3
Пашковский Павел
1310
22
8
27
Слепченко Кирилл
1245
3
0 - 1
3
Коваль Максим
1412
14
9
15
Пяткин Арсений Алексеевич
1400
3
1 - 0
3
Ремезкова Мария
1273
24
10
33
Василенко Даниил
1221
3
0 - 1
3
Тарабыкин Гордей
1387
16
11
19
Денисенко Данил
1355
3
½ - ½
3
Трубин Даниил
1247
26
12
35
Богданов Дмитрий
1193
3
0 - 1
3
Кучерявый Игорь
1335
20
13
50
Трифауцан Игорь
1121
2½
0 - 1
3
Палатов Александр
1369
84
14
9
Колесников Эдуард
1584
2½
1 - 0
2½
Джумабаев Азамат
1385
17
15
7
Щербаков Михаил
1726
2
1 - 0
2
Доманцевич Мария
1132
43
16
45
Утин Никита
1126
2
0 - 1
2
Тихонов Даниил
1495
10
17
11
Бегункова Алёна
1491
2
0 - 1
2
Кравцов Дмитрий
1128
44
18
47
Губайдулин Богдан
1123
2
0 - 1
2
Кириллов Николай
1359
18
19
25
Муратов Тимур
1251
2
1 - 0
2
Чагин Никита
1126
46
20
29
Басенко Артём
1242
2
1 - 0
2
Трифауцан Ярослав
1122
48
21
31
Сук Артемий
1228
2
1 - 0
2
Глушок Илья Романович
1121
49
22
52
Новосёлов Андрей
1105
2
0 - 1
2
Кучерявый Евгений
1225
32
23
55
Тарабыкин Архип
1075
2
0 - 1
2
Буяков Дмитрий
1218
34
24
61
Левченко Максим
1002
2
0 - 1
2
Полещук Николай
1166
36
25
37
Гончарук Иван
1159
2
0 - 1
2
Кобызький Михаил
1000
69
26
39
Метелкин Матвей
1156
2
1 - 0
2
Гринберг Дмитрий
0
76
27
82
Синдяев Константин
0
2
1 - 0
2
Пашковская Арина
1154
40
28
41
Попов Михаил Сергеевич
1139
2
½ - ½
2
Ключник Даниил
1000
85
29
79
Кукарский Георгий
0
2
0 - 1
2
Шералиев Тимур Шавкатович
1139
42
30
53
Стужина Яна
1089
1½
1 - 0
1½
Носков Пётр
1235
30
31
51
Кабасин Данила
1120
1
1 - 0
1½
Левченко Регина
0
80
32
65
Доманцевич Ольга
1000
1
0 - 1
1
Данилов Михаил
1080
54
33
66
Дьячков Андрей
1000
1
1 - 0
1
Угрюмов Ярослав
1066
56
34
57
Капустин Даниил
1062
1
1 - 0
1
Карницкая Полина Ивановна
1000
68
35
70
Литвиненко Анастасия
1000
1
½ - ½
1
Завьялова Полина
1057
58
36
59
Маслов Родион
1027
1
1 - 0
1
Речкин Андрей Алексеевич
1000
72
37
75
Ворошилов Михаил
0
1
0 - 1
1
Нуриев Давид
1015
60
38
77
Ильюхов Максим
0
1
1 - 0
1
Борисова Дарья
1000
62
39
64
Ветошкин Роман
1000
1
1 - 0
1
Чиков Андрей
0
83
40
67
Дьячков Матвей
1000
½
½ - ½
1
Кабасина Юлия
0
78
41
71
Напалков Евгений
1000
½
0 - 1
½
Вахмин Александр
0
74
42
63
Боцман Мария
1000
0
0 - 1
0
Храповицкий Кирилл
1000
73
43
81
Михайлов Антон
0
0
1
bye
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα