Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 09:23:43
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Rīgas Šaha skolas nometne "Mežezers-2018" - ātrspēles turnīrs
Τελευταία ενημέρωση12.06.2018 18:16:06, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: savieniba
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
1
I
Aleidzāns Vadims
LAT
0
2
I
Aminovs Maksims
LAT
0
3
I
Bačkovskis Emīls
LAT
0
4
I
Bogdanovičs Kirils
LAT
0
5
I
Bērziņš Ralfs
LAT
0
6
I
Daļeckis Deniss
LAT
0
7
I
Dzenītis Mārtiņš
LAT
0
8
I
Freibergs Andrejs
LAT
0
9
I
Ikstena Šarlote
LAT
0
10
I
Jonins Dmitrijs
LAT
0
11
I
Karasevičs Aleksandrs
LAT
0
12
I
Krasiļņikovs Aleksandrs
LAT
0
13
I
Panferovs Oļegs
LAT
0
14
I
Pidgora Andrejs
LAT
0
15
I
Popovs Daniels
LAT
0
16
I
Savičevs Arseņijs
LAT
0
17
I
Sergejeva Sofija
LAT
0
18
I
Sokolovskis Pavels
LAT
0
19
I
Springis Jevgenijs
LAT
0
20
I
Staņislavskis Dmitrijs
LAT
0
21
I
Strautiņš Roberts
LAT
0
22
I
Tabors Emīls
LAT
0
23
I
Testeļecs Iļja Kuprijans
LAT
0
24
I
Tolmačevs Artjoms
LAT
0
25
I
Ulme Ričards
LAT
0
26
I
Vingris Miķelis
LAT
0
27
I
Volkova Anna Marija
LAT
0
28
I
Zass Kristaps
LAT
0
29
I
Čašečņikovs Artjoms
LAT
0
30
II
Andersone Arta
LAT
0
31
II
Aprups Rinalds
LAT
0
32
II
Aļhimovičs Jeļisejs
LAT
0
33
II
Briedis Viestards
LAT
0
34
II
Freibergs Filips
LAT
0
35
II
Freibergs Raimonds
LAT
0
36
II
Hermanis Atis
LAT
0
37
II
Himičeva Anastasija
LAT
0
38
II
Ikstens Krišjānis
LAT
0
39
II
Jaldova Lilita
LAT
0
40
II
Jaldovs Dmitrijs
LAT
0
41
II
Jansone Melānija
LAT
0
42
II
Krasiļņikova Marija
LAT
0
43
II
Liepiņa Elza
LAT
0
44
II
Maklakova Naomi
LAT
0
45
II
Maksimovs Mihails
LAT
0
46
II
Mende Alise
LAT
0
47
II
Nagibins Ņikita
LAT
0
48
II
Prudņikovs Stefans
LAT
0
49
II
Puriņš Edvards
LAT
0
50
II
Rezņiks Boriss
LAT
0
51
II
Savkovs Matvejs
LAT
0
52
II
Sergejevs Germans
LAT
0
53
II
Tolmačevs Romans
LAT
0
54
II
Ņičiporuks Vladislavs
LAT
0
55
II
Ševčenko Grigorijs
LAT
0
56
III
Auziņš Kristers
LAT
0
57
III
Dilāne Greta
LAT
0
58
III
Politiko Anna
LAT
0
59
III
Proņina Aurēlija
LAT
0
60
III
Raudenieks Kristians
LAT
0
61
III
Raudenieks Markus
LAT
0
62
IV
Kanģīzeris Roberts
LAT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα