Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 06:18:26
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
«Лето в Этюде» (рапид-А), 6 и 8 августа 2018г., vk.com/etudotradnoe ШШ "Этюд", г. Москва, ул. Римского-Корсакова, д.10 (+7 499 903-68-21), 11000 руб
Ultima actualizare18.08.2018 11:09:39, Creator/Last Upload: Etud-otradnoe.ru
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
1
Loskutova Viktoriya
34166278
RUS
2018
2
Ganzhin Mikhail
24178179
RUS
1995
3
Neklyudov Taras
44137842
RUS
1910
4
Drobin Maxim
24284807
RUS
1721
5
Abduraimov Esmet
34171930
RUS
1694
6
Naumova Alexandra
24284815
RUS
1673
7
Kozachek Stanislav
54114535
RUS
1589
8
Biskup Stepan
24272892
RUS
1575
9
Amirdzhanyan Vladimir
34302263
RUS
1498
10
Sarkisyan Sarkis
34254811
RUS
1466
11
Masterskih Bogdan
44117043
RUS
1463
12
Teymurkhanly Teymur
34337482
RUS
1463
13
Artenyan Victoria
34230092
RUS
1083
14
Kishiev Famil
24248185
RUS
1416
15
Rodnikov Alexei
34272054
RUS
1388
16
Aigi Anna
44138466
RUS
1358
17
Likhachev Maksim S.
34322116
RUS
1353
18
Kashirin Artem
34277480
RUS
1028
19
Lordier Alexis
36054160
FRA
1329
20
Cheglov Kirill
24279285
RUS
1319
21
Bronnikova Ekaterina
34136069
RUS
1317
22
Neklyudova Taisiya
44137850
RUS
1315
23
Samarov Vladimir
24272264
RUS
1308
24
Golitsyn Georgiy
34279113
RUS
1291
25
Sidorova Margarita
24239992
RUS
1289
26
Vorovitskaya Anastasia
44176074
RUS
1282
27
Galan Alexander
24262161
RUS
1123
28
Dianin Georgiy
34249265
RUS
1265
29
Sobolev Andrey
24250732
RUS
1355
30
Popkov Anton
34277528
RUS
1247
31
Balyukov Vladimir
34310533
RUS
1244
32
Dubinskaya Yuliya
24235113
RUS
1223
33
Eremina Viktoria
34294600
RUS
1218
34
Petrachkov Vasiliy
34275371
RUS
1208
35
Zakondraev Pavel
34361111
RUS
1201
36
Lordier Sophia
36053872
FRA
1196
37
Vinokur Mark
24281638
RUS
1190
38
Zelenkov Grigorii
34370005
RUS
1190
39
Valentinova Irina
24236519
RUS
1182
40
Bronnikova Irina
54119782
RUS
1170
41
Kuznetsova Veronika
34233830
RUS
1168
42
Bakhchinyan Simon
34271368
RUS
1164
43
Naumov Petr
34261311
RUS
1085
44
Denschik Alexandra
44175140
RUS
1155
45
Murtazin Ruslan
34229779
RUS
1154
46
Mushaev Garya
54175160
RUS
1145
47
Plescheev Anton
34275347
RUS
1143
48
Sokolova Evgeniya
34214151
RUS
1140
49
Pautov Mikhail
24287040
RUS
1134
50
Listratova Sofiya
34201890
RUS
1112
51
Biktasheva Arina
34233520
RUS
1102
52
Skorkin Daniil
54185769
RUS
1242
53
Plokhov Ivan
34369937
RUS
1065
54
Kakorin Andrey
24272183
RUS
1054
55
Popkov Georgiy
34277692
RUS
1054
56
Khaialin Askar
34337172
RUS
1045
57
Mresova Stefanida
34340530
RUS
1028
58
Komarova Maria
34263080
RUS
1018
59
Krylosov Alexander
34359664
RUS
1014
60
Bakhchinyan Mariya
34359745
RUS
1000
61
Popov Alexandr
34260021
RUS
1000
62
Болтанский Матвей
RUS
0
63
Кириллов Константин
RUS
0
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use