Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:07:34
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Cupa de Vara la sah, copii sub 14 ani
Son yeniləmə12.06.2018 15:54:42, Müəllif/Son yükləmə: CHESS FEDERATION OF MOLDOVA
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
I
Revencu Leon
13906445
MDA
1789
Slovineanu
2
I
Scurtu Alexandr
13907972
MDA
1714
Vedmediuc
3
I
Miron Iurii
13908227
MDA
1690
Slovineanu
4
I
Ojog Felicia
13906666
MDA
1675
Slovineanu
5
I
Panfilii Laurentiu
13905295
MDA
1660
Slovineanu
6
I
Sapocinic Semion
13908693
MDA
1564
Soltanici
7
I
Baranciuc Alexandr
13908669
MDA
1551
Slovineanu
8
I
Sustov Savva
13908715
MDA
1485
Vavric
9
I
Bargan Victoria
13908197
MDA
1444
Itkis
10
I
Russu Dumitru
13906984
MDA
1421
Soltanici
11
I
Soilita Nichita
13906925
MDA
1416
Soltanici
12
I
Bujac Dan
13909517
MDA
1399
Soltanici
13
I
Pantilii Nicolae
13908960
MDA
1389
Soltanici
14
I
Rascu Dmitrii
13907930
MDA
1380
Haritonova
15
I
Chiriac Cristian
13906895
MDA
1360
Vedmediuc
16
I
Rotaru Cristi
13909924
MDA
1333
Coada
17
I
Baerle Adrian
13908707
MDA
1281
Panus
18
I
Cubarschii Stanislav
13909690
MDA
1255
Bargan
19
I
Chihai Mihail
13909509
MDA
1247
Solonar
20
I
Deviza Andrei
13908006
MDA
1236
Panus
21
I
Lupu Alexandru
13908863
MDA
1200
Coada
22
I
Luca Alin
13908855
MDA
1197
Coada
23
I
Bostan Sebastian Constantin
13910140
MDA
1195
Slovineanu
24
II
Nicorici Nicoleta
13906658
MDA
1159
Slovineanu
25
I
Mironica Madalina
13909363
MDA
1104
Slovineanu
26
II
Popa Igor
13908723
MDA
1079
Vavric
27
I
Luca Robert
13908120
MDA
1075
Soltanici
28
II
Bondari Arsenii
13908847
MDA
1041
Vavric
29
II
Dulteva Anastasia
13910272
MDA
800
Vazdautanu
30
III
Andronachi Corneliu
13910248
MDA
600
Prociuc
31
III
Antoha Ivan
13910205
MDA
600
Ogleznev
32
III
Bucatari Marat
13910310
MDA
600
Nevednicii
33
III
Clima Nicoleta
13910264
MDA
600
Vavric
34
III
Eriomenco Marius
13910230
MDA
600
Prociuc
35
III
Gutu Timur
13910302
MDA
600
Ciuperca
36
III
Mironica Marc
13910329
MDA
600
37
III
Petrovici Anton
13910299
MDA
600
Moscaliov
38
III
Vicol David
13910221
MDA
600
Coada
39
IV
Pruteanu Bogdan
13910280
MDA
400
Ciuperca
40
IV
Rusu Victor
13910256
MDA
400
Prociuc
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri