Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu METOS v.o.s. Chrudim OPEN

Poslední aktualizace03.06.2018 11:33:55, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 
111BŠŠ Frýdek-Místek A963099914,52177,5
22TJ Kobylisy A954099914,01977,0
35Panda Rychnov A952299912,01779,0
47ŠŠ STAMAT Chrást n/S944199912,01675,5
51Desko Liberec A944199912,01675,5
64Unichess Praha A944199912,01675,0
79ŠK Lokomotiva Brno944199912,01672,0
88ŠK Duras BVK Královo Pole951399911,51668,0
93ŠK Kuřim A943299911,51575,5
1012Gambit Jihlava A952299911,01776,0
1115ŠŠPM Lipky Hradec Králové A943299911,01570,0
1214MDK Fabryczna Polonia Wrocław A935199911,01474,0
1329TJ + DDM Náměšť nad Oslavou942399910,01466,5
1450TJ Kobylisy B942399910,01466,5
1527BŠŠ Frýdek-Místek B934299910,01374,5
1632Lípa926199910,01270,5
176ŠO Hlinsko A926199910,01269,5
1824TJ CHS Chotěboř A926199910,01268,0
1913ŠK Plzeň A926199910,01267,0
2022BŠŠ Frýdek-Místek D926199910,01261,0
2131ŠACHklub Tábor A94239999,51470,5
2226TJ Spartak Vlašim A94239999,51459,0
2318BŠŠ Frýdek-Místek C94149999,51373,0
2433ŠK Kuřim B93429999,51365,5
2530Desko Liberec B93339999,51260,0
2619BŠŠ Frýdek-Místek E93339999,01268,5
2737A64 Grygov A93339999,01263,5
2851TJ Kobylisy C92529999,01164,0
2920Panda Rychnov B91719999,01061,5
3054Unichess Praha B93339998,51251,0
3128MDDM+ŠK Spartak Čelákovice92529998,51164,5
32362222 ŠK Polabiny92529998,51159,0
3323TJ CHS Chotěboř B92439998,51063,5
3444ŠK Zikuda Turnov B92439998,51055,0
3517ŠK Plzeň B92349998,5959,0
3640Reaktor Bannewitz93249998,01151,0
3735TJ Spartak Vlašim B93249998,01147,5
3816Gambit Jihlava B92439998,01059,0
3943ŠK Zikuda Turnov A92439998,01056,5
4039MDK Fabryczna Polonia Wrocław B93249997,51165,0
4141ŠK Ortex Hradec Králové93249997,51159,5
4225ŠACHklub Tábor B93159997,51064,0
4338A64 Grygov B93159997,01061,0
4434DDM Symfonie Poděbrady93159997,01056,5
4548ŠŠPM Lipky Hradec Králové B93159997,01053,5
4646ŠK Zikuda Turnov D93159997,01050,0
4721TJ Spartak Vlašim C93069997,0956,0
4845ŠK Zikuda Turnov C93159996,51057,5
4949TJ Kavalier Sázava91449996,5759,0
5047ŠO Hlinsko B92259996,0848,5
5152TJ Sokol+ZŠ Zaječice A90099990,5048,0
5210Nechvátající veverky (mimo soutěž)9522011,51776,0
5342ŠK Svitavy (mimo soutěž)921604,5745,5
5453TJ Sokol+ZŠ Zaječice B (mimo soutěž)910802,0350,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Manually input (after Tie-Break matches)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement