Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN

Poslední aktualizace03.06.2018 18:15:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečná tabulka po 9 kolech

Poř.Mannschaft1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.Rd8.Rd9.Rd PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 
1BŠŠ Frýdek-Místek A37w621b415w65b4½4w43b3½2w3½13b56w4½9992715741,0
2ŠK Lokomotiva Brno A25w631b4½19w54b2½17w4½8b3½1b2½10w4½5b3½9992116136,5
3TJ Spartak Vlašim A14b5½11w36b3½18w47b3½1w2½10b4½5w38b3½9992016933,0
42222 ŠK Polabiny A42b612w4½13b42w3½1b210w2½7b318w416b3½9991916333,0
5Říčany A33w623b5½17w51w1½22b4½15b46w3½3b32w2½9991916135,5
6MDK Fabryczna Polonia Wroclaw55w627b5½3w2½34b69w4½11b3½5b2½15w3½1b1½9991815635,5
7ŠK Duras BVK Královo Pole52w4½28b3½8w416b3½3w2½13b34w330w5½11b39991814732,5
81. Novoborský ŠK38b4½43w57b251w632b4½2w2½12b4½9b4½3w2½9991814236,0
9BŠŠ Frýdek-Místek B40b624w5½22b220w5½6b1½18w419b48w1½28b49991814134,0
10Desko Liberec A56w634b516w1½43b521w44b3½3w1½2b1½23w49991814132,0
11ŠK ORTEX Hradec Králové A44w53b330w3½22w416b36w2½41b521b47w39991814033,0
12QCC České Budějovice A54w64b1½52w4½27b515w1½25b58w1½26b3½21w59991813333,5
13Unichess Praha A47w639b64w231b4½19w3½7w316b3½1w115b39991714932,5
14ŠK ORTEX Hradec Králové B3w½44b455w521b223w3½17b338w339b3½30w49991712628,5
15ŠK Kuřim A53b641w51b024w512b4½5w220b4½6b2½13w39991615232,5
16TJ Štefanydes Polička A32b620w410b4½7w2½11w338b613w2½22b54w2½9991614636,0
17ŠK Karlovy Vary45b526w45b129w42b1½14w318b238w5½31b4½9991614030,5
18ŠK Plzeň A35w4½30b336w4½3b239w59b217w44b233w4½9991613831,5
19Říčany B46b529w52b126w4½13b2½32w49w231b335w3½9991613730,5
20Panda Rychnov69w616b233w69b½37w4½27b5½15w1½32b4½24w39991612633,5
21ŠA VŠTE České Budějovice A65b5½1w242b514w410b226w522b3½11w212b19991514630,0
22ŠK Spartak Ústí nad Labem A62w651b49w411b25w1½43b4½21w2½16w137b49991512829,5
23TJ Spartak Vlašim B49b4½5w½40b4½32w214b2½56w4½42b3½29w410b29991512728,0
24ŠŠPM Lipky Hradec Králové48w69b½25w515b152w339b347w4½41b3½20b39991512329,5
25ŠK Spartak Ústí nad Labem B2b049w524b165w651b412w126b145w3½43b3½9991512025,0
26Unichess Praha B64w517b256w519b1½61w5½21b125w512w2½40b59991511732,5
27Desko Liberec B63b56w½65b512w146b420w½40b4½28w½42b4½9991511725,5
28BŠŠ Frýdek-Místek C61b67w2½32b262w638b2½53w537w3½27b5½9w29991511435,0
29Bohemians Praha A70w619b162w517b257w4½31b1½54w4½23b246w5½999159932,0
30ŠA VŠTE České Budějovice B67b518w311b2½41w335b440w531w3½7b½14b29991412228,5
31A64 Grygov68b62w1½53b513w1½42b429w4½30b2½19w317w1½9991312929,5
32ŠK Zlín16w069b628w423b48w1½19b243w420w1½39b39991312826,0
33Chotěboř5b061w3½20b046w2½44b3½45w451b336w3½18b1½9991311821,5
34SK OAZA Praha A59b610w145b56w040b255w336b1½49w3½51b3½9991311325,5
352222 ŠK Polabiny B18b1½68w641b339b230w244w455b451w3½19b2½9991311028,5
36MDDM+ŠK Spartak Čelákovice50b337w3½18b1½38w½41b158b534w4½33b2½52w3½9991310825,0
37Sokol Buštěhrad1b036b2½60w545w3½20b1½46w528b2½53w3½22w29991212925,5
38ŠK Lípa A8w1½66b639w336b5½28w3½16w014b317b½41w39991212526,0
39ŠK Kuřim B57b5½13w038b335w418b124w350b514w2½32w39991212327,0
40ŠK Libštát9w048b523w1½54b3½34w430b127w1½59b3½26w19991212121,0
41TJ Kobylisy A60w515b135w330b336w552b3½11w124w2½38b39991212027,0
42ŠK Plzeň B4w054b621w144b431w257b423w2½47b527w1½9991212026,0
43ŠK Lokomotiva Brno B66w58b147w4½10w153b422w1½32b254b525w2½9991211726,5
44ŠK Kuřim C11b114w250b5½42w233w2½35b264w5½60b5½57w3½9991210929,5
45TJ Lanškroun17w158b534w137b2½48w433b257w3½25b2½59w59991210826,5
46ŠK Vinary19w164b551w233b3½27w237b160w550w529b½9991210825,0
47ŠK ZIKUDA Turnov A13b057w543b1½61w2½59b665w524b1½42w155b5½999129828,0
48TJ + DDM Náměšť nad Oslavou24b040w167b653w1½45b268w258w3½66b563w3½999128324,5
49Gambit Jihlava23w1½25b158w364b4½50w354b2½63w634b2½62b3½999119627,5
50Reaktor Bannewitz36w352b044w½69b3½49b363w5½39w146b161w4999119421,5
51Karlovarský šachklub Tietz58w622w246b48b025w261b5½33w335b2½34w2½9991011627,5
52ŠK Ústí nad Orlicí7b1½50w612b1½55w3½24b341w2½53b2½68w5½36b2½9991011528,5
53ŠS Źelezné hory15w060b431w148b4½43w228b152w3½37b2½54w39991010921,5
54ŠK Světlá nad Sázavou12b042w059b440w2½62b549w3½29b1½43w153b39991010720,5
55Unichess Praha C6b067w514b152b2½60w4½34b335w256b4½47w½9991010523,0
56TJ Sokol Domažlice10b059w426b157w268b4½23b1½61w355w1½65b4999109821,5
57ŠACHklub Tábor39w½47b170w656b429b1½42w245b2½65w3½44b2½99999123,5
58TJ Kobylisy B51b045w149b363w369b436w148b2½64w366w3½99998721,0
59SK OAZA Praha B34w056b254w270b647w064b4½65b3½40w2½45b199998221,5
60Bohemians Praha B41b153w237b167w555b1½69w446b144w½70b699997922,0
61ŠK Svitavy28w033b2½66w547b3½26b½51w½56b362w350b2999810020,0
62TJ Spartak Vlašim C22b063w429b128b054w167w668b361b349w2½99989320,5
63ŠK ZIKUDA Turnov B27w162b269w358b366w450b½49b070w648b2½99988022,0
64QCC České Budějovice B26b146w168b4½49w1½65b2½59w1½44b½58b367w699978521,5
65TJ Štefanydes Polička B21w½70b627w125b064w3½47b159w2½57b2½56w299969219,0
66TJ ŠO Chrudim43b138w061b168w263b270w667b548w158b2½99967220,5
67TJ Sokol Zaječice30w155b048w060b170w3½62b066w169b164b09993747,5
68Šachoví draci (mimo soutěž)31w035b064w1½66b456w1½48b462w352b½69w3088717,5
69Střední Polabí (mimo soutěž)20b032w063b350w2½58w260b270b667w568b3087723,5
70TJ Sokol+ZŠ Zaječice (mimo soutěž)29b065w057b059w067b2½66b069w063b060w000732,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Manually input (after Tie-Break matches)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení3: Sum of Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení4: points (game-points)