Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:59:32
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
IM A.Vitolin's blitz memorial-2018
Ostatnia aktualizacja strony16.06.2018 13:23:55, Creator/Last Upload: Riga Chess federation
Search for player
Szukanie
Lista startowa
Nr
Nazwisko
FideID
Fed
Rg
sex
typ
Klub/miasto
1
NM
Makovskis Georgijs
11601132
LAT
2350
Rīga
2
FM
Tokranovs Dmitrijs
11603011
LAT
2338
U20
Rīga
3
IM
Antoms Guntars
11601469
LAT
2269
S50
Rīga
4
NM
Kretainis Kristaps
11602163
LAT
2207
Rīga
5
FM
Krustkalns Kristaps
11602686
LAT
2170
Carnikava
6
FM
Dzjuba Vsevolod
11601280
LAT
2135
Jūrmala
7
MK
Agafonov Yuri Dr
11602104
LAT
2133
S50
Baltezers
8
MK
Laizans Aivars
11603348
LAT
2127
Rīga
9
MK
Pogrebnojs Dmitrijs
11602333
LAT
2127
Jūrmala
10
MK
Ungurs Edgars
11601205
LAT
2068
Rīgas Šaha skola
11
MK
Kolasa Pjotrs
11604255
LAT
2064
U18
Rīga
12
MK
Wenzel Birger
4657497
GER
2064
SK Wasa
13
NM
Saksis Juris
11607084
LAT
2044
S65
Limbaži
14
MK
Bogorad Michail
4678311
GER
2018
S65
Diseldorf
15
MK
Gudovskis Konstantins
11609753
LAT
1991
Rīga
16
MK
Berzins Atis
11607149
LAT
1974
S50
Carnikava
17
MK
Kolesnikovs Ivans
11602244
LAT
1973
Rīga
18
MK
Melderis Uldis
11600845
LAT
1972
S50
Pļaviņas
19
WFM
Vidruska Renate
11601841
LAT
1970
w
Rīga
20
MK
Ungurs Kazimirs
11600705
LAT
1899
S65
Rīga
21
MK
Alipovs Anatoljs
11602392
LAT
1896
S50
Rīga
22
I
Saksis Ivo
11602937
LAT
1883
Limbaži
23
MK
Gercans Visvaldis
11604301
LAT
1836
S50
Sigulda
24
MK
Brikers Aleksandrs
11604646
LAT
1823
U18
Rīgas Šaha skola
25
I
Mikelsons Mikelis-Emils
11607475
LAT
1821
U18
Rīgas Šaha skola
26
I
Dombrovska Stefanija
11605030
LAT
1769
w
S50
Daugavpils
27
MK
Breikss Peteris
11602660
LAT
1764
S50
Koknese
28
I
Senkans Antons
11605480
LAT
1735
S65
Valmiera
29
I
Smits Gundars
11605510
LAT
1734
S50
Rūjiena
30
I
Mitenieks Matiss
11606363
LAT
1728
Cēsis
31
MK
Lapins Janis
11609427
LAT
1721
S65
Rīga
32
MK
Zaklauskis Mintauts
11607173
LAT
1637
S65
Cēsis
33
MK
Kempele Ilze
11608935
LAT
1630
w
Carnikava
34
I
Pomahs Ziedonis
11603194
LAT
1598
S65
Rīga
35
MK
Fridensteins-Bridins Atis
11608960
LAT
1597
U14
Rīgas Šaha skola
36
I
Hakels Eduards
11605707
LAT
1574
Rīga
37
I
Lebedevs Jevgenijs
11604085
LAT
1573
S65
Rīga
38
I
Kurmatovs Marsels
11606320
LAT
1555
S65
Carnikava
39
I
Kriek Zoran
11618086
LAT
1552
U12
Rīga
40
I
Teresenkovs Jevgenijs
11608870
LAT
1552
S50
Saulkrasti
41
MK
Zalcmane Vija
11603445
LAT
1536
w
S65
Rīga
42
I
Hemmelis Viesturs
11605332
LAT
1527
S65
Valmiera
43
I
Markus Viktors
11605421
LAT
1509
S65
Valmiera
44
I
Tamanis Anzelms
11606436
LAT
1496
S65
Valmiera
45
I
Zags Tomass
11611170
LAT
1494
U16
Rīgas Šaha skola
46
I
Francs Marats
11615451
LAT
1400
U10
Olaine
47
I
Mushkey Boris
11610026
LAT
1342
S65
Allazi
48
I
Napins Vadims
11617659
LAT
1289
S65
Rīga
49
I
Magone Andris
11608072
LAT
1243
S65
Valmiera
50
I
Mierins Emils Janis
11616830
LAT
1219
U14
Olaine
51
I
Feldmanis Andrejs
11607912
LAT
0
U16
Jūrmala
52
III
Gansone Aiga
11618671
LAT
0
w
U08
Olaine
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use