Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:15:18
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
3º Encontro Distrital de Xadrez de Montemor-O-Velho-Infatis A/B-Coimbra
Τελευταία ενημέρωση23.05.2018 18:26:23, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: fpxcoimbra
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Almeida Luís
POR
1200
AE Lousã
2
Barros João
POR
1200
AE Eugénio de Castro
3
Cardoso Artur
POR
1200
AE Mira
4
Catarino Afonso
POR
1200
AE Mira
5
Correia Lucas
POR
1200
AE Mira
6
Costa Tiago
POR
1200
A.E. Montemor-o-Velho
7
Diniz Ana
POR
1200
AE Mira
8
Fachada Diogo
POR
1200
AE Eugénio de Castro
9
Fernandes Clara
POR
1200
A.E. Montemor-o-Velho
10
Ferreira João
POR
1200
AE Mira
11
Glavastsky António
POR
1200
AE Eugénio de Castro
12
Gonçalves Ricardo
POR
1200
AE Lousã
13
Maranhão Vitória
POR
1200
AE Mira
14
Melo Renato
POR
1200
AE Lousã
15
Moreira Irina
POR
1200
AE Lousã
16
Neto Cristiano
POR
1200
AE Mira
17
Rodrigues Simão
POR
1200
A.E. Montemor-o-Velho
18
Alves Carlos
POR
1150
AE Eugénio de Castro
19
Boothman Bella
POR
1150
AE Lousã
20
Cabecinha Cândida
POR
1150
AE Lousã
21
Campos Sara
POR
1150
A.E. Montemor-o-Velho
22
Carinhas Beatriz
POR
1150
AE Lousã
23
Correia Simão
POR
1150
AE Lousã
24
Ermida Afonso
POR
1150
AE Eugénio de Castro
25
Francisco José
POR
1150
AE Lousã
26
Gaspar M.Inês
POR
1150
AE Lousã
27
Góis Pedro
POR
1150
AE Mira
28
Lopes Tomás
POR
1150
AE Lousã
29
Lourenço Miguel
POR
1150
AE Mira
30
Mamede Rodrigo
POR
1150
AE Eugénio de Castro
31
Matos Rodrigo
POR
1150
AE Lousã
32
Miranda Ana
POR
1150
AE Lousã
33
Neves Joana
POR
1150
AE Lousã
34
Pedroso Margarida
POR
1150
AE Lousã
35
Santos Rafael
POR
1150
AE Eugénio de Castro
36
Simões Rodrigo
POR
1150
AE Mira
37
Teixeira Afonso
POR
1150
AE Lousã
38
Ventura Daniela
POR
1150
AE Lousã
39
Ventura Vicente
POR
1150
AE Mira
40
Verrissimo Mariana
POR
1150
AE Lousã
41
Batista João
POR
1100
A.E. Montemor-o-Velho
42
Correia Miguel
POR
1100
A.E. Montemor-o-Velho
43
Mendes Salvador
POR
1100
A.E. Montemor-o-Velho
44
Montez Adriana
POR
1100
A.E. Montemor-o-Velho
45
Reis Francisco
POR
1100
A.E. Montemor-o-Velho
46
Silva Diogo
POR
1100
A.E. Montemor-o-Velho
47
Sousa Luís
POR
1100
A.E. Montemor-o-Velho
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
επικεφαλίδα