Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:58:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
GUJARAT STATE SELECTION CHESS TOURNAMENT U-13 GIRLS
Darrera actualització27.05.2018 14:10:31, Creador/Darrera càrrega: Gujarat State Chess Association
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FideID
FED
Elo
Club/Ciutat
1
WCM
Vishwa Vasnawala
46658467
IND
1758
B
2
WFM
Dhyana Patel
35006908
IND
1752
3
Sagar Siya
25098160
IND
1660
4
Agrawal Aanya
46616209
IND
1414
5
Mahi Amit Doshi
35061810
IND
1411
6
Shah Kritee
46616403
IND
1365
B
7
Parikh Urvi
25680056
IND
1360
8
WCM
Patel Riddhi R
46699074
IND
1329
B
9
Swara Hetal Shah
35061909
IND
1318
Vadodara Dist
10
Shah Jiya
45023247
IND
1132
Vadodara Dist
11
Pawani Bhatt
45038635
IND
1116
12
Aakanksha Patel
45033471
IND
1106
13
Vidhi Kaushikbhai Sheth
25681915
IND
1092
14
Falak Joni Naik
45069310
IND
1080
15
Jenisha Khattar
25781987
IND
1061
B
16
Dutt Prapti
25727540
IND
1022
17
Shah Garvi
45095264
IND
1003
18
Aakriti Dubey
IND
0
Abad dist
19
Aarya Patil
IND
0
Bharuch Dist
20
Anjali Soni
IND
0
Jamnagar dist
21
Ashtha Kushwa
IND
0
Surat Dist
22
Babariya Heer P
25776606
IND
0
23
Bhakti Rajai
25697471
IND
0
24
Bhavya Sharma
IND
0
25
Dhatri Purohit
IND
0
26
Dhyana Vichhi
IND
0
27
Dina Patel
IND
0
B
28
Diya Theyashrey
IND
0
Bank
29
Freya Shah
IND
0
Aravali Dist V.N
30
Janushi Raichura
IND
0
31
Kataria Dhruvi J
25778269
IND
0
32
Keya A Patel
IND
0
33
Khushi Unadakat
IND
0
34
Krisha Doshi
IND
0
35
Krishi Sutariya
IND
0
36
Krishna Dalvi
IND
0
Surat Dist
37
Mahi Marvaniya
IND
0
38
Mahika Pandit
IND
0
39
Manushree Patel
IND
0
Abad dist
40
Mehar Chaudhary
IND
0
B
41
Misaree M Shah
IND
0
42
Nakshi Vasnawala
45070881
IND
0
B
43
Nitya B Mudaliar
IND
0
44
Pari S Shah
IND
0
Kutch dist
45
Parin Rajput
IND
0
46
Parmar Krivya
25727575
IND
0
47
Prachi Ranjan
IND
0
48
Pradnya Pagare
IND
0
Bharuch Dist
49
Prisha Mehta
25943278
IND
0
B
50
Prusti Patel
IND
0
Kheda Dist
51
Rajai Simran
25728075
IND
0
52
Ridhima Shah
IND
0
53
Riva Mehta
IND
0
D.P
54
Sachika Tomer
35093746
IND
0
55
Shah Prisha S
45095272
IND
0
Kheda Dist
56
Shivakshi Gupta
IND
0
57
Shravani Goel
IND
0
B
58
Shriya Patel
IND
0
59
Siya Pradhan
IND
0
Bank
60
Soneri N Patel
IND
0
D.P
61
Srushti D Patel
IND
0
B
62
Umika Hirani
IND
0
Jamnagar dist
63
Vanshika B Shah
IND
0
64
Vishwa R Sheth
IND
0
65
Yashvi Marvaniya
IND
0
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió