Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:30:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
V FINAL ESCOLAR PRIMÀRIA 2017-18
Poslední aktualizace26.05.2018 13:21:38, Creator/Last Upload: Katalinsky
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
Skup.
Klub/Místo
1
Allende Artur
C.I.
Aula
2
Altimiras Cai
C.I.
Nou Patufet
3
Amat Jan
C.S.
IPSE
4
Arbonés Oliver
C.I.
Arenal Llevant
5
Arbonés Toni
C.M.
Arenal Llevant
6
Astor Marc
C.I.
Sabastida
7
Balayla Àlex
C.M.
Thau Bcn
8
Beltran Roger
C.M.
IPSE
9
Berengué Alexandre
C.I.
Pare Manyanet
10
Blasco Pol
C.M.
Dominiques
11
Blinder Àlex
C.S.
Nausica
12
Borrell Xavi
C.S.
Ferran Sunyer
13
Bosch Iván
C.M.
Dominiques
14
Campos Alejandro
C.I.
Pare Manyanet
15
Canals Joel
C.M.
Pràctiques
16
Casals Pablo
C.M.
Nausica
17
Cañamero Sofia
C.S.
Pineda
18
Cochs Nicolas
C.S.
Sagrat Cor Sarrià
19
Costa Marc
C.I.
Sedeta
20
Del Alcazar Pau
C.M.
Auró
21
Diaz Clara
C.M.
Thau Bcn
22
Duchene Yannick
C.I.
Nausica
23
Dueñas Leo
C.I.
Xaloc
24
Eraso Alejandro
C.S.
Corazonistas
25
Ezpeleta Óscar
C.S.
Pràctiques
26
Fayos Eric
C.M.
Nausica
27
Garcia Joel
C.M.
Bac de Roda
28
Gavila Eloy
C.I.
Arenal Llevant
29
González Max
C.M.
IPSI
30
Guitart Arnau
C.M.
Thau Bcn
31
Guitart Pau
C.S.
Thau Bcn
32
Jofre Amanuel
C.M.
Nausica
33
Jorrin Patricia
C.I.
IPSE
34
Lanza David
C.S.
IPSE
35
Leyva Noah
C.I.
Corazonistas
36
Lloansí Élia
C.S.
Dominiques
37
Llonch Guiu
C.S.
IPSE
38
López José
C.I.
Xaloc
39
Manau Marc
C.I.
IPSE
40
Matos Leonardo
C.S.
Padre Damián
41
McColl Thomas
C.S.
Nausica
42
Meseguer Eloi
C.S.
Pràctiques
43
Mondria Marino
C.S.
Nou Patufet
44
Noguera Ramon
C.S.
IPSE
45
Obiols Àlex
C.I.
Sagrat Cor Sarrià
46
Okada Jan
C.I.
Arenal Llevant
47
Palmer Quim
C.S.
Alemany Bcn
48
Poyan Àlex
C.I.
SIL
49
Quinde Daniel
C.M.
Casas
50
Rius Roger
C.S.
Thau Bcn
51
Romero Miguel
C.M.
Paco Candel
52
Ruiz Pol
C.M.
Joan Miró
53
San José Gerard
C.M.
Thau Bcn
54
Sarradell Marc
C.M.
Nausica
55
Serrahima Enric
C.I.
Dominiques
56
Serrahima Ramon
C.S.
Dominiques
57
Solà-Sert Guillermo
C.M.
Sagrat Cor Sarrià
58
Vera Cristina
C.S.
Pineda
59
Vidal Marc
C.I.
Sagrat Cor Sarrià
60
Vila Miquel
C.I.
Xaloc
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž