Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 10:55:32
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Մրցաշար 3-րդ կարգի համար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/
Τελευταία ενημέρωση25.05.2018 15:17:27, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Chess Academy of Armenia
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Ասատուրյան Նարեկ
ARM
4
Սանոյան
2
Ավետիսյան Լևոն
ARM
4
Մովսիսյան
3
Ավետիսյան Խաչատուր
ARM
4
Խալաֆյան
4
Աֆանդյան Առնո
ARM
4
Առաքելյան
5
Բաբաջանյան Բաղդասար
ARM
4
Պողոսյան
6
Բաբաջանյան Էդգար
ARM
4
Պողոսյան
7
Բաղդասարյան Գրիգոր
ARM
4
Սանոյան
8
Բաղդասարյան Հակոբ
ARM
4
Մկռտչյան
9
Գրիգորյան Արամ
ARM
4
Աղասարյան
10
Գրիգորյան Սարգիս
ARM
4
Աղասարյան
11
Դանիելյան Արեն
ARM
4
Սանոյան
12
Դեգերյան Ռիչարդ
ARM
4
Աղասարյան
13
Կիրակոսյան Լևոն
ARM
4
Սանոյան
14
Հակոբյան Եղիշե
ARM
4
Առաքելյան
15
Հարությունյան Ալեքս
ARM
4
Պողոսյան
16
Հարությունյան Վլադիմիր
ARM
4
Մելքոնյան
17
Հովհաննիսյան Ադելա
ARM
4
Մկրտչյան
18
Հովհաննիսյան Հարություն
ARM
4
Հայրապետյան
19
Հովհաննիսյան Ռաֆիկ
ARM
4
Սանթրյան
20
Հովսեփյան Դանիել
ARM
4
Սանոյան
21
Ղոնջեյան Արեգ
ARM
4
Մելքոնյան
22
Մակինյան Դավիթ
ARM
4
Աղասառյան
23
Մարգարյան Ալեքսանդր
ARM
4
Հայրապետյան
24
Միրզոյան Նարեկ
ARM
4
Խալաֆյան
25
Պետրոսյան Դավիթ
ARM
4
Առաքելյան
26
Պողոսյան Արարատ
ARM
4
Հայրապետյան
27
Սամվելյան Լառա
ARM
4
Գրիգորյան
28
Սարգսյան Արմեն
ARM
4
Սարգսյան
29
Սարգսյան Դավիթ
ARM
4
Գրիգորյան
30
Սարդարյան Միլա
ARM
4
Պողոսյան
31
Սաֆարյան Համլետ
ARM
4
Սանոյան
32
Սերոբյան Մարատ
ARM
4
Գասպարյան
33
Սիրադեղյան Դավիթ
ARM
4
Նաիրա Հ.
34
Տոնոյան Անահիտ
ARM
4
Հայրապետյան
35
Քոչարյան Քոչար
ARM
4
Առաքելյան
36
Օհանյան Ռազմիկ
ARM
4
Աղասարյան
37
Օհանջանյան Դավիթ
ARM
4
Հայրապետյան
38
Օռլով Մաքսիմ
ARM
4
Առաքելյան
39
Աբրահամյան Դավիթ *
ARM
0
Աղասարյան
40
Բոտոյան Արմեն *
ARM
0
Սանթրյան
41
Նահապետյան Տիգրան *
ARM
0
Մկրտչյան
42
Նիկողոսյան Օնիկ *
ARM
0
Հայրապետյան
43
Պետրոսյան Էրիկ *
ARM
0
Սանթրյան
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα