Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:01:38
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 19.05. - 20.05.2018.
Zadnja izmjena20.05.2018 12:51:44, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FED
Rtg
spol
Vrsta
Klub/Grad
1
III
Aizstrauts Ernests
LAT
0
U08
N. Kovšuns
2
III
Antjufejevs Vsevolods
LAT
0
3
III
Auziņš Kristers
LAT
0
U08
L. Ungure
4
III
Azarjans Timurs
LAT
0
U10
A. Smirnovs
5
III
Bogdanovs Aleksandrs
LAT
0
U10
L. Borisovs
6
III
Boroņins Svjatoslavs
LAT
0
U10
N. Katišonoks
7
III
Bulgakovs Aleksandrs
LAT
0
U10
A. Smirnovs
8
III
Danilkovs Kirills
LAT
0
U12
A. Raudive
9
III
Dimšakovs Artjoms
LAT
0
U12
A. Raudive
10
III
Dzerelis Johans
LAT
0
U16
N. Kovšuns
11
III
Jablokovs Ņikita
LAT
0
U10
A. Raudive
12
III
Kaptjugs Arsenijs
LAT
0
U10
A. Smirnovs
13
III
Karpovs Jegors
LAT
0
U12
A. Smirnovs
14
III
Koļasa Artjoms
LAT
0
U10
L. Borisovs
15
III
Kučina Polina
LAT
0
w
U08
P. Ni
16
III
Labecka Maria
LAT
0
w
U08
J. Valeinis
17
III
Mucenieks Marks
LAT
0
U16
V. Troņenkovs
18
III
Paikens Reinis
LAT
0
U10
S. Galkins
19
III
Pekarskis Vsevolods
LAT
0
U08
L. Borisovs
20
III
Platonovs Nikolajs
LAT
0
U06
L. Gordijeviča
21
III
Raudenieks Kristians
LAT
0
U10
V. Troņenkovs
22
III
Raudenieks Markus
LAT
0
U10
V. Troņenkovs
23
III
Rubežnīks Denis
LAT
0
U10
A. Smirnovs
24
III
Skitskijs Aleksejs
LAT
0
U10
L. Borisovs
25
III
Spuriņš Ivo Marko
LAT
0
U12
V. Troņenkovs
26
III
Titovs Aleksejs
LAT
0
27
III
Titovs Markuss
LAT
0
U14
Di. Matisone
28
III
Trapāne Eva Samanta
LAT
0
w
U14
E. Ungurs
29
III
Vecvanags Aksels
LAT
0
U12
N. Kovšuns
30
III
Vidrusks Jēkabs
LAT
0
U10
V. Putka
31
III
Vigulis Edgars
LAT
0
U16
E. Ungurs
32
III
Vucens Roberts
LAT
0
U12
E. Ungurs
33
III
Vārpiņš Kristiāns
LAT
0
U10
V. Putka
34
III
Zaķis Jānis
LAT
0
U14
V. Troņenkovs
35
III
Zilbers Tomass
LAT
0
U10
J. Valeinis
36
III
Zirnis Reinis
LAT
0
U12
J. Valeinis
37
III
Ļebedeva Amelija
LAT
0
w
U12
Di. Matisone
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use