Otvorene majstrovstva ZS sv.Ladislava 2017-18

OrganizátorZS sv.Ladislava a TSK
FederáciaSlovensko ( SVK )
Hlavný rozhodcaBujna
Bedenkzeit2x15min
Rating calculation-
Dátum2018/05/16
Ø rating1015
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 16.05.2018 16:51:57, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečná tabuľka po 7 kolách

Por.TMenoEloFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.RdBody TB1  TB2  TB3 
1Bujnova Sara1310SVK 36b1 26w1 7b1 10w1 3b1 6w1 4b17,028,028,07
2Kovacik Oliver1000SVK 27w1 4b½ 11w1 3b0 19w1 13w1 5b15,529,521,05
3Babala Martin1079SVK 6b1 8w1 22b1 2w1 1w0 5b0 14b15,034,523,05
4Novotny Pavol1000SVK 24b1 2w½ 15b1 12w1 5w½ 10b1 1w05,032,522,54
5Bujnova Karolina1000SVK 31b1 25w1 12b½ 7w1 4b½ 3w1 2w05,030,023,04
6Mitosinka Jozef1000SVK 3w0 30b1 28w1 22w1 8b1 1b0 15w15,029,519,05
7Durdy Simon1000SVK 32b1 14w1 1w0 5b0 23w1 11b1 13w15,029,019,05
8Laudon Viliam1000SVK 30w1 3b0 27w1 23b1 6w0 12b1 10w15,026,519,05
9Sloboda Rudolf1000SVK 26w0 17b1 34w1 11b0 20w1 16b1 19w15,024,017,05
10Seles Samuel1152SVK 34w1 16b1 13w1 1b0 11w1 4w0 8b04,031,021,04
11Mesarosova Karolina1000SVK 18b1 15w1 2b0 9w1 10b0 7w0 24b14,030,518,04
12Poruban Andrej1000SVK 17w1 33b1 5w½ 4b0 24w½ 8w0 22b14,027,018,03
13Peter Simon1000SVK 37b1 24w1 10b0 25w1 16w1 2b0 7b04,025,520,04
14Peter Samuel1000SVK 20w1 7b0 16w0 26b1 33w1 22b1 3w04,025,516,04
15Tarina Peter1040SVK 19w1 11b0 4w0 34b1 32b1 25w1 6b04,024,516,04
16Magdolen Filip1000SVK 38b1 10w0 14b1 32w1 13b0 9w0 28b14,022,517,04
17Karaba Rudolf1000SVK 12b0 9w0 38b1 19w0 31b1 27w1 23b14,021,511,04
18Vaclavik Samuel1000SVK 11w0 19b0 36b0 37w1 38b1 32w1 25b14,015,010,04
19Nagy Patrik1000SVK 15b0 18w1 20w½ 17b1 2b0 21w1 9b03,529,514,53
20Gabris Simon1000SVK 14b0 35w1 19b½ 21w½ 9b0 24b½ 33w13,522,512,52
21Ferkova Lucia1000SVK 23w0 32b0 35w1 20b½ 26w1 19b0 30w13,519,011,03
22Kralik Timotej1000SVK 29w1 23b1 3w0 6b0 28b1 14w0 12w03,027,016,03
23Orolin Tomas1000SVK 21b1 22w0 26b1 8w0 7b0 29w1 17w03,026,514,03
24Ducky Adam1000SVK 4w0 13b0 31w1 27b1 12b½ 20w½ 11w03,026,011,52
25Matuska Sebastian1000SVK 28w1 5b0 29w1 13b0 30w1 15b0 18w03,025,515,03
26Laudon Lukas1000SVK 9b1 1b0 23w0 14w0 21b0 36w1 32b13,025,510,03
27Rohac Adam1000SVK 2b0 37w1 8b0 24w0 36b1 17b0 34w13,021,510,03
28Trencansky Richard1000SVK 25b0 31w1 6b0 35b1 22w0 33b1 16w03,021,012,03
29Schmizing Simon1000SVK 22b0 36w1 25b0 33w0 34w1 23b0 35w13,015,510,03
30Suchanova Michaela1000SVK 8b0 6w0 37b1 36w1 25b0 31w½ 21b02,521,010,02
31Nagy Simon1000SVK 5w0 28b0 24b0 38w1 17w0 30b½ 36b12,519,06,02
32Orolin Lukas1000SVK 7w0 21w1 33b1 16b0 15w0 18b0 26w02,025,511,02
33Krajcovic Jakub1000SVK 35b1 12w0 32w0 29b1 14b0 28w0 20b02,021,011,02
34Mikulas Ondrej1000SVK 10b0 38w1 9b0 15w0 29b0 37w1 27b02,020,58,02
35Rusnak Peter1000SVK 33w0 20b0 21b0 28w0 37b½ 38w1 29b01,516,53,51
36Mesarosova Kolete Viktoria1000SVK 1w0 29b0 18w1 30b0 27w0 26b0 31w01,025,05,01
37Gabrisova Hana Melania1000SVK 13w0 27b0 30w0 18b0 35w½ 34b0 38w½1,017,52,00
38Sulo Denis1000SVK 16w0 34b0 17w0 31b0 18w0 35b0 37b½0,519,00,50

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories