Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 02:21:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Всеукраїнський фестиваль "Миколаїв Чесс Фест". Турнір E. Рапід - діти
Viimeisin päivitys22.06.2018 17:23:45, Creator/Last Upload: Nikolayeb CF
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
Bilovil Bogdan
14168766
UKR
1882
2
Yarmolenko Roman
14177820
UKR
1717
3
Berin Artem
14189100
UKR
1649
4
Goncharenko Rostislav
14156962
UKR
1634
5
Misiura Danil
14161540
UKR
1632
6
Eropunov Gleb
14196190
UKR
1628
7
Semeshko Mykola
34112570
UKR
1627
8
Garsky Vladyslav
34100270
UKR
1576
9
Marchenko Andrei
14179938
UKR
1567
10
Bandura Artem
14175452
UKR
1495
11
Molchanov Evgeniy
14174375
UKR
1481
12
Tyshchenko Bogdan
14175428
UKR
1456
13
Mukhamed Nazir
14196239
UKR
1448
14
Korman Nikita
14196204
UKR
1446
15
Dyachuk Artem
34107924
UKR
1424
16
Fonchikova Veronika
14178915
UKR
1421
17
Petkov Maxim
34101624
UKR
1368
18
Shcherbina Kirill
14189038
UKR
1367
19
Mazno Daniil
14172186
UKR
1360
20
Trofimchyk Andrii
14199122
UKR
1341
21
Lukashov Boris
14190443
UKR
1312
22
Malakova Polina
14188880
UKR
1305
23
Grigorian Volodia
14188821
UKR
1243
24
Venzhynovych Vira
14175622
UKR
1243
25
Mazurtsova Margarita
14188961
UKR
1239
26
Mykhalets Polina
34110933
UKR
1235
27
Demchuk Bogdan
34116079
UKR
1230
28
Malakov Igor
14174359
UKR
1218
29
Tarnavskiy Georgiy
14189062
UKR
1187
30
Markivskiy Grigoriy
34107932
UKR
1140
31
Abramenko Yehor
34104585
UKR
0
32
Agryzkov Ivan
UKR
0
33
Antoniuk Igor
34104593
UKR
0
34
Denysenko Andrii
UKR
0
35
Desiatnik Olexandr
UKR
0
36
Fedyanin Danylo
34110828
UKR
0
37
Glevskiy Illya
34104623
UKR
0
38
Gorlanova Daria
UKR
0
39
Gostev Rodion
14181428
UKR
0
40
Grushko Sofia
UKR
0
41
Karpiuk Genadii
UKR
0
42
Khrustalev Artem
34121056
UKR
0
43
Konopelko Valeriy
34110887
UKR
0
44
Lukin Bogdan
34119710
UKR
0
45
Malakov Yevgen
34121226
UKR
0
46
Nikolaenkov Mykhaylo
UKR
0
47
Obodovskyi Mykhailo
34120980
UKR
0
48
Pozniak Yunna
UKR
0
49
Savchenko Romanna
34118470
UKR
0
50
Shymchuk Valerii
34101632
UKR
0
51
Smyrnov Kiril
UKR
0
52
Sosna Andriy
UKR
0
53
Sribranets Pavlo
34121862
UKR
0
54
Stradomskiy Vasil
UKR
0
55
Tyshkevich Olexandr
UKR
0
56
Vlasiichuk Yaroslav
UKR
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot