Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 17:20:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Republičko školsko takmičenje u šahu - dečaci 3. razred
Τελευταία ενημέρωση19.05.2018 19:22:32, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Sahovski Savez Vojvodine
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Kanacki Vuk
995010
SRB
1611
Pancevo
2
Trajkovic Djordje
979252
SRB
1429
Bg
3
Nikacevic Sergej
987700
SRB
1288
Bg
4
Topalovic Dimitrije
987735
SRB
1263
Bg
5
Crevar Stefan
990450
SRB
1088
Bg
6
Markovic Stefan R
992895
SRB
1011
Kragujevac
7
Borovic Filip
SRB
990
Ivanjca
8
Ciric Andrija
SRB
990
Trstenik
9
Djedovic Dejan
SRB
990
Prokuplje
10
Djerfi David
SRB
990
Pancevo
11
Ignjatovic Ilija
SRB
990
Aleksinac
12
Litricin Nikola
SRB
990
Zrenjanin
13
Markovic Djordje
SRB
990
Subotica
14
Mihailovic Matija
SRB
990
Valjevo
15
Milovanovic Sava
SRB
990
Jagodina
16
Milutinovic Uros
SRB
990
S.Banovci
17
Nedeljkovic Nikola
SRB
990
Zajecar
18
Pantovic Bogdan
SRB
990
Raska
19
Petrovic Dusan
SRB
990
Pozarevac
20
Roganovic Mateja
SRB
990
Vrbas
21
Sabo Marko
SRB
990
Senta
22
Stanic Strahinja
SRB
990
Odzaci
23
Stojanovic Dusan
SRB
990
Leskovac
24
Tirnanic Andrija
SRB
990
Smederevo
25
Zafirovic Milan
SRB
990
Stubal
26
Bogdanovic Mihajlo
SRB
980
Ivanjica
27
Djokic Mateja
SRB
980
Krusevac
28
Gligoric Nikola
SRB
980
Subotica
29
Milenkovic Mateja
SRB
980
Kragujevac
30
Mirkovic Aleksandar
SRB
980
Indjija
31
Pantic Arsen
SRB
980
Ns
32
Popovic Stefan
SRB
980
Sikirica
33
Radojevic Veljko
SRB
980
Osipaonica
34
Radulovic Dusan
SRB
980
Raska
35
Stojanovic Luka
SRB
980
Leskovac
36
Trajkovic Mateja
SRB
980
Vranje
37
Veskovic Petar
SRB
980
Nis
38
Kotur Novak
SRB
970
Indjija
39
Leskovac Nikola
SRB
970
NS
40
Novakovic Strahinja
SRB
970
Raska
41
Rajlic Boris
SRB
970
Bg
42
Lukic Vukasin
SRB
960
NS
43
Bensa Nikola
SRB
950
Kulpin
44
Plemic Matija
SRB
950
Bg
45
Radic Marko
SRB
940
Bg
46
Raskovic Ilija
SRB
930
Bg
47
Balaban Ognjen
SRB
920
Bg
48
Pesic Vuk
SRB
900
Bg
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα