Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 00:45:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Volta i Volta
Darrera actualització01.07.2010 06:20:09, Creador/Darrera càrrega: Gabriel Perez Marco
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FED
Elo
Club/Ciutat
1
Alonso Rosell Alvar
ESP
2527
Gerunda
2
Pruja Ramirez de Cartagena Marc
ESP
2322
Gerunda
3
Fons Montesinos Joaquim
ESP
2292
Guixolenc
4
Mundet Riera Jaume
ESP
2239
Figueres
5
Guso Llorca Jordi
ESP
2226
Gerunda
6
Parramon Ros Francesc
ESP
2181
Gerunda
7
Triadu Cassa Jordi
ESP
2177
Olot
8
Vinardell Cruañas Sergi
ESP
2134
Olot
9
Serra Labrador Carles
ESP
2119
Gerunda
10
Alvarez Serra Jordi
ESP
2113
Cassà
11
Diaz Muñoz Sergi
ESP
2109
Banyoles
12
Barneda Ciurana Jordi
ESP
2065
La bisbal
13
Saurina Suñer Francesc Xavier
ESP
2064
Gerunda
14
Montpart Pons Jordi
ESP
2060
Gerunda
15
Diaz Comas Jordi
ESP
2057
Santa Eugenia
16
Serra Palomar Josep
ESP
2041
Gerunda
17
Castrillon Otero Javier
ESP
2040
Gerunda
18
Garriga Cazorla Pere
ESP
1993
Mollet
19
Urbano Cabrera Moises
ESP
1974
Salt i Girona
20
Mundet Riera Joaquim
ESP
1960
Gerunda
21
Gallart Vila Joan
ESP
1959
Santa Eugenia
22
Alonso Arenales Pablo
ESP
1949
Gerunda
23
Panades Catarineu Oriol
ESP
1912
Llinars
24
Molinero Jose
ESP
1878
Gerunda
25
Pruja Ramirez de Cartagena Eduard
ESP
1861
Gerunda
26
Alarcon Pages Salvador
ESP
1832
Santa Eugenia
27
Vidal Palou Jordi
ESP
1820
Santa Eugenia
28
Coll Josifov Richard
ESP
1773
Gerunda
29
Boada Martin David
ESP
1764
Gerunda
30
Homs Espinosa Alain
ESP
1746
Dotze Castells
31
Mallol Descarrega Gerard
ESP
1745
Figueres
32
Pons Cezon Elisabet
ESP
1740
Gerunda
33
Torres Camps Ferran
ESP
1718
Gerunda
34
Garriga Cazorla Helena
ESP
1713
Mollet
35
Granados Aguilera Cristian
ESP
1709
Figueres
36
Gultresa Boada Isaac
ESP
1706
Gerunda
37
Toader Tudor
ESP
1706
Santa Eugenia
38
Barris Sanchez Adria
ESP
1705
Gerunda
39
Panades Catarineu Nuria
ESP
1703
LLinars
40
Amaya Pau
ESP
1700
Gerunda
41
Aymerich Verdaguer Eduard
ESP
1700
Olot
42
Boada Oriol
ESP
1700
Gerunda
43
Coll Laura
ESP
1700
Gerunda
44
Garriga Sole Pere
ESP
1700
Mollet
45
Gubau Miquel
ESP
1700
Gerunda
46
Mallol Descarrega Aleix
ESP
1700
Figueres
47
Mallol Descarrega Jordi
ESP
1700
Figueres
48
Mallol Descarrega Marti
ESP
1700
Figueres
49
Planella Bru
ESP
1700
Gerunda
50
Romero Jose Luis
ESP
1700
Santa Eugenia
51
Saurina Colomer Carles
ESP
1700
Gerunda
52
Senabres Pau
ESP
1700
Gerunda
53
Simo David
ESP
1700
Gerunda
54
Torres Garcia Xavier
ESP
1700
Gerunda
55
Vidal Jaume
ESP
1700
Santa Eugenia
56
Volkov Pakhomov Ivan
ESP
1700
Gerunda
57
Xandrich Crosas Eduard
ESP
1700
Gerunda
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió