Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

26. ročník Šachového festivalu Ústí n. L. 2018 Open „B“, do ELO 2018, rapid šach

Poslední aktualizace19.05.2018 18:20:44, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Kopecký JiříCZE1953TJ Kralupy nad Vltavou5,50,022,531,0
27Jirásek JiříCZE1872ŠK Slovan Jirkov5,50,021,029,5
34Tureček VáclavCZE1921SK Šachy Chlumec5,50,020,028,0
411Dolgopolov OleksandrUKR17545,00,017,524,5
56Bažantová MarieCZE1880ŠK Spartak Ústí nad Labem4,50,024,032,5
69Lešák OndřejCZE1858SK Děčín4,50,021,027,0
75Bürgermeister MichalCZE1901Šachy Povrly4,50,019,528,0
810Zielinski HubertPOL18484,50,018,026,0
92Kolář DanielCZE1948ŠK Spartak Ústí nad Labem4,00,019,027,0
1013Davídek BohuslavCZE1736ŠK Loko Praha z.s.4,00,016,523,5
1114Diviš JiříCZE1714SK Děčín4,00,015,521,5
1216Růžička VáclavCZE1647DDM Praha 63,50,019,527,5
1312Purkyt JaroslavCZE1746SK Děčín3,50,014,021,0
1418Mašek DanielCZE1602SK Děčín3,00,019,027,0
153Veltruský PetrCZE1925TJ Lokomotiva Ústí nad Labem3,00,019,026,0
1617Buřita DobroslavCZE1612ŠK Frýdlant, z.s.3,00,017,523,5
1715Lánský PetrCZE1654TJ Kralupy nad Vltavou3,00,017,023,0
1821Balcerczak EwaPOL13313,00,012,517,5
198Zaťko MichalCZE1861ŠK Slavie Děčín3,00,012,517,5
2019Janda KryštofCZE1537ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.2,50,016,523,5
2122Russo DavidCZE1223ŠK Spartak Ústí nad Labem2,00,015,521,0
2223Adam DominikCZE1160TJ Uranové doly Hamr2,00,014,520,0
2320Sysel FrantišekCZE1413ŠK Spartak Ústí nad Labem1,00,011,517,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement