Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor v rapid šachu PDŠS HD 16-20 2018

Poslední aktualizace12.05.2018 18:39:49, Creator/Last Upload: czech republic licence 7

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Jun RudolfCZE1901TJ CHS Chotěboř8,00,047,051,5
22Cach JakubCZE19122222 ŠK Polabiny, z.s.7,51,045,550,0
31Říha VojtěchCZE2055ŠO Hlinsko7,50,047,050,5
44Kupsa MatějCZE1835TJ Lanškroun6,00,041,544,0
519Králová GabrielaCZE1291TJ Sokol Zaječice6,00,041,043,5
69Holásek VojtěchCZE1642ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5,50,048,051,5
712Klabeneš PetrCZE1602TJ CHS Chotěboř5,50,038,541,5
813Novotný OndřejCZE1592ŠO Hlinsko5,00,047,548,5
96Píše JiříCZE1736ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5,00,047,051,5
1010Šmajzrová VeronikaCZE1622TJ Štefanydes Polička5,00,045,549,0
118Cach OndřejCZE16702222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,043,045,5
1211Nešpůrek JanCZE16062222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,042,545,5
1315Simon JakubCZE1562TJ Štefanydes Polička5,00,037,539,5
1416Horák VojtěchCZE1513TJ Lanškroun5,00,035,538,0
1526Nikolinko TomášCZE1168TJ Lokomotiva Česká Třebová5,00,034,537,0
167Ježek JakubCZE1678Sokol Mistrovice4,50,043,046,5
1714Kalousová JulieCZE1576TJ Lanškroun4,50,042,546,5
185Bouchal LukášCZE1779Sokol Mistrovice4,50,041,044,5
1918Pilná JitkaCZE14052222 ŠK Polabiny, z.s.4,50,041,044,5
2022Štulpa MiroslavCZE1247ŠK Svitavy4,50,034,035,0
2123Plíva PetrCZE12202222 ŠK Polabiny, z.s.4,50,033,536,0
2228Bohuňovská TerezaCZE1027ŠK Svitavy4,50,032,033,0
2321Haas MatoušCZE1264ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald4,02,033,535,5
2433Tanko PavelCZE1000ŠK Svitavy4,00,030,031,0
2530Mráz VáclavCZE1010ŠK Svitavy4,00,026,527,5
2617Bulva FrantišekCZE1453ŠK Svitavy3,50,037,539,5
2725Hrdina FilipCZE1170ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald3,50,034,537,0
2827Hegrová JanaCZE1059TJ Slovan Moravská Třebová3,50,032,033,0
2924Kozák MichalCZE1192ŠK Svitavy3,00,035,037,5
3020Biedla VojtěchCZE1287ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald3,00,030,032,0
3132Langr AdamCZE1000TJ Slovan Moravská Třebová3,00,029,530,5
3231Kotrčová DanielaCZE1000TJ Lanškroun2,50,028,529,5
3329Filip KarelCZE1027TJ Jablonné nad Orlicí1,50,029,031,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement