Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přebor žáků ostravských škol - skupina B

Poslední aktualizace03.05.2018 16:13:13, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Konečná tabulka po 7 kolech

Poř.JménoRtgFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.RdBody PH 1  PH 2  PH 3 
1Buchta Bartoloměj1444CZE 62b1 33w1 4b1 6w1 3b1 2w½ 10b16,526,035,027,0
2Oborný Stanislav1407CZE 7w1 22b1 19w1 18b1 5w1 1b½ 12w16,523,534,027,0
3Kubiczek Michal1588CZE 51w1 44b1 24w1 9b1 1w0 14b1 11w16,022,031,525,0
4Goňo Albert1000CZE 68b1 60w1 1w0 29b1 21w1 18b1 14w16,019,027,523,0
5Vaněk Jakub1185CZE 38b1 40w1 39b1 15w½ 2b0 36w1 20b15,519,029,023,0
6Knettig Matyáš1134CZE 29w1 48b1 8w1 1b0 7w0 15w1 19b15,022,532,021,0
7Molin Tomáš1000CZE 2b0 65w1 20b1 25w1 6b1 11b0 24w15,022,030,519,0
8Zeman Daniel1000CZE 30b1 20w1 6b0 13w1 11w0 47b1 23w15,022,030,020,0
9Bednář Samuel1000CZE 43b1 26w1 10b1 3w0 18w0 45b1 22w15,020,529,521,0
10Šigut Dominik1000CZE 42w1 49b1 9w0 39w1 23b1 22b1 1w05,020,029,522,0
11Kubiczek Petr1010CZE 61b1 59w1 18b0 45w1 8b1 7w1 3b05,019,528,022,0
12Šuchma Jakub1054CZE 45b1 18w0 40b1 38w1 46b1 19w1 2b05,018,027,521,0
13Přibyl Zdeněk1000CZE 16w0 75b1 37w1 8b0 63w1 21b1 18w15,018,023,517,0
14Buchta Radek1000CZE 31w1 16b½ 50w1 36b1 15b1 3w0 4b04,522,531,522,0
15Gajdoš Matěj1053CZE 46w1 37b1 21w1 5b½ 14w0 6b0 28w14,521,029,521,0
16Ďuriš David1000CZE 13b1 14w½ 36b0 34w1 25b0 40w1 43b14,519,528,017,0
17Ruibar Vít1000CZE 20b0 74w½ 41b0 65w1 57w1 56b1 37w14,514,019,013,0
18Sýkora David1000CZE 27b1 12b1 11w1 2w0 9b1 4w0 13b04,026,036,521,0
19Mechel Matyáš1000CZE 32b1 25w1 2b0 56w1 28b1 12b0 6w04,022,031,020,0
20Alex Wi1000CZE 17w1 8b0 7w0 57b1 52w1 33b1 5w04,021,529,516,0
21Šebesta Šimon1000CZE 23b1 41w1 15b0 33w1 4b0 13w0 49b14,021,030,018,0
22Makhoul Oliver1000CZE 65b1 2w0 60b1 32w1 26b1 10w0 9b04,020,529,019,0
23Kubíček Rafael1000CZE 21w0 31b1 67w1 50b1 10w0 25w1 8b04,020,027,017,0
24Bum Jin1000CZE 71b1 28w1 3b0 26w0 38b1 46w1 7b04,019,527,518,0
25Balogh Daniel1227CZE 35w1 19b0 51w1 7b0 16w1 23b0 45w14,019,527,516,0
26Číž Marek1000CZE 47w1 9b0 64w1 24b1 22w0 27w½ 34b½4,019,026,017,5
27Firla Jiří1000CZE 18w0 29b0 75w1 48b1 35w1 26b½ 31w½4,019,023,513,5
28Šebesta František1000CZE 64w1 24b0 42w1 47b1 19w0 30w1 15b04,018,525,018,0
29Parma Jonáš1000CZE 6b0 27w1 69b1 4w0 30b0 64b1 47w14,018,026,014,0
30Hrbáč Jan1000CZE 8w0 61b1 48w1 46b0 29w1 28b0 36b14,017,525,015,0
31Schwarz Otto1000CZE 14b0 23w0 54b½ 74w1 53b1 41w1 27b½4,017,523,012,0
32Suk Jin0CZE 19w0 35b1 55w1 22b0 47w0 52b1 56w14,017,023,514,0
33Křížkovský Lukáš1000CZE 67w1 1b0 63w1 21b0 59w1 20w0 46b14,015,524,016,0
34Salva Kristián1000CZE 57w½ 58b0 73w1 16b0 51w1 42b1 26w½4,015,521,514,0
35Obrusník Marek1000CZE 25b0 32w0 70b1 69w1 27b0 63w1 48b14,015,021,012,0
36Zapletal Vítek1000CZE 58w½ 57b1 16w1 14w0 41b1 5b0 30w03,519,027,017,5
37Wróbel Tomáš1000CZE 54b1 15w0 13b0 53w½ 61b1 39w1 17b03,518,526,014,0
38Olšar Jakub1000CZE 5w0 66b1 49w1 12b0 24w0 44b½ 64w13,517,525,013,0
39Lazar Tomáš1000CZE 63w1 56b1 5w0 10b0 50w½ 37b0 57w13,516,524,015,5
40Malík Marek1000CZE 66w1 5b0 12w0 67b1 56w½ 16b0 58w13,516,524,013,5
41Grendysa Vojtěch1000CZE 73w½ 21b0 17w1 58b1 36w0 31b0 59w13,516,522,513,5
42Kuhn David1000CZE 10b0 72w1 28b0 71w1 43b½ 34w0 60b13,516,023,012,5
43Ruláková Veronika1000CZE 9w0 47b0 66w1 64b1 42w½ 58b1 16w03,515,522,512,5
44Jelínek Vojtěch1000CZE 70b1 3w0 45b0 52w0 71b1 38w½ 61b13,514,022,012,0
45Pavliska Matyáš1000CZE 12w0 76b1 44w1 11b0 49w1 9w0 25b03,020,526,014,0
46Petrzik Oliver1000CZE 15b0 54w1 53b1 30w1 12w0 24b0 33w03,019,527,515,0
47Kaděra Vít1000CZE 26b0 43w1 59b1 28w0 32b1 8w0 29b03,019,527,014,0
48Straka Matyáš1000CZE 53b1 6w0 30b0 27w0 69b1 55b1 35w03,018,025,012,0
49Ermis Jakub1000CZE 72b1 10w0 38b0 62w1 45b0 50b1 21w03,016,023,013,0
50Zářický Jan1000CZE 74b1 69w1 14b0 23w0 39b½ 49w0 54b½3,015,521,015,0
51Mikesková Adina1000CZE 3b0 70w1 25b0 60w½ 34b0 65w½ 66w13,014,522,510,0
52Mosler Vít1000CZE 56w0 63b0 68w1 44b1 20b0 32w0 65b13,014,020,010,0
53Duroň Ondřej1000CZE 48w0 73b1 46w0 37b½ 31w0 59b½ 70w13,014,019,510,0
54Hon Jan1000CZE 37w0 46b0 31w½ 63b0 73w1 68b1 50w½3,013,519,08,0
55Lacina Matyáš1000CZE 60b0 68w1 32b0 59w0 66b1 48w0 63b13,012,018,010,0
56Kalous Jan1000CZE 52b1 39w0 58w1 19b0 40b½ 17w0 32b02,518,025,013,5
57Bubeníček Adam1000CZE 34b½ 36w0 74b1 20w0 17b0 62w1 39b02,517,523,010,5
58Horák Jiří1000CZE 36b½ 34w1 56b0 41w0 60b1 43w0 40b02,516,523,012,5
59Wiederman Bruno1000CZE 76w1 11b0 47w0 55b1 33b0 53w½ 41b02,516,522,012,0
60Šusták Jan1000CZE 55w1 4b0 22w0 51b½ 58w0 69b1 42w02,516,024,011,0
61Roman Michal1000CZE 11w0 30w0 65b½ 73b1 37w0 67b1 44w02,515,021,58,5
62Miksa Josef1000CZE 1w0 67b0 72w1 49b0 68w½ 57b0 73w12,511,519,57,5
63Ščurek Petr1000CZE 39b0 52w1 33b0 54w1 13b0 35b0 55w02,017,525,510,0
64Koloničný Ondřej1000CZE 28b0 71w1 26b0 43w0 70b1 29w0 38b02,017,023,09,0
65Mrázek Daniel0CZE 22w0 7b0 61w½ 17b0 75w1 51b½ 52w02,017,022,56,5
66Ruibar Václav0CZE 40b0 38w0 43b0 72b1 55w0 71w1 51b02,015,020,56,0
67Štix Jáchym1000CZE 33b0 62w1 23b0 40w0 74b½ 61w0 68b½2,014,519,58,0
68Veselá Rozálie1000CZE 4w0 55b0 52b0 76w1 62b½ 54w0 67w½2,013,520,06,0
69Botoš Sebastian1000CZE 75w1 50b0 29w0 35b0 48w0 60w0 76b12,013,017,58,0
70Závodný Lukáš1000CZE 44w0 51b0 35w0 75b1 64w0 74w1 53b02,012,517,06,0
71Sroka Václav1000CZE 24w0 64b0 76w1 42b0 44w0 66b0 75b12,011,516,06,0
72Sýkora Adam1000CZE 49w0 42b0 62b0 66w0 76b½ 75w½ 74b12,09,013,03,5
73Vozníková Vanda1000CZE 41b½ 53w0 34b0 61w0 54b0 76w1 62b01,514,519,05,5
74Jurečková Sofie1000CZE 50w0 17b½ 57w0 31b0 67w½ 70b0 72w01,013,520,04,5
75Rycka Michal1000CZE 69b0 13w0 27b0 70w0 65b0 72b½ 71w00,512,019,01,0
76Halfar Filip1000CZE 59b0 45w0 71b0 68b0 72w½ 73b0 69w00,510,515,01,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Advertisement