Jarní turnaj 2018, turnaj Talentů do 16 let 39. ročníkPoslední aktualizace19.05.2018 16:10:44, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Abecední seznam hráčů
Čís. | | Jméno | FideID | Rtg | FED | Klub/Místo |
1 | | Barák David | 387347 | 1950 | CZE | ŠK Duras BVK |
2 | | Botek Martin | | 1035 | CZE | KVASACO Vacenovice |
3 | | Bureš Petr | | 1000 | CZE | ŠK Slavoj Velké Pavlovice |
4 | | Duben Matěj | | 1000 | CZE | ZŠ Dolní Věstonice |
5 | | Dvořáková Olga | 383325 | 1646 | CZE | Spartak Adamov |
6 | | Faja Vilém | 376388 | 1754 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
7 | | Foltán Tomáš | | 1000 | CZE | Galerie Závodný Mikulov |
8 | | Frk Tomáš | 390534 | 1083 | CZE | GPOA Znojmo, spolek |
9 | | Havel Vojtěch | 23702990 | 1200 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. |
10 | | Hladký Tadeáš | 23707224 | 1659 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
11 | | Joch Petr | | 1120 | CZE | Šachy Zastávka |
12 | | Jordán Pavel | | 1129 | CZE | GPOA Znojmo, spolek |
13 | | Kamenský Jeroným | 23723238 | 1037 | CZE | ŠK Hustopeče |
14 | | Khadash Samuel | 399086 | 1641 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
15 | | Křivák Robert | | 1233 | CZE | ŠK Veselí n/M |
16 | | Kužílek Martin | 23723300 | 1217 | CZE | SK Vyškov, z.s. |
17 | | Londin Lukáš Vojtěch | 23710837 | 1465 | CZE | KVASACO Vacenovice |
18 | | Londinová Jasmína Marie | 23710829 | 1256 | CZE | KVASACO Vacenovice |
19 | | Mereda Matěj | | 1047 | CZE | Tatran Poštorná |
20 | | Michalica Kryštof David | | 1104 | CZE | GPOA Znojmo, spolek |
21 | | Němeček Radek | | 1095 | CZE | Tatran Poštorná |
22 | | Nezval Filip | 23709960 | 1747 | CZE | ŠK Duras BVK |
23 | | Novotný Tomáš | 23703237 | 1445 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
24 | | Omelka Štěpán | 398071 | 1381 | CZE | SK Podlužan Prušánky z.s. |
25 | | Pluhařová Asja | 23718048 | 1177 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. |
26 | | Rada Martin | 23706627 | 1000 | CZE | ŠK Hustopeče |
27 | | Rožnovják Vojtěch | | 1130 | CZE | Tatran Poštorná |
28 | | Sasková Renata | 23703350 | 1253 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. |
29 | | Skoumal Richard | | 1000 | CZE | ŠK Hustopeče |
30 | | Štoudek Michal | 23703415 | 1324 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
31 | | Tajovský Matěj | 384780 | 1763 | CZE | ŠK Duras BVK |
32 | | Tutková Ludmila | | 1281 | CZE | ŠK Veselí n/M |
33 | | Ulčák Michael | 23719133 | 1551 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
34 | | Vaculík Martin | 23706643 | 1634 | CZE | ŠK Hustopeče |
35 | | Vančura Samuel | | 1062 | CZE | GPOA Znojmo, spolek |
36 | | Volák Šimon | 396630 | 1699 | CZE | ŠK Rozrazil z.s. |
37 | | Weizer Adam | | 1100 | CZE | GPOA Znojmo, spolek |
|
|
|
|