Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jarní turnaj 2018, turnaj Nadějí do 12 let 39. ročník

Poslední aktualizace19.05.2018 16:11:10, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Richter Rudolf384470CZE1567SK Baník Ratíškovice
2Vojtek Pavel23710128CZE1493Jezdci Jundrov
3Boček Adam23702834CZE1488ŠK Kuřim, z.s.
4Hronek Ondřej23703024CZE1463ŠK Kuřim, z.s.
5Tajovský Šimon392090CZE1463ŠK Kuřim, z.s.
6Šetina Václav23712180CZE1445ŠK Kuřim, z.s.
7Vaněk Robin23718064CZE1341Š.K. 1923 Sokol Kyjov
8Havel Tomáš23712066CZE1253ŠK Kuřim, z.s.
9Hladký Mikuláš23720476CZE1242ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
10Londin Michal Karol23710810CZE1186KVASACO Vacenovice
11Ševčík Pavel23712198CZE1172ŠK Kuřim, z.s.
12Kroutil MatějCZE1164Šachy Zastávka
13Chrbolka TomášCZE1160KVASACO Vacenovice
14Tutka ŠtěpánCZE1128ŠK Veselí n/M
15Coufalová Laura23709200CZE1122ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
16Hladká Leontýna23709227CZE1099ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
17Šlahůnek Martin23723130CZE1092SK Baník Ratíškovice
18Kotisa JanCZE1074SK Vyškov, z.s.
19Dvořák Marek23723041CZE1069Spartak Adamov
20Fabo DominikCZE1064SK Vyškov, z.s.
21Sedlák Václav23720662CZE1058ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
22Vávrová AdélaCZE1051GPOA Znojmo, spolek
23Pejchlová ZuzanaCZE1013ŠK Duras BVK
24Bergrová ElenCZE1000Spartak Adamov
25Brožová BarboraCZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
26Dufek FilipCZE1000Tatran Poštorná
27Fichtl OndřejCZE1000Galerie Závodný Mikulov
28Forejtník AdamCZE1000ŠK Hustopeče
29Fridrichová AlexandraCZE1000ŠK Hustopeče
30Furch DavidCZE1000ŠK Hustopeče
31Hladký JakubCZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
32Hladký PetrCZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
33Hoberla DanielCZE1000ŠK Hustopeče
34Horák HanušCZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
35Hronek MartinCZE1000ŠK Kuřim, z.s.
36Jackson ThomasCZE1000ZŠ Dolní Věstonice
37Janča JanCZE1000ZŠ Dolní Věstonice
38Koller OndřejCZE1000SK Podlužan Prušánky z.s.
39Krpec DominikCZE1000Šachy Brankovice z.s.
40Kubátová Běta23724064CZE1000ŠK Kuřim, z.s.
41Kubátová Ema23724072CZE1000ŠK Kuřim, z.s.
42Kučera VítCZE1000ŠK Hustopeče
43Laxa MatějCZE1000SK Baník Ratíškovice
44Mihok VojtaCZE1000Spartak Adamov
45Oujeský JakubCZE1000ŠK Hustopeče
46Pukowietz PatrikCZE1000SK Vyškov, z.s.
47Romanová AnnaCZE1000ŠK Hustopeče
48Souček AndrejCZE1000ŠK Kuřim, z.s.
49Vaškovič JosefCZE1000ZŠ Dolní Věstonice
50Volavá AnastázieCZE1000Spartak Adamov
51Weissberger JakubCZE1000SK Podlužan Prušánky z.s.
52Čučka AdamCZE1000GPOA Znojmo, spolek
53Řačák MartinCZE1000ŠK Slavoj Velké Pavlovice
54Řačák MatyášCZE1000ŠK Slavoj Velké Pavlovice
55Řepka JanCZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
56Šamalík JanCZE1000ŠK Hustopeče
57Ševčíková KateřinaCZE1000ŠK Kuřim, z.s.
58Škňouřil JakubCZE1000ŠK Hustopeče
59Švagr DanielCZE1000Šachy Zastávka
Advertisement