Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:40:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Jarní turnaj 2018, turnaj Nadějí do 12 let 39. ročník
Poslední aktualizace19.05.2018 16:11:10, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
5. Kolo Datum kola 2018/05/19
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
4
Hronek Ondřej
1463
4
½ - ½
4
Vojtek Pavel
1493
2
2
3
Boček Adam
1488
4
½ - ½
4
Šetina Václav
1445
6
3
1
Richter Rudolf
1567
3
0 - 1
3
Chrbolka Tomáš
1160
13
4
5
Tajovský Šimon
1463
3
1 - 0
3
Coufalová Laura
1122
15
5
7
Vaněk Robin
1341
3
1 - 0
3
Kotisa Jan
1074
18
6
9
Hladký Mikuláš
1242
3
0 - 1
3
Šlahůnek Martin
1092
17
7
57
Ševčíková Kateřina
1000
3
1 - 0
3
Londin Michal Karol
1186
10
8
11
Ševčík Pavel
1172
3
1 - 0
3
Fabo Dominik
1064
20
9
21
Sedlák Václav
1058
3
0 - 1
2½
Havel Tomáš
1253
8
10
31
Hladký Jakub
1000
2½
0 - 1
2½
Hladká Leontýna
1099
16
11
43
Laxa Matěj
1000
2
0 - 1
2
Kroutil Matěj
1164
12
12
14
Tutka Štěpán
1128
2
1 - 0
2
Kubátová Běta
1000
40
13
19
Dvořák Marek
1069
2
1 - 0
2
Mihok Vojta
1000
44
14
22
Vávrová Adéla
1051
2
½ - ½
2
Pukowietz Patrik
1000
46
15
25
Brožová Barbora
1000
2
1 - 0
2
Weissberger Jakub
1000
51
16
45
Oujeský Jakub
1000
2
1 - 0
2
Dufek Filip
1000
26
17
49
Vaškovič Josef
1000
2
0 - 1
2
Fichtl Ondřej
1000
27
18
59
Švagr Daniel
1000
2
1 - 0
2
Hladký Petr
1000
32
19
53
Řačák Martin
1000
2
1 - 0
2
Hoberla Daniel
1000
33
20
39
Krpec Dominik
1000
2
0 - 1
2
Řačák Matyáš
1000
54
21
35
Hronek Martin
1000
1½
0 - 1
2
Škňouřil Jakub
1000
58
22
23
Pejchlová Zuzana
1013
1
1 - 0
1
Kučera Vít
1000
42
23
47
Romanová Anna
1000
1
0 - 1
1
Forejtník Adam
1000
28
24
29
Fridrichová Alexandra
1000
1
1 - 0
1
Souček Andrej
1000
48
25
34
Horák Hanuš
1000
1
1 - 0
1
Volavá Anastázie
1000
50
26
55
Řepka Jan
1000
1
1 - 0
1
Jackson Thomas
1000
36
27
56
Šamalík Jan
1000
1
1 - 0
1
Koller Ondřej
1000
38
28
41
Kubátová Ema
1000
1
1 - 0
1
Čučka Adam
1000
52
29
24
Bergrová Elen
1000
0
1 - 0
0
Furch David
1000
30
30
37
Janča Jan
1000
0
1
volno
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž