Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:27:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
9.Johann-Reichart-Gedenkturnier & ASVOÖ-Schnellschach-LM 2018
Zadnja izmjena09.06.2018 19:49:32, Creator/Last Upload: Gerald Hametner
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
RtgI
RtgN
Klub/Grad
1
IM
Schwabeneder Florian
1626191
AUT
2436
2358
Sv Grieskirchen
2
FM
Sandhöfner Florian
1609106
AUT
2318
2266
Sc Ottensheim
3
IM
Knoll Hermann
1603809
AUT
2300
2218
Union Ansfelden
4
FM
Hiermann Dietmar
1602918
AUT
2298
2242
Sk Taufkirchen/Pram
5
CM
Wadsack Wolfgang
1603779
AUT
2145
2137
Sv Amstetten
6
FM
Mostbauer Florian
1626671
AUT
2141
2193
Union Ansfelden
7
Posch Roland
1609394
AUT
2123
2103
Sv Urfahr
8
Raber Florian Mag.
1610937
AUT
2094
2065
Sv Steyregg
9
Birklbauer Toni
1607006
AUT
2082
2060
Sv Freistadt
10
Koller Hans-Jürgen
1626612
AUT
2066
2017
Sv Freistadt
11
Schwabeneder Alois
1606018
AUT
2055
1983
Sv Grieskirchen
12
FM
Holzmann Herbert
1600249
AUT
2051
1908
Sv Steyregg
13
Dumancic Pero
926817
SRB
2040
1943
Sv Amstetten
14
Obran Harald
1605836
AUT
2024
1922
Asv Linz
15
Boksinski Jordan
24605506
GER
2023
2055
Sv Hörsching
16
Huber Günther
1609165
AUT
2023
1946
Sv St. Georgen/Gusen
17
Wegerer Josef Mag.
1609467
AUT
2003
1969
Sv Steyregg
18
Ly Dominik
1628194
AUT
2001
1960
Schachklub Baden
19
Plencner Christian
1626710
AUT
1982
1886
Sv Steyregg
20
Androsch Guenther DI.
1613111
AUT
1957
1756
Sc Ottensheim
21
Fanninger Leon
1649400
AUT
1946
1755
Oberndorf/Laufen
22
Edenhauser Manfred
1624580
AUT
1932
1856
Ksv Boehlerwerk
23
Stallmann Andreas
1636472
AUT
1894
1891
Sc Ottensheim
24
Shiri Mostafa
42572452
IRI
1893
1735
Linzer Schachverein
25
Seher Karl-Heinz Dr.DI.
1614363
AUT
1886
1649
Sc Ottensheim
26
Bumberger Emmerich
1612751
AUT
1881
1770
Asv Linz
27
Zimmermann Curt
1657950
AUT
1881
1842
Sv Steyregg
28
Kaltenberger Heinrich
1625063
AUT
1864
1669
Sv Freistadt
29
Pühringer Alois
1626728
AUT
1853
1789
Askö Unterweitersdorf
30
Pleimer Anton
1630113
AUT
1838
1784
Sc Ottensheim
31
Wadsack Thomas
1635646
AUT
1828
1729
Sv Amstetten
32
Dumancic Stanko
1635034
AUT
1817
1830
Sv Urfahr
33
Ring Rudolf
1633007
AUT
1786
1699
Sv Steyregg
34
Grabenweger Hans
1629867
AUT
1783
1735
Sk Voest Linz
35
Chuop Sareth
1636308
AUT
1772
1657
Sc Ottensheim
36
Spitzl Robert
1611070
AUT
1761
1621
Sc Ottensheim
37
Kreilinger Erich
12992917
GER
1735
1543
FC Ergolding
38
Almer Guenter
1628429
AUT
1731
1670
Atsv Vorwärts Steyr
39
Fleckenstein Karl
1643606
AUT
1725
1688
Askö Pucking
40
Manzenreiter Klaus
1632523
AUT
1703
1722
Askö Unterweitersdorf
41
Drießen Frank DI
16205162
GER
1663
1419
Sv Amstetten
42
Stolz Julius
1659286
AUT
1657
1496
Sv Steyregg
43
Bruckner Guenther
1636286
AUT
0
1654
Sc Ottensheim
44
Schramboeck Horst
1636456
AUT
0
1650
Sc Ottensheim
45
Tasdemir Muhammed
1660896
AUT
1643
1388
Sv Steyregg
46
Hofer Sabine
1643568
AUT
1620
1305
Askö Unterweitersdorf
47
Kaltenbach Wilhelm
1651536
AUT
0
1587
Sc Ottensheim
48
Rauscher Erwin
1618253
AUT
1587
1435
Asv Linz
49
Hersel Richard
1648799
AUT
1585
1471
Sv Kremsmünster
50
Gumpenberger Franz
1648780
AUT
0
1579
Sv Kremsmünster
51
Hersel Rudolf
1648802
AUT
1573
1328
Sv Kremsmünster
52
Kalkbrenner Oswald
1648284
AUT
1536
1447
Sv Steyregg
53
Lang Erwin
1629166
AUT
1528
1332
Schach Am Attersee
54
Haida Johannes Wolfgang DI.
12951072
GER
1522
1208
Sv Amstetten
55
Wolfschütz Wilfried Dr.
AUT
0
1513
Sc Ottensheim
56
Weber Karl
1642430
AUT
1500
1399
Sc Ottensheim
57
Pomierny Slawomir
POL
0
1497
Sv Freistadt
58
Fuchs Patrick
1660748
AUT
0
1463
Ksv Boehlerwerk
59
Hofstadler Mario
1660497
AUT
1454
1332
Su Bad Leonfelden
60
Steinkellner Franz
1650947
AUT
0
1418
Sc Ottensheim
61
Vicze Zsofia
786519
AUT
1410
1324
Ranshofen
62
Auer Max
1661965
AUT
1377
1307
Vöcklabruck
63
Vicze Kata
786527
AUT
1369
1322
Ranshofen
64
Stadlbauer Maximilian
AUT
0
1235
Su Bad Leonfelden
65
Schwarz Felix
AUT
0
1188
Su Bad Leonfelden
66
Schicho Michael
1664840
AUT
1149
1052
Su Bad Leonfelden
67
Konyen Helmuth
AUT
0
1103
Sv Kremsmünster
68
Sacherer Karl
AUT
0
1099
Sv Vöcklabruck
69
Staska Ella
1657941
AUT
0
1060
Sv Urfahr
70
Schwarz Rene
AUT
0
1047
Su Bad Leonfelden
71
Jamshiri Aliyasir
AFG
0
993
Su Bad Leonfelden
72
Villanyi Benedek
AUT
0
924
Sc Traun 67
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead