Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 Rapid FIDE OPEN E

Poslední aktualizace23.07.2018 15:58:03, Creator/Last Upload: czech republic licence 9

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Dvořák Martin327751CZE2201Slavia Kroměříž
2FMCagašík Tomáš316865CZE2185Slavia Kromeriz
3Húsek Martin384054CZE2154ŠK Staré Město
4Kapusta Petr315222CZE2150Slavia Kroměříž
5Brázdil Roman313351CZE2076Sokol Postoupky
6Skalský Alexandr381799CZE2028ŠK Staré Město
7Tichý Miroslav318329CZE1947SK ROŠÁDA Prostějov
8Balážec Ludovít318078CZE1945SK Zlín, z.s.
9 De Borggraef Thibaud210218BEL1802Mechelen
10Trávníček Jaroslav368547CZE1788T.J. Sokol Morkovice
11Trávníček Kryštof Mikuláš23709332CZE1725ŠO Kunovice
12Janík Miroslav23707496CZE1690SK EMKaD Holešov
13Richvalský Patrik392073CZE1616SK Zlín- Malenovice
14Vančura Jakub397237CZE1597Sokol Postoupky
15Macháček Lukáš377210CZE1572ŠK Staré Město
16 De Borggraef Leon234591BEL1554Mechelen
17Černý Michal391964CZE1538SK Zlin-Malenovice, z.s.
18Večeřa Dominik383082CZE1457Sokol Postoupky
19Vylíčil Adam23717556CZE1441Sokol Postoupky
20Opluštil Pavel365866CZE1350Sokol Postoupky
21Mařák Jakub390674CZE1341SK EMKaD Holešov
22Zeman Lukáš394688CZE1330TJ Spartak Vlašim
23Gacho Ondřej23718102CZE1329TJ Kobylisy
24Němec Jakub337641CZE1299Fatra Slavia Napajedla
25Foltýnek Stanislav391999CZE1281ŠK Staré Město
26Kubín Jiří23709359CZE1243Sokol Postoupky
27Vaňharová Lucie383074CZE1155Sokol Postoupky
28Kubín Tomáš Daniel23708930CZE1121Sokol Postoupky
29Béna VladimírCZE1357Sokol Postoupky
30Boháček Jan AndrejCZE1356SK Zlin-Malenovice, z.s.
31Hubáček MartinCZE1120Sokol Postoupky
32McEvoy Thomas James23718021CZE1115Sokol Postoupky
33Böserle Daniel23708956CZE1090Sokol Postoupky
34Řezáčová JulieCZE1035Sokol Postoupky
35Böserle Martin23708964CZE1026Sokol Postoupky
36Hubáček JakubCZE1001Sokol Postoupky
37Böserlová MiroslavaCZE1000Sokol Postoupky